• Неодамнешно
Вртливите тркалца 50мм Црна Гумена Вртлива Матична Тркала, Завртка М8х25мм, Комплет од 4, Заменливи Тркала За Количка, Златна Метална Заграда, Тивок Тркалце За Тркала ?

Вртливите тркалца 50мм Црна Гумена Вртлива Матична Тркала, Завртка М8х25мм, Комплет од 4, Заменливи Тркала За Количка, Златна

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Секој тркалце има два лежишта, квалитетот на лежиштата е многу добар, отпорен на абење и издржлив, силен капацитет на оптоварување. Големина : дијаметар на вртливиот тркалце = 2 Инчи (50мм); висина на инсталација = 70мм; ширина на тркалото = 21мм; навојна прачка = М8х25мм. Златна метална заграда, топчести лежишта,флексибилна ротација, стабилна и издржлива. Ве молиме разберете.Параметри на стоката : име На Производ : Вртливи Тркала Количество На Тркала : 5материјал : Пуколор : проѕирен дијаметар на тркалото : 2" 50ммширина на тркалата : 21мин вметнете прачка : м8х25мм (Завртка)висина На Инсталација : 70мм (не вклучувајќи завртки)носивост : 30кг (единечен вртлив тркалце)проблем со Грешка : припаѓа на вредноста на грешката во рамките на меѓународниот стандард и не влијае на употребата. Материјал : цврсти гумени тркалца,висока цврстина,отпорност на триење,отпорни на прашина,тивки и безбедни и не го оштетуваат подот.Референтна слика За Големина.Кастер должност се широко користени во клупи, колички, мебел, Колички, Доли, Работна Маса, Количка, погодна за внатрешни и надворешни, тоа е мобилен експерт. Носивост : едно универзално тркало со носивост од 30 килограми,комплет од 5.Погоден за тешки тркалца од разни видови количка, за транспорт на лесен мебел и лавици за прикажување лесно и безбедно. Големина : дијаметар на вртливиот тркалце = 2 Инчи (50мм); висина на инсталација = 70мм; ширина на тркалото = 21мм; навојна прачка = М8х25мм. Тоа е најдобриот избор за замена на старите тркалца за мебел(2 со сопирачка,2 без сопирачка).Секој тркалце има два лежишта, квалитетот на лежиштата е многу добар, отпорен на абење и издржлив, силен капацитет на оптоварување. Ротирачки тркалца : 360° ротирачки, можете да ја промените насоката напред по желба и лесно и флексибилно да ја движите опремата за мебел. Златна метална заграда, топчести лежишта,флексибилна ротација, стабилна и издржлива. Носивост : едно универзално тркало со носивост од 30 килограми,комплет од 5. многу тивко при одење, особено погодно за внатрешна употреба, не ја повредува земјата, флексибилно движење, не оставајќи траги на земја. Ротирачки тркалца : 360° ротирачки, можете да ја промените насоката напред по желба и лесно и флексибилно да ја движите опремата за мебел.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Отто Подвижен Тркалце, М10 Вртлив Навој Рицинус 50мм Полиуретански Завртки Тркала Топчести Лежишта Тивок Зафат Вратот Матични
 • Неодамнешно

Отто Подвижен Тркалце, М10 Вртлив Навој Рицинус 50мм Полиуретански Завртки Тркала Топчести Лежишта Тивок Зафат Вратот Матични

DEN 1.33

Доаѓа со 4 х Матични Топчести Лежишта Тркало, 1 Клуч, 4 Навртки Тркалата се изработени од висококвалитете�

СОЈЕН 1 Инчен Високо Оптоварување Тркала Ултра - Ниска Висина На Инсталација 42мм Тивка и Издржлива За Машински Алати За Количка
 • Неодамнешно

СОЈЕН 1 Инчен Високо Оптоварување Тркала Ултра - Ниска Висина На Инсталација 42мм Тивка и Издржлива За Машински Алати За Количка

DEN 1.67

Тркалца / Матични Тркалца Тркалца / Матични Тркалца Тркалца / Матични Тркалца 1 Инчен Тркалца Со Голем

Морис тркалца 4 Канцелариски Стол Тркала,Подвижни Тркала За Тркала,Најлонско Тркало За Тркала,Заменски Тркала За Вртење На Мебел,
 • Неодамнешно

Морис тркалца 4 Канцелариски Стол Тркала,Подвижни Тркала За Тркала,Најлонско Тркало За Тркала,Заменски Тркала За Вртење На Мебел,

DEN 1872.64

Материјал : тркалцата се изработени од тешки челични хромирани и најлонски материјали, можат да ротираа

Јуци Универзален Нем Стол Тркало Тркало Тркало 2 Инчи 50кг Вртлив Рицинус Мебел Заменете Тркала Ролери Гумени Завртки/Кликнете-во/Вградување
 • Неодамнешно

Јуци Универзален Нем Стол Тркало Тркало Тркало 2 Инчи 50кг Вртлив Рицинус Мебел Заменете Тркала Ролери Гумени Завртки/Кликнете-во/Вградување

DEN 1.67

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Тркалца За Чинии Спецификација : Сосема Нов Производ : Тркала За Сто�

Yjjt Замена Рака Камион Тркало, Цврсти Гумени Гуми, Максимално Оптоварување На Круг 550 Фунти, Рамен Слободен Цврста Гума Замена
 • Неодамнешно

Yjjt Замена Рака Камион Тркало, Цврсти Гумени Гуми, Максимално Оптоварување На Круг 550 Фунти, Рамен Слободен Цврста Гума Замена

DEN 1017.60

Висококвалитетните гумени гуми се направени од цврста гума, а гумите се интегрално обликувани, отпорни

Сервис Рициново Бренд 4 Инчен 316 Нерѓосувачки Челик Светлина Должност Навој Матични Тркалца Сет на 4 Црна Поли Тркала тркала
 • Неодамнешно

Сервис Рициново Бренд 4 Инчен 316 Нерѓосувачки Челик Светлина Должност Навој Матични Тркалца Сет на 4 Црна Поли Тркала тркала

DEN 575.84

Кога барате сигурно и издржливо решение за вашите потреби за тркалца, размислете за полиуретанските тр�

Колички Мебел,тркалца 4 парчиња Тешки 1.5 /2 Вртлив Тркалце Навој Прачка Со Сопирачки Количка Мебел Тркалце М8/М10 Навој Прачка
 • Неодамнешно

Колички Мебел,тркалца 4 парчиња Тешки 1.5 /2 Вртлив Тркалце Навој Прачка Со Сопирачки Количка Мебел Тркалце М8/М10 Навој Прачка

DEN 766.40

Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено воз�

Пастир Регент Серија 2 Дијаметар Полиолефинско Тркало Вртливо Тркало Со Странична Сопирачка, 7/16 Дијаметар x 1-7/16 Должина
 • Неодамнешно

Пастир Регент Серија 2 Дијаметар Полиолефинско Тркало Вртливо Тркало Со Странична Сопирачка, 7/16 Дијаметар x 1-7/16 Должина

DEN 1148.80

Цинк обложена завршница Термички обработени патеки за зголемена отпорност на абење Идеален за тела, ко�

Нијанксин Комплет од 4 Тркала За Рицинус, Тркала Со Тешки Вртливи Стебла од 50/60мм, Индустриски Тркалца За Работна Маса, Гумени
 • Неодамнешно

Нијанксин Комплет од 4 Тркала За Рицинус, Тркала Со Тешки Вртливи Стебла од 50/60мм, Индустриски Тркалца За Работна Маса, Гумени

DEN 2.33

● Прилагодлив : прилагодлив за висина, прилагодување на хоризонталното движење, удобен, брз, безбеден и

Сервис Рициново Бренд 3 Инчен 316 Нерѓосувачки Челик Светлина Должност Навој Матични Тркалца Сет на 4 Црвени Полиуретански Тркала
 • Неодамнешно

Сервис Рициново Бренд 3 Инчен 316 Нерѓосувачки Челик Светлина Должност Навој Матични Тркалца Сет на 4 Црвени Полиуретански Тркала

DEN 479.84

Сметајте на нас да ве придвижиме напред Сите тркалца имаат дијаметар од 12мм (1,75 ТПИ х 11 / 2") навојно стебл�

2 парчиња Тркало За Тркала Со Високи перформанси рицинус 304 превод од нерѓосувачки челик насочен ролери за тркалезна цевка
 • Неодамнешно

2 парчиња Тркало За Тркала Со Високи перформанси рицинус 304 превод од нерѓосувачки челик насочен ролери за тркалезна цевка

DEN 0.67

? Материјал : фиксната макара е изработена од нерѓосувачки челик 304, фиксна шина, не е лесна за деформациј

Зиледв Тркала За Тркала, 4 парчиња Тежок Дутинуер,Тркала За Стеморс,Полиуретански Тркала од 40мм, Тркала За Вртење На Количка,
 • Неодамнешно

Зиледв Тркала За Тркала, 4 парчиња Тежок Дутинуер,Тркала За Стеморс,Полиуретански Тркала од 40мм, Тркала За Вртење На Количка,

DEN 964.80

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

СОЕН Мутем Кастер Со Двојни Тркала Дијаметар На Тркалото Анти-завиткајте Тркало мечка 55 кг За Мебел Троседот Покажат Домашен
 • Неодамнешно

СОЕН Мутем Кастер Со Двојни Тркала Дијаметар На Тркалото Анти-завиткајте Тркало мечка 55 кг За Мебел Троседот Покажат Домашен

DEN 2.67

Тркалца / Матични Тркалца Тркалца / Матични Тркалца Со Двојни Тркала Со Дијаметар На Тркалата Мечка Пр

4 ПАРЧИЊА 4 'Вртливи Тркала, Тркала Со Горната Плоча, Универзална, Фиксирана Со Сопирачки, Количка Поставена За Дрвени Подови,
 • Неодамнешно

4 ПАРЧИЊА 4 'Вртливи Тркала, Тркала Со Горната Плоча, Универзална, Фиксирана Со Сопирачки, Количка Поставена За Дрвени Подови,

DEN 1446.40

Мазно лежиште,по можност материјал,зголемено оптоварување, висока и униформа цврстина и добра отпорнос

Рицинус 4 парчиња 40мм/1,5 Инчен Универзален Нем Стол Тркало Мебел Тркала Тркалце Вртлив Рицинус Заменете Тешки Ролки Гума
 • Неодамнешно

Рицинус 4 парчиња 40мм/1,5 Инчен Универзален Нем Стол Тркало Мебел Тркала Тркалце Вртлив Рицинус Заменете Тешки Ролки Гума

DEN 678.40

Совршени тркала за рицинус за мала до голема опрема и мебел за мал простор Тркало : Приближно 39мм (1,5 инчи

Супериорни 4 Тркала За Тркала, Тркала За Тешки Стебла, Со Сопирачка, Вртење Од 360 Степени, Тивки Гумени Тркала за Тркала,За
 • Неодамнешно

Супериорни 4 Тркала За Тркала, Тркала За Тешки Стебла, Со Сопирачка, Вртење Од 360 Степени, Тивки Гумени Тркала за Тркала,За

DEN 3.00

[Одличен квалитет] тивки тркалца за Проширување, клипот е изработен од висококвалитетен челик, а тркалц�