• Неодамнешно
Uxcell 2 инчи вртење на риболов тркала гума M8 навојно матични мебел тркало со сопирачка, 2 парчиња

Uxcell 2 инчи вртење на риболов тркала гума M8 навојно матични мебел тркало со сопирачка, 2 парчиња

DEN 2.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Дија на тркала : 50мм / 2инч; Капацитет : 12,5 кг / 27,5lb по тркало; Стил : вртење со сопирачка. Дија за монтирање на конец : 7,9мм / 0,31inch; Должина на низата : 15мм / 0,59inch. Материјал за тркала : гума; Боја : светло сина, беж; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојни матични риболовци. Добијте мазно, тивко тркалање и целосно дејство на вртење, сè додека ги штитите вашите подови. Совршена замена за дома или канцелариски мебел кој има тврди, бучни, груби пластични тркала. Ве молиме, проверете ја големината и капацитетот на монтажата пред да купите. Дија на тркала : 50мм / 2инч; Капацитет : 12,5 кг / 27,5lb по тркало; Стил : вртење со сопирачка. Дија за монтирање на конец : 7,9мм / 0,31inch; Должина на низата : 15мм / 0,59inch. Материјал за тркала : гума; Боја : светло сина, беж; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојни матични риболовци. Добијте мазно, тивко тркалање и целосно дејство на вртење, сè додека ги штитите вашите подови. Совршена замена за дома или канцелариски мебел кој има тврди, бучни, груби пластични тркала. Ве молиме, проверете ја големината и капацитетот на монтажата пред да купите. Опис : * Добијте мазно, тивко тркалање и целосна акција за вртење, сè додека ги штитите вашите подови.* Совршена замена за домашен или канцелариски мебел кој има тешки, бучни, груби пластични тркала.* Забелешка : Секој капацитет на рици Капацитет за тркачи од 4 парчиња е 50 кг / 110lb. Пакетот вклучува само 2 парчиња. Проверете ја големината и капацитетот на монтирање пред да купите. Карактеристики : * тркала Дија : 50мм / 2инч.* Капацитет : 12,5 кг / 27lb на тркало.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Јузи Универзален немон стол тркало Кастер 2 инчи 50 килограми тркала за рицинус тркала ролери гума завртка/кликнување/вградување
  • Неодамнешно

Јузи Универзален немон стол тркало Кастер 2 инчи 50 килограми тркала за рицинус тркала ролери гума завртка/кликнување/вградување

DEN 2.67

Кастри / плочи Кастри / плочи Казани / таблички кастери : бренд новопроизвод : стол Wheelsmaterial : челик + гум

Тркала за рамка за кревети со заклучување, ролери за кревети со сопирачки стебла и приклучоци за ракави за замена на тркала
  • Неодамнешно

Тркала за рамка за кревети со заклучување, ролери за кревети со сопирачки стебла и приклучоци за ракави за замена на тркала

DEN 271.68

Кастрите со рамка со тешки кревети се вклопуваат стандардни приклучоци за нозе на повеќето кревети за п

Кофорд 2 инчен топка рицином, матични тркала со приклучоци Гроздобер антички вртлог за вртење на мебел за мебел, кабинет за
  • Неодамнешно

Кофорд 2 инчен топка рицином, матични тркала со приклучоци Гроздобер антички вртлог за вртење на мебел за мебел, кабинет за

DEN 904.32

Кастри / тркала од топка Кастри / топка Кастери2 инчи топка рициново матични тркала со приклучоци Гроз�

2 -инчен топка рибарски матични тркала со приклучоци Гроздобер антички вртлог за вртење на мебел за мебел кабинет за столче
  • Неодамнешно

2 -инчен топка рибарски матични тркала со приклучоци Гроздобер антички вртлог за вртење на мебел за мебел кабинет за столче

DEN 904.32

Казани / матични тркала Казани / матични тркала Кастри / матични кастери2 инчи топка рибарски матични