• Неодамнешно
ЏЕК КОЦКА ДИЗАЈН Бела И Златна Пловечка Полица, Полици За Монтирање На Ѕид Од 2 Нивоа За Модерен Ѕиден Декор, Дисплеј И Складирање За Дневна Соба Спална Соба, Бања, Ку

ЏЕК КОЦКА ДИЗАЈН Бела И Златна Пловечка Полица, Полици За Монтирање На Ѕид Од 2 Нивоа За Модерен Ѕиден Декор, Дисплеј И Складирање

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Над вашата суета за шминка, чувајте мали предмети и козметика со решетката. Самостојната или ѕидната полица е атрактивен начин за додавање простор за прикажување во вашиот дом. Пловечките полици или самостојните на масата не само што го подобруваатesетскиот одблесок на секое современо домаќинство, туку овозможуваат и прекрасна декорација за да одговара на секој дизајн или стил на собата. [Стилски и Луксузен Изглед] Светло злато и јасно совпаѓање на белата боја, едноставно и соодветно. Инсталирајте ја ѕидната полица од 2 нивоа како приложена инструкција и додатоци и ќе откриете дека се потребни само пет минути за да се соберат.во дневната соба, соблекувалната, канцеларијата, оставата, чајната кујна, трпезаријата, влезот и многу повеќе. Над вашата суета за шминка, чувајте мали предмети и козметика со решетката. [Издржлива И Повеќекратна Табла]-Совршен избор за организирање хоби, сочни растенија, занаети, рамки за фотографии, играчки, тоалети, лакови за нокти, етерични масла, камен, мини-фигури, часовник, парфем, свеќа, накит итн.во дневната соба, соблекувалната, канцеларијата, оставата, чајната кујна, трпезаријата, влезот и многу повеќе. [Современ и Елегантен Акцент за дома] - Елегантен и Убав стил со едноставна конструкција за создавање атрактивен изглед и чувство. [Лесно За Чистење И Склопување] - Лесен со висококвалитетни материјали. Одличен изглед за прикажување мали предмети се достапни благодарение на класичните бои и дизајн. [Функционален Заштедувач На Простор] - со полици за табла од 2 нивоа, пловечката полица може да вчита некои парчиња работи или украси за домот, кои помагаат да се организираат вашите неред и да ви дадат уреден простор, да се додаде просторот за складирање и да се прошири украсете го вашиот дом. Металната рамка е целосно обложена, која е отпорна на ' рѓа и издржлива. Основниот дизајн на полицата одговара на различни стилови, дневна соба, спална соба, кујна, бања, ходник, канцеларија, студентски дом, па дури и сите горенаведени. Чувајте ја вашата соба убава и уредна. Металната рамка е целосно обложена, која е отпорна на ' рѓа и издржлива.[Современ и Елегантен Акцент за дома] - Елегантен и Убав стил со едноставна конструкција за создавање атрактивен изглед и чувство.

Повеќе детали

Избор на купувачи

PIBM Стилски Едноставност Полица Ѕид Монтирани Лебдечки Решетката Полици Ретро Железо Уметност Полица За Складирање Кафуле Спална
 • Неодамнешно

PIBM Стилски Едноставност Полица Ѕид Монтирани Лебдечки Решетката Полици Ретро Железо Уметност Полица За Складирање Кафуле Спална

DEN 1.33

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно продадени од производителот,

Y&засилувач; Ме 2 Ниво Дрво Пловечки Полица Со Скриени Загради, Рустикален Ѕид Лебдечки Полици, Сет на 2 Цврсто Дрво Ѕид Полици
 • Неодамнешно

Y&засилувач; Ме 2 Ниво Дрво Пловечки Полица Со Скриени Загради, Рустикален Ѕид Лебдечки Полици, Сет на 2 Цврсто Дрво Ѕид Полици

DEN 767.84

1>Нашите дрвени пловечки полици се направени со цврсто дрво, рачно обоени и обложени со заштитна завршни

Mygift Ѕид Монтирани Јасна Премија Акрилик Колекционерски И Фигурини Дисплеј Складирање Пловечки Полица, 2 Ниво Виси Сенка Кутија
 • Неодамнешно

Mygift Ѕид Монтирани Јасна Премија Акрилик Колекционерски И Фигурини Дисплеј Складирање Пловечки Полица, 2 Ниво Виси Сенка Кутија

DEN 1.33

Монтирајте на речиси секоја рамна ѕидна површина со вклучен хардвер за да создадете визуелно зачудувач

DOITOOL Рекорд За Складирање Решетката Ѕид Монтирани Полици За Книги Пловечки Триаголник Полици Ѕид Монтирање Модерна Полица
 • Неодамнешно

DOITOOL Рекорд За Складирање Решетката Ѕид Монтирани Полици За Книги Пловечки Триаголник Полици Ѕид Монтирање Модерна Полица

DEN 2.00

Носител на албум : овој организатор на датотеки асоптира со креативни кутии за складирање на дизајн на ѕ

PIBM Стилски Едноставност Полица Ѕид Монтирани Лебдечки Решетката Полици Дрвена Дневна Соба Позадина Ѕид, 9 Видови На Располагање,
 • Неодамнешно

PIBM Стилски Едноставност Полица Ѕид Монтирани Лебдечки Решетката Полици Дрвена Дневна Соба Позадина Ѕид, 9 Видови На Располагање,

DEN 2.00

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме...

Фрифер Симпатична Ѕидна Кристална Полица-Дрвена Мачка Месечина Кристална Полица-Ѕид Монтиран Кристален Дисплеј Полица Декоративен
 • Неодамнешно

Фрифер Симпатична Ѕидна Кристална Полица-Дрвена Мачка Месечина Кристална Полица-Ѕид Монтиран Кристален Дисплеј Полица Декоративен

DEN 3.00

Организирајте Го Вашиот Простор : Полици за ѕидови, ви овозможуваат лесен начин да ги организирате ваши�

Бихикс Мобилен Телефон Полнење Стојат Далечински Управувач Кутија За Складирање Предмети За Домаќинството Полица Кревет Ѕид
 • Неодамнешно

Бихикс Мобилен Телефон Полнење Стојат Далечински Управувач Кутија За Складирање Предмети За Домаќинството Полица Кревет Ѕид

DEN 1.00

Безбедно место за мобилни телефони, така што има место за паѓање при полнење мобилни телефони Разновидн

Сорбус Пловечки Кутија Полици-Плоштад Коцка Ѕид Декор Виси Полици Декорација-Полица За Дневна Соба, Спална Соба, Трофеј Дисплеј,
 • Неодамнешно

Сорбус Пловечки Кутија Полици-Плоштад Коцка Ѕид Декор Виси Полици Декорација-Полица За Дневна Соба, Спална Соба, Трофеј Дисплеј,

DEN 2.33

ЛЕБДЕЧКИ ПОЛИЦИ ЗА КУТИИ (СЕТ ОД 3, БЕЛИ) Прикажете шармантни изложби, украсни предмети и други ценети им

ХТЛТ Издржлива Решетка За Складирање На Дрвена Плоча Од Дрво Ѕидна Полица За Складирање На Дневна Соба Пловечка Полица Единица
 • Неодамнешно

ХТЛТ Издржлива Решетка За Складирање На Дрвена Плоча Од Дрво Ѕидна Полица За Складирање На Дневна Соба Пловечка Полица Единица

DEN 2468.80

Големина : 40*20*2см, 60*20*2см, 80*20*2см Применливи Сцени : Дневна Соба, Кујна, Бар, Кафуле Итн Полица Материјал : Ц

Отворен Кабинет Комплетен Ѕид Полица Декор Комплет Повеќе Бои &засилувач; Дизајни. Земја Куќа Куќа седи Или Виси Полица
 • Неодамнешно

Отворен Кабинет Комплетен Ѕид Полица Декор Комплет Повеќе Бои &засилувач; Дизајни. Земја Куќа Куќа седи Или Виси Полица

DEN 1196.80

Вуд Произведено во САД Вуд Произведено во САД Достапно само на Додадете прекрасен централен дел и допир

Пловечка Полица Со Фиока, Лебдечка Ноќница За Ѕидна Полица Од Спална Соба Од 16 Инчи, Бела Пловечка Полица Со Складирање, Лебдечка
 • Неодамнешно

Пловечка Полица Со Фиока, Лебдечка Ноќница За Ѕидна Полица Од Спална Соба Од 16 Инчи, Бела Пловечка Полица Со Складирање, Лебдечка

DEN 0.67

ЗАШТЕДЕТЕ ПРОСТОР : Потребен Ви е мебел што го оптимизира просторот и складирањето додека елегантно се �

SZWQILIN Кревет Полица Додатоци Организатор-Ѕид-Монтирани Кревет Полица Мултифункционален Самолепливи Организатор Кутија Со
 • Неодамнешно

SZWQILIN Кревет Полица Додатоци Организатор-Ѕид-Монтирани Кревет Полица Мултифункционален Самолепливи Организатор Кутија Со

DEN 2.67

Заштедете ПРОСТОР : Висечката мултифункционална заграда за складирање на ѕидот на ѕидот покрај кревето

Tererevere Ѕид Полица Ѕид Решетката Ѕид Декорација Решетката Нордиски Стил Декорација Решетката Складирање Соба Украси, 34X9,
 • Неодамнешно

Tererevere Ѕид Полица Ѕид Решетката Ѕид Декорација Решетката Нордиски Стил Декорација Решетката Складирање Соба Украси, 34X9,

DEN 652.80

Големина : 34Х9, 5х51см Повеќенаменски полици за прикажување производи, колекционерски предмети, мали раст