• Неодамнешно
ВРТЕЊЕ ДРЖАЧИ АЛАТКА 1/4 инчи лево

ВРТЕЊЕ ДРЖАЧИ АЛАТКА 1/4 инчи лево

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

ВРТЕЊЕ ДРЖАЧИ АЛАТКА 1/4 " лево (Составен од добар квалитет на челик). Составен од добар квалитет на челик. Лесен за употреба. 'Рѓа превентивни. ВРТЕЊЕ ДРЖАЧИ АЛАТКА 1/4 " ЛЕВО составен од добар квалитет на челик. Лесен за употреба. 'Рѓа превентивни.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Распрскувач За Подмачкување на течноста За ладење, Машина За Распрскувач За Гравирање На Системот За Прскање За Ладење за 8мм
  • Неодамнешно

Распрскувач За Подмачкување на течноста За ладење, Машина За Распрскувач За Гравирање На Системот За Прскање За Ладење за 8мм

DEN 841.60

●Високи Перформанси● Издувајте го чипот за обработка на гас, работете побезбедно, многу алатки за реша

Давиту Мотор Контролер-машина ЗА ЧЕТКА ER11 400W со голема брзина воздушно ладење пхб електрични вретено мотор мали гравирање
  • Неодамнешно

Давиту Мотор Контролер-машина ЗА ЧЕТКА ER11 400W со голема брзина воздушно ладење пхб електрични вретено мотор мали гравирање

DEN 3.33

Број на модел : 400 W тип На Мотор : вретено мотор Модел : 400 W Режим На Работа : Рачни Режим на напојување : Дир