• Неодамнешно
Харфо А01 Модел Паметна Брава На Вратата Со Контрола На АПЛИКАЦИИ 2 Постари Бронзени Бои

Харфо А01 Модел Паметна Брава На Вратата Со Контрола На АПЛИКАЦИИ 2 Постари Бронзени Бои

DEN 2.67
Достапно на барање

Количина на стоки

[300 Корисници И Двојно Осигурување] капацитетот На 300 Корисници вклучува отпечаток од прст ,лозинка, Иц картичка. [Лесно За Инсталирање] не се потребни дополнителни вежби и не е потребен бравар.[5 Во 1 Паметна Брава на Вратата] 5 начини за отклучување : Отпечаток Од Прст + Лозинка + ИЦ Картички + Контрола на АПЛИКАЦИИ + Физички Клучеви. [300 Корисници И Двојно Осигурување] капацитетот На 300 Корисници вклучува отпечаток од прст ,лозинка, Иц картичка. [Безбедносна Функција Заклучување Без Клуч] Автоматско Заклучување, Функција Против ѕиркање и Приватен Режим бравите на вратите со тастатури ќе бидат побезбедни за вашиот дом. Бравата за отпечатоци е супер лесна за инсталирање за неколку минути со само шрафцигер филипс. Ако батеријата на бравата истече, можете да користите резервен клуч за отклучување на бравата. [Далечински Управувач / Wi Fi Пристап]Ја Спои бравата на влезната врата без клуч Со портата Harfo wi-fi (се продава одделно), можете да ја заклучите/отклучите бравата на влезната врата без клуч во секое време насекаде, можете да поставите кодови од далечина и да ги проверите записите за пристап. Бравата за отпечатоци е супер лесна за инсталирање за неколку минути со само шрафцигер филипс. Опсег на дебелина на вратата : 1 3/8 инчи до 2 3/16 инчи 35мм-55мм дебелина. Опсег на дебелина на вратата : 1 3/8 инчи до 2 3/16 инчи 35мм-55мм дебелина. Исто така, постои итна usb порта под бравата, можеме да користиме енергетска банка за полнење на бравата само како привремено напојување, а потоа можеме да ја отклучиме бравата. Поддршка за заклучување на вратата за отпечатоци од далечина отклучување И работа Со гласовна контрола За поддршка На Алекса/Гугл (Треба да се спари со портата, продадена одделно). [Лесно За Инсталирање] не се потребни дополнителни вежби и не е потребен бравар. Можете да овластите повеќе администратори и да генерирате постојана, еднократна или прилагодена лозинка за пријатели, гости, домаќинки. [Безбедносна Функција Заклучување Без Клуч] Автоматско Заклучување, Функција Против ѕиркање и Приватен Режим бравите на вратите со тастатури ќе бидат побезбедни за вашиот дом. Можете да овластите повеќе администратори и да генерирате постојана, еднократна или прилагодена лозинка за пријатели, гости, домаќинки.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Паметна Брава везе, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч, Паметни Брави За Влезната Врата Со Контрола На Апликацијата, Електронска
 • Неодамнешно

Паметна Брава везе, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч, Паметни Брави За Влезната Врата Со Контрола На Апликацијата, Електронска

DEN 3.00

Заклучување На Влезната Врата без клуч : паметната брава има метод за пристап 5 во 1, АПЛИКАЦИЈА + Фобс + ло

Филипс Паметна Брава-Заклучување На Влезната Врата Без Клуч-Генерирајте Еднократен Код преку Апликација Неповрзана-Тастатура
 • Неодамнешно

Филипс Паметна Брава-Заклучување На Влезната Врата Без Клуч-Генерирајте Еднократен Код преку Апликација Неповрзана-Тастатура

DEN 2.67

Активирајте го режимот за приватност, тој ќе го оневозможи пристапот до сите кориснички кодови...

Паметна Брава На Вратата За Влезната Врата Со Лозинка На Тастатурата, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч За Домашна Хотелска
 • Неодамнешно

Паметна Брава На Вратата За Влезната Врата Со Лозинка На Тастатурата, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч За Домашна Хотелска

DEN 2.33

[Нов Дизајн Паметна Брава На Вратата] тоа е одлично решение за краткорочни домаќини за изнајмување, упра

Револо РЕ001 Електронска Тастатура Ќор-Сокак, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч, Влез Со Клуч, Автоматско Заклучување,
 • Неодамнешно

Револо РЕ001 Електронска Тастатура Ќор-Сокак, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч, Влез Со Клуч, Автоматско Заклучување,

DEN 3.33

Влез без клуч : оваа ќорсокак на тастатурата обезбедува 20 кодови за пристап за членовите на семејството

Паметен Wi-Fi Портал, G2 Центар За Заклучување На Влезната Врата Без Клуч, Далечински Управувач &засилувач; Управувајте Со Bluetooth
 • Неодамнешно

Паметен Wi-Fi Портал, G2 Центар За Заклучување На Влезната Врата Без Клуч, Далечински Управувач &засилувач; Управувајте Со Bluetooth

DEN 639.84

●Универзална Компатибилност Нашиот WiFi Портал G2 е компатибилен со паметни брави на вратите и други паме

Јосимика Заклучување На Вратата За Отпечатоци Од Прсти, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч Со Рачки, Брави На Вратите Со
 • Неодамнешно

Јосимика Заклучување На Вратата За Отпечатоци Од Прсти, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч Со Рачки, Брави На Вратите Со

DEN 1.67

[Повеќе Начини За Отклучување] 4 начини за пристап : Биометриски Отпечаток Од Прст + Код на Тастатурата + И

ИНСТАЛИРАЈТЕ ДАЛЕЧИНСКИ Влез Без Клуч, Инсталирајте За Неколку Секунди, Нема Заклучување За Промена, Вклучува 2 претходно програмирани
 • Неодамнешно

ИНСТАЛИРАЈТЕ ДАЛЕЧИНСКИ Влез Без Клуч, Инсталирајте За Неколку Секунди, Нема Заклучување За Промена, Вклучува 2 претходно програмирани

DEN 855.04

Секој пат кога ќе го притиснете далечинското копче, кодот се менува за целосна безбедност ПАМЕТНА БРАВА

Ултралок У-Болт Про Wifi Паметна Брава Со Сензор За Врата, 6-во-1 Заклучување На Влезната Врата Без Клуч Со Вграден WiFi, ИДЕНТИФИКАЦИЈА
 • Неодамнешно

Ултралок У-Болт Про Wifi Паметна Брава Со Сензор За Врата, 6-во-1 Заклучување На Влезната Врата Без Клуч Со Вграден WiFi, ИДЕНТИФИКАЦИЈА

DEN 2298.40

Контролирајте Ја Вашата Ултралок Паметна Брава Во Секое Време, Насекаде : Заклучете, отклучете, споделе�

SLNFXC Легура На Цинк Електронска Дигитална Брава На Вратата, Паметен Код На Тастатурата Без Клуч Влезна Безбедносна Брава На
 • Неодамнешно

SLNFXC Легура На Цинк Електронска Дигитална Брава На Вратата, Паметен Код На Тастатурата Без Клуч Влезна Безбедносна Брава На

DEN 9600.00

Со 130 независни кориснички кодови и можност за брзо додавање или бришење на секој корисник поединечно, о

Гугл Нест х Јеил Брава-Тампер-Доказ Паметна Брава За Влез Без Клуч - Заклучување На Тастатурата За Предната Врата-Работи Со
 • Неодамнешно

Гугл Нест х Јеил Брава-Тампер-Доказ Паметна Брава За Влез Без Клуч - Заклучување На Тастатурата За Предната Врата-Работи Со

DEN 0.67

Известувањата се обезбедени за погодност и не треба да ја заменат обичната грижа при заклучување на вра

Отпечаток Од прст Паметен Сет За Заклучување На Влезната Врата, 5 во 1 Заклучување На Влезната Врата Без Клуч Со Рачка, Електронска
 • Неодамнешно

Отпечаток Од прст Паметен Сет За Заклучување На Влезната Врата, 5 во 1 Заклучување На Влезната Врата Без Клуч Со Рачка, Електронска

DEN 2239.84

€5во1 паметен комплет за Заклучување На Влезната Врата без Клучеви ● нашата паметна брава на вратата ви

БЕБАСИЈА Заклучување На Влезната Врата Без Клуч со Рачки Од 2 Нивоа, Паметна Брава На Вратата, Заклучување На Вратата За Отпечатоци,
 • Неодамнешно

БЕБАСИЈА Заклучување На Влезната Врата Без Клуч со Рачки Од 2 Нивоа, Паметна Брава На Вратата, Заклучување На Вратата За Отпечатоци,

DEN 1.33

[Чувствителен Сензор За Отпечатоци] Вашиот Прст Е Клучот Паметната брава со ќорсокак ви носи брз и оптим

Утлет Дома WiFi &засилувач; Bluetooth Овозможено Паметни Заклучување+Портал, Автоматско Заклучување&засилувач;Отклучување, Далечински
 • Неодамнешно

Утлет Дома WiFi &засилувач; Bluetooth Овозможено Паметни Заклучување+Портал, Автоматско Заклучување&засилувач;Отклучување, Далечински

DEN 0.33

4 GHz Wi Fi, а не 5ghz Wi Fi сигнал Лесен пакет Апликации : погрижете се да ја спакувате вклучената порта со паметн

Рачка на влезната Врата, Брава ЗА Надворешна Врата На УЈФ Поставена Со Едноцилиндричен Ќор-Сокак И Рачка, Реверзибилна Рачка
 • Неодамнешно

Рачка на влезната Врата, Брава ЗА Надворешна Врата На УЈФ Поставена Со Едноцилиндричен Ќор-Сокак И Рачка, Реверзибилна Рачка

DEN 959.84

Достапно во различни завршетоци за да одговараат на сите различни бои на вратите и услови на осветлувањ

Паметна Брава, ПАМЕТНА Брава СО Рачка, Биометриска Брава На Вратата Со Заклучување На Вратата Со Отпечаток Од Прст Заклучување
 • Неодамнешно

Паметна Брава, ПАМЕТНА Брава СО Рачка, Биометриска Брава На Вратата Со Заклучување На Вратата Со Отпечаток Од Прст Заклучување

DEN 2079.84

?€5во1 Паметна Брава На Влезната Врата Без Клуч ● паметната брава без клуч ви овозможува целосна контро�

Заклучување На Вратата со отпечаток од прст, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч 6 во 1 Со Рачка, Тастатура На Екран На Допир,
 • Неодамнешно

Заклучување На Вратата со отпечаток од прст, Заклучување На Влезната Врата Без Клуч 6 во 1 Со Рачка, Тастатура На Екран На Допир,

DEN 3.33

Рачката на вратата е реверзибилна и може повторно да се прилагоди, така што не мора да се грижите откако