• Неодамнешно
Домородно Американско Сончогледово Поле 6 Џеб Проширување На Организаторот На Датотеки Папки Со Големина А4 Водоотпорни Пликови Со Датотеки

Домородно Американско Сончогледово Поле 6 Џеб Проширување На Организаторот На Датотеки Папки Со Големина А4 Водоотпорни Пликови

DEN 3.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Материјал : пп. Големина : 13 инчи*9,1 инчи. Печатена шема : печатената шема на папката со 6 џебови е модерна и индивидуална, правејќи ги вашите документи да изгледаат поинаку, и тоа е совршен подарок за семејството и пријателите. Пренослив Дизајн : водоотпорната папка за проширување и отпорна на влага е лесна за носење и може да се стави во вашиот ранец, актовка, багаж. Опремен со скриени токи за заштита на безбедноста на документите за време на транспортот. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите папки, ве молиме испратете ни е-пошта, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Практична, издржлива и привлечна папка со датотеки со дизајн со голем капацитет.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Јин Јанг Среќа Мачка Хармоника Организатор На Датотеки со 6 Џеб Проширување На Папката Со Датотеки Папка За Поднесување За Домашна
  • Неодамнешно

Јин Јанг Среќа Мачка Хармоника Организатор На Датотеки со 6 Џеб Проширување На Папката Со Датотеки Папка За Поднесување За Домашна

DEN 787.20

Пп Произведено во САД Или Увезено Папките се направени од ПП ГолеминаДолжина 33см / 13ин, Ширина 23см / 9.1 ин�

Две Папки За Џебно Портфолио, 50-Пакет, Темно Жолта, Папки Со Хартија Со Големина На Букви, Со Подобри Канцелариски Производи,
  • Неодамнешно

Две Папки За Џебно Портфолио, 50-Пакет, Темно Жолта, Папки Со Хартија Со Големина На Букви, Со Подобри Канцелариски Производи,

DEN 303.84

50ПАКУВАЊЕ : Темно Жолта / Златна мат завршна хартија папки со 4" џебови Лесно држи 100 листови (50 / џеб) со го�

Папки Со Датотеки Во Боја НА NUOBESTY Папка Со Хартија папка 2 парчиња Прицврстувачи за Хартија За Документи, Пластични Клипови
  • Неодамнешно

Папки Со Датотеки Во Боја НА NUOBESTY Папка Со Хартија папка 2 парчиња Прицврстувачи за Хартија За Документи, Пластични Клипови

DEN 2.67

БОЈА ВРЗИВНО СРЕДСТВО клипови Изработен од висококвалитетен материјал, кој е потрајен за употреба ОБВР

1 во Канцелариски Пластични Папки Со Датотеки, 3 Јазичиња, Големина На Букви, Избрани Бои Поли Папки Со Датотеки, 6 Пакувања
  • Неодамнешно

1 во Канцелариски Пластични Папки Со Датотеки, 3 Јазичиња, Големина На Букви, Избрани Бои Поли Папки Со Датотеки, 6 Пакувања

DEN 2.00

Што го олеснува складирањето и организирањето на повеќе документи Издржливи овие пластични папки со да

Симпатична Корги Хармоника Организатор На Датотеки Пренослив Прием На Документи Организатор На Датотеки Папки Со Џебови Етикети
  • Неодамнешно

Симпатична Корги Хармоника Организатор На Датотеки Пренослив Прием На Документи Организатор На Датотеки Папки Со Џебови Етикети

DEN 2.00

* Практичен Дизајн * Нашата папка за проширување на датотеки доаѓа со преден џеб со патент и 13 индивидуал

Едуфун Проширување На Папката Со Датотеки, Организатор На Датотеки: 24 Џеб, Големина На Букви Држете 240 Листови, Пластична
  • Неодамнешно

Едуфун Проширување На Папката Со Датотеки, Организатор На Датотеки: 24 Џеб, Големина На Букви Држете 240 Листови, Пластична

DEN 207.84

●Одличен Квалитет големината е 12,6 х 10 х 0,79 инчи, доволно Голема за да собере 240 листови хартија А4 ●Папки

Папка За Проширување на Стобок Од Папка Со 3 Документи Пластични Пластични џебни папки папки за Класификација Папки Со Пластични
  • Неодамнешно

Папка За Проширување на Стобок Од Папка Со 3 Документи Пластични Пластични џебни папки папки за Класификација Папки Со Пластични

DEN 0.67

ПАПКА СО КАНЦЕЛАРИСКИ ДАТОТЕКИ А4 : торбата со папки е специјално користена за организирање датотеки, шт

Сакам Пешачење Планински Хармоника Организатор На Датотеки со 6 Џеб Проширување На Папката Со Датотеки Папка За Поднесување
  • Неодамнешно

Сакам Пешачење Планински Хармоника Организатор На Датотеки со 6 Џеб Проширување На Папката Со Датотеки Папка За Поднесување

DEN 1.00

Пп Произведено во САД Или Увезено Папките се направени од ПП ГолеминаДолжина 33см / 13ин, Ширина 23см / 9.1 ин�