• Неодамнешно
Врховниот Сјај На Мегујар Микрофибер Пешкир

Врховниот Сјај На Мегујар Микрофибер Пешкир

DEN 223.20
Достапно на барање

Количина на стоки

Отстранете ги лаковите, восоците и деталите за прскање. Произведува покажи автомобил совршени резултати на боја, стакло, пластика и хром. Рефлексии слични на огледало. Mgx2020 Карактеристики : - пешкир. - Најлесен и најбрз начин за отстранување на лакови, восоци и детали за прскање. - Крајна крпа за бришење за производство на шоу-автомобил совршени резултати на боја, стакло, пластика и хром. -Резултати слични на огледало. Тип На Производ : - Автоматско Чистење. Димензии : Вкупна Тежина На Производот : -0,56 Фунти. Предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии кои [се] познати на Државата Калифорнија за да предизвикаат рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Волшебници Крпа За Детали Со Повеќе Влакна-Детали За Надворешен Автомобил-Високо Абсорбента И Крпа За Чистење Со Повеќе Влакна
  • Неодамнешно

Волшебници Крпа За Детали Со Повеќе Влакна-Детали За Надворешен Автомобил-Високо Абсорбента И Крпа За Чистење Со Повеќе Влакна

DEN 1.00

Практичен Додаток на Материјалите за Чистење На Вашиот Автомобил : Нашата безгранична и супер мека крпа