• Неодамнешно
Ритуали Ајурведа Ребаланс за пенење Гел за туширање - миризливо миење на телото со индиско роза и слатко масло од бадем - 6,7 fl Oz

Ритуали Ајурведа Ребаланс за пенење Гел за туширање - миризливо миење на телото со индиско роза и слатко масло од бадем - 6,7

DEN 736.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Ребаланс на гел за туширање со пенење : Нежно ја чисти и ја обновува нежната рамнотежа на вашата кожа. Ајурведски состојки : нежно масло од бадем помага да ја оставите кожата да се чувствува свиленкаста мека. Збогатување на мирис : Содржи природни цветни мириси белешки од сладок бадем и индиска роза. Создадете ја традицијата : ексфолијација со чистење на телото на Ајурведа и следете со крем за тело Ајурведа. Од рутина до традиција : Imbue секој ден со хармонија и умност со ритуалот на Ајурведа. Ребаланс на гел за туширање со пенење : Нежно ја чисти и ја обновува нежната рамнотежа на вашата кожа. Ајурведски состојки : нежно масло од бадем помага да ја оставите кожата да се чувствува свиленкаста мека. Збогатување на мирис : Содржи природни цветни мириси белешки од сладок бадем и индиска роза. Создадете ја традицијата : ексфолијација со чистење на телото на Ајурведа и следете со крем за тело Ајурведа. Од рутина до традиција : Imbue секој ден со хармонија и умност со ритуалот на Ајурведа.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Сите 3-во-1 детски сапун, миење на телото, меур бања, шампон, 32 унца, тропски пресврт на кокос, средство за чистење кокос со
  • Неодамнешно

Сите 3-во-1 детски сапун, миење на телото, меур бања, шампон, 32 унца, тропски пресврт на кокос, средство за чистење кокос со

DEN 415.52

Мирис : Сите 3in1 деца тропски сапун за пресврт на кокос ослободува ароматична привлечност со секој меур Ba