• Неодамнешно
7/8 ОД 304/304L цевки од не'рѓосувачки челик, 16 мерач, заварен, A269, мелница за мелница, светла Annealed OD - должина од 8 '

7/8 ОД 304/304L цевки од не'рѓосувачки челик, 16 мерач, заварен, A269, мелница за мелница, светла Annealed OD - должина од 8

DEN 175.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Tube OD : 7/8 ". Материјал : 304/304 L не'рѓосувачки челик. Wallид : 16 мерач (0,065"). Заврши : Mill ID / Bright Annealed OD. Должина : 8 стапки. Tube OD : 7/8 ". Материјал : 304/304 L не'рѓосувачки челик. Wallид : 16 мерач (0,065"). Заврши : Mill ID / Bright Annealed OD. Должина : 8 стапки. Нашите заварени цевки од не'рѓосувачки челик е двојно овластено 304/304 L и A249/A269. Се одликува со мелница завршен внатрешен дијаметар (лична карта) и светла annealed надворешен дијаметар (OD) .Кут толеранцијата е +/- 1/8 ".

Повеќе детали

Избор на купувачи

Bluvly 1 x 28мм дијаметар Беспрекорна челична цевка, хидраулична легура прецизна тркалезна челична цевка, галванизирана челична
  • Неодамнешно

Bluvly 1 x 28мм дијаметар Беспрекорна челична цевка, хидраулична легура прецизна тркалезна челична цевка, галванизирана челична

DEN 3.33

8mm 02 во* 21мм ID , OD 28mm x 20мм Количина : 1 парче Пакетот вклучува : 1 парче x Беспрекорна челична цевка : ) Осигуре

Јиванго Месинг Цевка Алатка Делови Тркалезна Бакарна Цевка Хардвер Додатоци Надворешен Дијаметар 14мм Должина 50см/19. 68 инчи
  • Неодамнешно

Јиванго Месинг Цевка Алатка Делови Тркалезна Бакарна Цевка Хардвер Додатоци Надворешен Дијаметар 14мм Должина 50см/19. 68 инчи

DEN 3.00

Мала тежина, добра топлинска спроводливост, особено добра отпорност на ' рѓа и лесна обработка, Подобро �

Челична Цевка 17мм цевка од нерѓосувачки челик 16мм Челични Цевки 15мм Цевка 14мм Метална Цевка 13мм Тркалезна Цевка 12мм Челични
  • Неодамнешно

Челична Цевка 17мм цевка од нерѓосувачки челик 16мм Челични Цевки 15мм Цевка 14мм Метална Цевка 13мм Тркалезна Цевка 12мм Челични

DEN 1.00

светла светла Челична Цевка 17мм цевка од нерѓосувачки челик 16мм Челични Цевки 15мм Цевка 14мм Метална Цев

1пц 12мм16мм Цпу Машина Беспрекорна Челична Цевка Хидраулична Легура Прецизни Челични Цевки Беспрекорна Челична Цевка отпорна
  • Неодамнешно

1пц 12мм16мм Цпу Машина Беспрекорна Челична Цевка Хидраулична Легура Прецизни Челични Цевки Беспрекорна Челична Цевка отпорна

DEN 696.00

1pc 12mm16mm Цпу Машина Беспрекорна Челична Цевка Хидраулична Легура Прецизни Челични Цевки Беспрекорна Чел

Офовин [3 Парчиња] Месинг Тркалезна Цевка 300мм Должина 7мм од 0,5 мм Дебелина На Ѕидот, Метални Бакарни Беспрекорни Цевки За
  • Неодамнешно

Офовин [3 Парчиња] Месинг Тркалезна Цевка 300мм Должина 7мм од 0,5 мм Дебелина На Ѕидот, Метални Бакарни Беспрекорни Цевки За

DEN 1.33

Не за пиење вода цевка Површината на бакарот може да има малку оксидација (не ' рѓосаност), но тоа не влиј�