• Неодамнешно
Доверлив Печат, 6 Парчиња Доверлив Валјак, Печат За Ролери За Приватност За Спречување На Истекување На Информации, Ролери За Безбедносен Печат За Заштита На Приват

Доверлив Печат, 6 Парчиња Доверлив Валјак, Печат За Ролери За Приватност За Спречување На Истекување На Информации, Ролери За

DEN 143.84
Достапно на барање

Количина на стоки

●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА € заштитата на идентитетот валчестите марки се погодни и брзи за употреба, кои ја намалуваат работата на уништувачот на хартија додека ја штитат вашата приватност; Не треба да Ве нервира уништувачот на хартија и да се грижите за вашите уши; Луѓето од повеќето возрасти можат безбедно да ги користат овие марки. И практично и привлечно, печатот со ролери може да послужи како идеална услуга за забава за вашите пријатели, семејство, колеги, на празнични забави или семејно собирање, внимателен помошник за канцеларија, дом, училница. Одликувајќи се со светли и живописни бои, ролерот за мастило лесно може да ви ги привлече очите и да создаде среќно расположение за вас, што ќе ви овозможи брзо да го лоцирате во неуредна средина. Спецификации : Материјал : пластична Боја : како што е прикажано На Сликите Големина : како Што Е прикажано Големина за ширината на капакот на ролерот : околу 18 мм/ 0,71 инчи широк Пакет вклучува : 6 х заштитни валјаци за Заштита На Идентитетот (различни бои) Белешки : } Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. € Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Нашиот доверлив ролери марки се одлична алтернатива на хартија уништувачи, намалување на конфузија и бучава без потреба за простор. ●ПРАКТИЧНО ЗА РАКУВАЊЕ● доверливиот печат на ролери е удобен и без напор за ракување, симнете го капакот надолу и едноставно скролувајте ги на информациите што сакате да ги скриете, тогаш приватноста може лесно да се покрие за неколку секунди, но тие не се погодни за сјајна хартија или обложена хартија поради маснотијата, што може да го избрише мастилото. Да ГИ ЗАДОВОЛИ ВАШИТЕ ПОТРЕБИ; пакетот што го добивате содржи 6 парчиња марки за кражба на идентитет во 6 бои, доволни во количина за да ги задоволите различните потреби на вашето и вашето семејство; Кога мастилото ќе истече, можете повторно да го наполните мастилото од негова страна, но имајте предвид дека пакувањето не вклучува дополнителни полнења.●МИНИЈАТУРЕН и СИГУРЕН ● печатот за криење адреси е лесен и минијатурен, удобен за носење, без да зазема многу простор кога ќе ги ставите во торбите, а доверливиот печат е изработен од квалитетна пластика, цврст за да се спротивстави на паузата, деформира, може да ве придружува долго време.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Испрекината Ракопис Линии Пракса Ролери Печат: 3 пакет Ракопис Линии Печат Ролери, Авто Мастило Линија Тркалање Марки За Деца
  • Неодамнешно

Испрекината Ракопис Линии Пракса Ролери Печат: 3 пакет Ракопис Линии Печат Ролери, Авто Мастило Линија Тркалање Марки За Деца

DEN 239.84

Спецификации на производот : Карактеристики : Ако сакате да го подобрите вашиот ракопис, потребна ви е а�

Персонализиран Печат За Име, Печат За Облека За Печат, Поглавје За Студентска Облека Прилагодена Училишна Униформа Девојки И
  • Неодамнешно

Персонализиран Печат За Име, Печат За Облека За Печат, Поглавје За Студентска Облека Прилагодена Училишна Униформа Девојки И

DEN 2.00

Ве молиме, не користете го веднаш по добивањето на печатот Памучната облека најдобро функционира...

Бутан Дипломатски Врски Со Јапонија 25-Годишнината Лист 4 X NU20 | Јапонски Уметност Колекционерски пошта &засилувач; Поштенски
  • Неодамнешно

Бутан Дипломатски Врски Со Јапонија 25-Годишнината Лист 4 X NU20 | Јапонски Уметност Колекционерски пошта &засилувач; Поштенски

DEN 159.20

Царската Нане : еден од најпознатите добро ценети, успешни пионери на иновативни Филателистички произв�

Персонализирани Само Мастило Библиотека Марки, Екс Библиотеки Изберете Го Вашиот Дизајн, Од Книги Со Кафе, Сопствени Монограми
  • Неодамнешно

Персонализирани Само Мастило Библиотека Марки, Екс Библиотеки Изберете Го Вашиот Дизајн, Од Книги Со Кафе, Сопствени Монограми

DEN 2.33

Самостоен Печат за мастило направен во САД со вашите personal податоци Опции за боја на мастило Црна, Сина, З

Прилагодено Печат За Портрет На Миленичиња, Прилагодено Мачка Куче Птица Папагал Итн. Персонализиран Печат За Животни, Прилагоден
  • Неодамнешно

Прилагодено Печат За Портрет На Миленичиња, Прилагодено Мачка Куче Птица Папагал Итн. Персонализиран Печат За Животни, Прилагоден

DEN 395.20

Ве молиме кликнете На "Прилагоди Сега" за да испратите фотографија со висока резолуција.Ве молиме навед�

Crtiin 2 Еез Копирајте Печати За Самопоткривање Претходно Потпишан Канцелариски Печат Копиран Печат За Самопоткривање Дупликат
  • Неодамнешно

Crtiin 2 Еез Копирајте Печати За Самопоткривање Претходно Потпишан Канцелариски Печат Копиран Печат За Самопоткривање Дупликат

DEN 191.84

Информации за производот и Големината : ќе добиете 200 парчиња марки за самопонижување во сина боја на ма�

SSEELL Е-Маил Само Мастило Гума Флеш Печат Само-Мастило Пред-Мастило ПОВТОРНО мастило Канцеларија Работа Компанија Училиште
  • Неодамнешно

SSEELL Е-Маил Само Мастило Гума Флеш Печат Само-Мастило Пред-Мастило ПОВТОРНО мастило Канцеларија Работа Компанија Училиште

DEN 3.00

Само мастило гума флеш печат со текстот "ЕМАИЛ" Зелена боја на мастило Приближна област на впечаток : 31мм

Прилагодени марки за адреса самостојно мастило или рачка од дрво 10+ дизајни! Вратете ја адресата за печат гума за стампер самостојно
  • Неодамнешно

Прилагодени марки за адреса самостојно мастило или рачка од дрво 10+ дизајни! Вратете ја адресата за печат гума за стампер самостојно

DEN 303.84

Совршено за печат на адреса, покани за пишување, белешки за благодарност и канцелариски материјал Еднос