• Неодамнешно
Тркач За Маса За Газа | Тркач за Маса Со Газа Од Брчки 10 'х 35 Свадбени Украси Долги Повеќекратни Украси За Невестински Туш За Невести | Тркач За Зелена Маса Од Жалфија

Тркач За Маса За Газа | Тркач за Маса Со Газа Од Брчки 10 'х 35 Свадбени Украси Долги Повеќекратни Украси За Невестински Туш

DEN 303.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Мудрец Зелена. 【??????? ???????????}Пакетот вклучува 2 парчиња мудрец зелена газа тркачи на маса, елегантен и убав дизајн, извонреден во изработката, а количината е доволна за вашата секојдневна употреба. 【????-??????? ????????●Тркачот за маса е изработен од нежен памук од газа од газа, со добра издржливост и флексибилност, а површините се мазни и удобни за допирање, отпорни на абење и кинење. 【??????? ??????? ??????●Тркачот за маса со газа е дизајниран со елегантна боја и збрчкан дизајн, извонредна изработка и детали, ретро збрчканиот чаршав може да се обвитка преку трпезариската маса или да се шири лабаво на подот, создавајќи нежен, мек. 【?????? ???Оваа Рустикална постелнина за маса со прекрасни завршени рабови е деликатна, уникатна и елегантна за вашата свадбена маса или лак, појаси за стол, туш за бебиња, роденденска забава, завеса за прозорци или секоја пригода. 【???% ???????????? Само со додавање на овој тркач за маса за газа на масата за прием или вечера, амбиентот на вашата сала за банкет или трпезарија може да се трансформира во нешто импресивно. Карактеристики На Тркач За Маса Со газа Овие тркачи за маса се направени од квалитетни полиестерски газа збрчкана ткаенина со блиски ткаат, која е мека, но издржлива.Површините се мазни и удобни за допир. Оваа крпа за маса за перење и повеќекратна употреба можете да ја користите долго време за различни прилики.Вашата маса ќе има пријатно домашен изглед со нашиот рустикален тркач за газа. Повеќенаменско парче ткаенина, може да се користи како тркач за трпеза за време на викендот семеен ручек, свадбен декор, украси за жетва, декор за маса за благодарност и многу повеќе. Секое пакување содржи две парчиња тркач за маса од газа, секое со ширина од 35 инчи и должина од 12 стапки.Овие крпи за маса со газа ткаенина ќе бидат одлични за лична употреба или како кул подарок. Спецификација Количина : 2 Парчиња Материјал : Висококвалитетна Големина На Полиестер : 35"W x 144" L/12ft Шема : Романтична И Гроздобер Боја : Совети За Миење Мудрец Зелена Боја 1. Нежно рачно измијте ја под ладна вода со благ детергент. 2. Без пеглање, Без белење, Поставете го рамно или закачете вертикално за да се исуши. Пакетот Вклучува 2 x Мудрец Зелена Газа Маса Тркач.

Повеќе детали

Избор на купувачи

САЏО 10 Пакувања Прашина Роза Шифон Маса Тркач 10 СТАПКИ Чиста Шифон Маса Тркачи 30х120 Инчи Романтична Бохо Рустикален Свадба
 • Неодамнешно

САЏО 10 Пакувања Прашина Роза Шифон Маса Тркач 10 СТАПКИ Чиста Шифон Маса Тркачи 30х120 Инчи Романтична Бохо Рустикален Свадба

DEN 735.84

Трансформирајте ја вашата забава од секојдневна секојдневна атмосфера во врвна романтична забавна атм

Сноукингдом 2 Парчиња Тркач На Трпеза На Денот На Свети Патрикс, Сјај Со Светки Металик Зелена Тенка Мрежа Тркач На Маса ролна
 • Неодамнешно

Сноукингдом 2 Парчиња Тркач На Трпеза На Денот На Свети Патрикс, Сјај Со Светки Металик Зелена Тенка Мрежа Тркач На Маса ролна

DEN 87.04

Количината е доволна за да ги задоволи вашите потреби за украсување за секојдневниот живот или празниц�

Момент на линг 10 стапки Слонова Коска Светло Злато Шифон Како Тркач На Маса За Беж Свадба Рустикален Бохо Свадбена Забава Невестински
 • Неодамнешно

Момент на линг 10 стапки Слонова Коска Светло Злато Шифон Како Тркач На Маса За Беж Свадба Рустикален Бохо Свадбена Забава Невестински

DEN 207.84

ПАКЕТ : едно парче тркач на маса во 29" широк и долг 10 стапки МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер Изработена од лесна, �

Хелеркол Сончогледово Масло Сликарство Маса Тркач 13 х 72 инчен Долг Гроздобер Фарма Стил Бурлап Маса Тркач со Ресни За Масичка
 • Неодамнешно

Хелеркол Сончогледово Масло Сликарство Маса Тркач 13 х 72 инчен Долг Гроздобер Фарма Стил Бурлап Маса Тркач со Ресни За Масичка

DEN 159.84

Бурлап Тркачот на масата е долг 72 инчи и широк 13 инчи Машина за перење, ниско железо, сушење Ткаени со нав

Бајмонкеј Гроздобер Везен Тркач На Маса Со Рачни Реси-Совршен За Сезонски И Годишнина Кујнски Декор За Јадење, Идеален За Домашни
 • Неодамнешно

Бајмонкеј Гроздобер Везен Тркач На Маса Со Рачни Реси-Совршен За Сезонски И Годишнина Кујнски Декор За Јадење, Идеален За Домашни

DEN 342.40

€Полн Со Елеганција Q : Нашите луксузни тркачи на маса се опремени со карактеристични ресни од секоја ст

Среќен Ден На Мајката Тркач На Маса Акварел Љубов Срце Рустикален Лен Трпезарија Кујна Маса Внатрешна Надворешна Декорација
 • Неодамнешно

Среќен Ден На Мајката Тркач На Маса Акварел Љубов Срце Рустикален Лен Трпезарија Кујна Маса Внатрешна Надворешна Декорација

DEN 2.67

Природен Материјал : ленена (како лопатка) ткаенина Издржлив и лесен за чистење Големина : ширинадолжина

Декорации за 70-ти Роденден За Жени Мажи, Материјали за Забави за 70-ти Роденден, Гроздобер Забава за 70 - ти Роденден, Тркач
 • Неодамнешно

Декорации за 70-ти Роденден За Жени Мажи, Материјали за Забави за 70-ти Роденден, Гроздобер Забава за 70 - ти Роденден, Тркач

DEN 1.33

Или на вашата 70годишнина, кога имате среќна вечера со семејството и пријателите, гледањето на знамето н�

Непнусер Лен Среќен Велигден Трпеза Тркач 90 инчи Долга Пролет Велигденско Јајце Декорација Фарма Куќа Дома Трпезарија Кујна
 • Неодамнешно

Непнусер Лен Среќен Велигден Трпеза Тркач 90 инчи Долга Пролет Велигденско Јајце Декорација Фарма Куќа Дома Трпезарија Кујна

DEN 0.67

Постелнина Природен Материјал : ленена (како лопатка) ткаенина Издржлив и лесен за чистење Големина : ши�

Непнусер Среќен Тркач За Трпеза На Денот На Земјата Добредојдовте Декорација На Пролетниот Знак Сезонски Декор За Трпезарија
 • Неодамнешно

Непнусер Среќен Тркач За Трпеза На Денот На Земјата Добредојдовте Декорација На Пролетниот Знак Сезонски Декор За Трпезарија

DEN 1.67

Природен Материјал : ленена (како лопатка) ткаенина Издржлив и лесен за чистење Големина : ширинадолжина

Nysmxf Златни Плакети За Трпезариска Маса Сет од 4 Трчање На Маса Луксузни Дебели Наредени Дамаски Божиќни Празници Чипка Монистра
 • Неодамнешно

Nysmxf Златни Плакети За Трпезариска Маса Сет од 4 Трчање На Маса Луксузни Дебели Наредени Дамаски Божиќни Празници Чипка Монистра

DEN 318.08

Полиестер Постојат многу различни големини на производи, ве молиме изберете ги соодветните спецификац�

Божиќен Тркач На Трпеза Сени Бурлап Со Карирани Рабови, Црвен Црн Бивол Проверете Ја Шемата На Елен Ирваси Рустикален Тркач
 • Неодамнешно

Божиќен Тркач На Трпеза Сени Бурлап Со Карирани Рабови, Црвен Црн Бивол Проверете Ја Шемата На Елен Ирваси Рустикален Тркач

DEN 1.67

Прекрасен Божиќен Тркач : Снегулка везена бура божиќна трпеза со биволи проверете карирани рабови, руст

Зереаа Божиќна Трпеза Тркач, Новогодишни Елки Снежни Луѓе Божиќен Декор Домашен Декор За Кујна, Трпезарија, Празнична Вечера,
 • Неодамнешно

Зереаа Божиќна Трпеза Тркач, Новогодишни Елки Снежни Луѓе Божиќен Декор Домашен Декор За Кујна, Трпезарија, Празнична Вечера,

DEN 1.00

Опис на производот : тркачот за маси Во Сјајна Куќа ја истакнува убавината на вашите садови, класичниот,

ДЕЛОВО Изгорени Портокалова Маса Тркач Шифон Ткаенина Чиста 27х120 инчи Долга Маса Постелнина За Свадба Партија Банкети Невестински
 • Неодамнешно

ДЕЛОВО Изгорени Портокалова Маса Тркач Шифон Ткаенина Чиста 27х120 инчи Долга Маса Постелнина За Свадба Партија Банкети Невестински

DEN 1.67

Шифон Големина : 27" во ширина и 120"во должина, 1 парче во секое пакување Материјал : овој тркач на маса е изр

РОМАНКАС Бургундија Газа Маса Тркач 2 Пакет Рустикален Сирење Ткаенина 10ft Бохо Свадба Маса Тркачи Газа Ткаенина Чиста Маса
 • Неодамнешно

РОМАНКАС Бургундија Газа Маса Тркач 2 Пакет Рустикален Сирење Ткаенина 10ft Бохо Свадба Маса Тркачи Газа Ткаенина Чиста Маса

DEN 3.33

Бургундија Газа Маса Тркач Најголемиот Дел ?●ПакетТркачи За Маса Со Газа, Пакетот вклучува 2 пакувања б�

Тркач На Маса За Денот на вљубените, Акварел Црвено Љубовно Срце Тркач За Трпеза За Денот На Вљубените За Домашен Декор, Годишнина
 • Неодамнешно

Тркач На Маса За Денот на вљубените, Акварел Црвено Љубовно Срце Тркач За Трпеза За Денот На Вљубените За Домашен Декор, Годишнина

DEN 0.67

Памук ?[ПРЕМИУМ ПОЛИЕСТЕРСКИ МАТЕРИЈАЛ] овој романтичен тркач на маса за денот на вљубените е изработен

Есенски Лисја Тркач На Маса со 4 Подлоги, Ленени Портокалови Тркачи За Трпези Поставени За Денот На Благодарноста, Day, Fall,
 • Неодамнешно

Есенски Лисја Тркач На Маса со 4 Подлоги, Ленени Портокалови Тркачи За Трпези Поставени За Денот На Благодарноста, Day, Fall,

DEN 159.84

Исто така, прави забавен додаток на нашиот простор за живеење СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕНОТ на БЛАГОДАРНОСТА