• Неодамнешно
Powerwerks Годишно Систем &засилувач; Амазон Основи Статив Бум Микрофон Штанд

Powerwerks Годишно Систем &засилувач; Амазон Основи Статив Бум Микрофон Штанд

DEN 132.80
Достапно на барање

Количина на стоки

Производ 1 : 50 Вати, 3 Канал Личен Систем на годишно ниво. Производ 1 : Близнак 4.5 Инчен Возачи Со Висока Фреквенција Рог. Производ 1 : 1/8 Мини Влез За Музички Канал. Производ 1 : Висок И Низок ЕК За Музички Канал. Производ 2 : статив бум микрофон држач држи микрофон безбедно во место (микрофон клип продаваат одделно). Производ 2 : Долга рака за бум со обликувана пластична противтежа за хоризонтално поставување. Производ 2 : Разноврсен дизајн се преклопува рамно за употреба како директен микрофон. Производ 2 : цврста челична конструкција; ултра-лесен за лесен транспорт.

Повеќе детали

Избор на купувачи

2 парчиња XLR 3Pin Машки до 5pin Женски Кабел XLR 3Pin ДО XLR 5Pin Аудио Dmx Кабел Додатоци За Поврзување Микрофон Миксери Еквилајзери
  • Неодамнешно

2 парчиња XLR 3Pin Машки до 5pin Женски Кабел XLR 3Pin ДО XLR 5Pin Аудио Dmx Кабел Додатоци За Поврзување Микрофон Миксери Еквилајзери

DEN 148.64

Пакет : 2 парчиња XLR 3pin Машки до 5pin Женски Кабел Спецификации : Конектор(и) А : XLR (3Пински) Male Connector(и) Б : XLR (5П�

3.5 мм Женски до 3 Пински XLR Машки Стерео Аудио Адаптер Кабел, Мини Џек Женски НА XLR Машки Конектор За Миксер Засилувач Микрофон
  • Неодамнешно

3.5 мм Женски до 3 Пински XLR Машки Стерео Аудио Адаптер Кабел, Мини Џек Женски НА XLR Машки Конектор За Миксер Засилувач Микрофон

DEN 2.00

[3,5 мм Женски до 3 Пински XLR Машки]3,5 мм стерео женски конектор од едната страна и 3 пински XLR машки конектор

Сеизмички Аудио-САКСЛКС-6-2 Пакет од 6 ' XLR Машки До XLR Женски Лепенки Кабли-Избалансиран - 6 Нога Лепенка Кабел-Црно И Црно
  • Неодамнешно

Сеизмички Аудио-САКСЛКС-6-2 Пакет од 6 ' XLR Машки До XLR Женски Лепенки Кабли-Избалансиран - 6 Нога Лепенка Кабел-Црно И Црно

DEN 319.84

Број на модел : САКСЛКС6 (2 ПакетЦрно И Црно) Метал 3 Пински XLR на секој крај (Машки и Женски) Должина : 6 Стап�