• Неодамнешно
Aspen Creative 32718-9 Мала хардбек империја форма лустер за клип-ламба сенка, преоден дизајн во бела боја, 4 дно ширина

Aspen Creative 32718-9 Мала хардбек империја форма лустер за клип-ламба сенка, преоден дизајн во бела боја, 4 дно ширина

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Боја и материјал во сенка : Бела мрежна ткаенина боја и тип : месинг, клип на фиттер. Облик на сенка : Димензии на сенка на империја Хардбек : 3 "горе x 4" дното x 4 "висина на коси. База Candelabra Base (E12) или средна основа (E26), светилки што не се вклучени. Нашите нијанси на тврда бек користат табла за поддршка на девицата стирен за да произведат топла, природна и мазна светлина - попривлечна од нијансите направени со рециклирана табла за стирен што може да попуштат и жолти Време. Препорачано за употреба со 40 апликации за сијалица со сијалица - акцент ламби, светилки за стапчиња, лустери и wallидови. Димензии : 3 "горе x 4" дното x 4 "наклон висина. Пакетот вклучува : 9 x клип на ламби за клип-клип-клип-фиттер дизајниран за голи сијалички со лустери од торпедо (светилки за врвови што не се препорачуваат) или во базата Candelabra (E12) или средна основа (E26), светилките не се вклучени. Нашите нијанси на тврда бек користат табла за поддршка на девица стирен за да произведат топла, природна и мазна светлина - попривлечно од нијансите направени со рециклирана табла за стирен што може да попуштат и жолти со текот на времето. Препорачано за употреба со 40 апликации за сијалица со сијалица - акцент ламби, светилки за стапчиња, лустери и wallидови. Aspen Creative нуди 9 пакувања нијанси на ламби во форма на империја со клип на фиттер. Направено со мрежна ткаенина со бела боја. Димензиите на сенката на ламбата се 3 инчи горе, дното од 4 инчи, висината на наклон од 4 инчи. Филтер стил на клип-он дизајниран за лустери со сијалица и wallидови кои користат светилки од канделабра, не се препорачуваат сијалици во стилот на врвот (не се вклучени). Нашите нијанси на тврда бек користат табла за поддршка на девица стирен за да произведат топла, природна и мазна светлина - попривлечно од нијансите направени со рециклирана табла за стирен што може да попуштат и жолти со текот на времето. Препорачано за употреба со сијалица од 40 вати.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ieudns 2x плетење макрамем ламба сенка рачно изработена ткаени висечки приврзоци за приврзоци за приврзоци отстранлив спална
 • Неодамнешно

Ieudns 2x плетење макрамем ламба сенка рачно изработена ткаени висечки приврзоци за приврзоци за приврзоци отстранлив спална

DEN 864.00

Оваа ставка неверојатен украс за дневна соба, спална соба ,, бохо, свадбени декор или тематски забави со �

Yarnow 3 парчиња ткаени лабави за десктоп организатор полица за полица на ТОПЕРСКИ ТЕПЕР ПЛАТНА ЛАМПАН СИДЕЕ НА СИДЕЕ НА СИДЕН
 • Неодамнешно

Yarnow 3 парчиња ткаени лабави за десктоп организатор полица за полица на ТОПЕРСКИ ТЕПЕР ПЛАТНА ЛАМПАН СИДЕЕ НА СИДЕЕ НА СИДЕН

DEN 0.33

Материјална : Држачи за гроздобер ламби за хартија Големина : 31 Поле за биро на биро : фино изработка, изд�

Покрив за лабави за тапани за ламба: Покрив за ламба за ламба, ткаенина ткаенина, клип на лесни нијанси, капакот на плоштадот
 • Неодамнешно

Покрив за лабави за тапани за ламба: Покрив за ламба за ламба, ткаенина ткаенина, клип на лесни нијанси, капакот на плоштадот

DEN 0.67

1 Lampshade е направена од премија и издржлив материјал, кој може да се користи одново и одново Лесен за корис

Beaupretty ретро лустер ламба за сенка на ламба, клип на bellвонче на светло капакот, цветна лабачка табела за замена на капакот
 • Неодамнешно

Beaupretty ретро лустер ламба за сенка на ламба, клип на bellвонче на светло капакот, цветна лабачка табела за замена на капакот

DEN 335.84

Оваа декоративна и елегантна сенка на таванот за светло светло може да ја направи светлината помека, и н

ФАВОМОТО ткаенина за лабави бели додатоци за абажури за подни ламби украсени додатоци беж ламба сенка светилник кафез голема
 • Неодамнешно

ФАВОМОТО ткаенина за лабави бели додатоци за абажури за подни ламби украсени додатоци беж ламба сенка светилник кафез голема

DEN 1.00

Постелнина, железна легура Светилки за табела за ламба : Фино структура на лабави може вашата ламба од н�

Викаски постелнина за лабави бели лустери за ламби за табели за ламби гроздобер светилки десктоп ламба сенка мала тапан цилиндрична
 • Неодамнешно

Викаски постелнина за лабави бели лустери за ламби за табели за ламби гроздобер светилки десктоп ламба сенка мала тапан цилиндрична

DEN 192.32

Сенка за ламба за еднократна употреба : Конструкција на пајакот дизајнирана да се прикачи на ламбата ха

Лалафина ткаенина за лабави лустер лабачка мала ламба за сенка на ламба, мал клип за сенка на ламби на сијалицата за табела
 • Неодамнешно

Лалафина ткаенина за лабави лустер лабачка мала ламба за сенка на ламба, мал клип за сенка на ламби на сијалицата за табела

DEN 2.00

Детална и убава изработка, издржлива и цврста, не е лесна за носење или солза, поддржувајќи долго време с

Ноќта на вештерките црна чипка за ламби со сенка со лента, украси за Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките, црна пајак
 • Неодамнешно

Ноќта на вештерките црна чипка за ламби со сенка со лента, украси за Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките, црна пајак

DEN 2.33

(Ве молиме, забележете : Должината на лентата е пократка од абажур, добро прилагодена) Декорација на чипк

Hanabass LED светилки 1 парчиња лесен клип приврзоци за спални соби за живеење PU лустер декорација Ресторан за ламба, бар Torcheiere
 • Неодамнешно

Hanabass LED светилки 1 парчиња лесен клип приврзоци за спални соби за живеење PU лустер декорација Ресторан за ламба, бар Torcheiere

DEN 448.00

Сенка за ламба за ткаениниза најдобро вклопување, измерете ја постојната сенка пред купувањето Нијанси

Калорија Декоративна сијалица за сијалица, капакот на ламбата, ткаенината лустер ламба сенка wallидна светло покривка за крпа
 • Неодамнешно

Калорија Декоративна сијалица за сијалица, капакот на ламбата, ткаенината лустер ламба сенка wallидна светло покривка за крпа

DEN 2.00

Едноставна сенка на ламби, чисто рачно изработен, едноставен стил, исклучителна изработка, погодна за у�

Ахс за замена на осветлувањето за осветлување за тапани за тапани или подни ламби со мијалник/пајак фитер, 18 “, аква корали
 • Неодамнешно

Ахс за замена на осветлувањето за осветлување за тапани за тапани или подни ламби со мијалник/пајак фитер, 18 “, аква корали

DEN 2.67

Тапанот за лабави : Парови со наши бази на ламби за мешавини или која било ламба со харфа и финале; Ретро �

Gongbawa Навахо -абажур сенка на средна ламба за табела ламба етнички ацтеки домашни декор тапани за тапани за ламби за ламби
 • Неодамнешно

Gongbawa Навахо -абажур сенка на средна ламба за табела ламба етнички ацтеки домашни декор тапани за тапани за ламби за ламби

DEN 447.84

【Најдобри подароци】 Сенките на ламбите имаат различни стилови и обрасци, може да им се даде на ќерките,