• Неодамнешно
Snap Hoop Monster for Baby Lock/Brother/Simplicity Basic Magnetic Engridery Hoop за машински вез

Snap Hoop Monster for Baby Lock/Brother/Simplicity Basic Magnetic Engridery Hoop за машински вез

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

За модели на машина за едноставност - SB7500, SB7505, SB7900, SB8000. Престанува горење на обрачот - Нема повеќе грда горење на обрачот и господар на везови и повеќекратно обрач. Бебе креативните обрачи се ветре со чудовиштето на обрачот. Искусете го без напорниот метод за еден чекор за да ги обрачите и усогласувате ткаенините. Зашијте се до работ на ткаенината со обезбедување на само две или повеќе страни во обрачот. Модел на чудовиште на Snap Hoop - LM13. Модел на чудовиште на Snap Hoop - LM13.Лесен за употреба магнетна рамка - Направете прилагодувања на ткаени ткаенини, десно во обрачот!. Совршено е за сендвичи со матични ватенки од територија, тешки ткаенини, континуирано везови, асортиман на везови, лесно прават прилагодувања на ткаени ткаенини. За модели на машини за брат-HE-1, HE-120, HE-240, LB5000 S/M, LB6700, LB6800, LB7000, NS1750, NS1850, NV500 D, NV750 E, NV900 D, NV950 D, NV955, NV990 D, PE400 D, PE525 , PE540, PE550, SE270 D, SE350, SE400, SE425, SE600, SE625, SE630. За модели на машини за заклучување на бебиња - Софија. Чудовиштето Snap Hoop е лесен за употреба и нуди образе без болка без напрегање на рацете! Престанете со горење на обрачот и господар на везови и повеќекратни обрач.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Везења обрач, 12 парчиња 9см/3.5in бамбус круг бод -бод прстени прстени за везови за везови прстени за занаетчиски занаети за
  • Неодамнешно

Везења обрач, 12 парчиња 9см/3.5in бамбус круг бод -бод прстени прстени за везови за везови прстени за занаетчиски занаети за

DEN 2.00

Квалитетен бамбус материјал : Овој комплет за обрач за везови е изработен од високо квалитетен бамбус м�

Jardwe 12pcs вез за везови обрач Овален прстен алатка за килинг, привремена рамка занает занаетчиски прстен прстен прстен прстен
  • Неодамнешно

Jardwe 12pcs вез за везови обрач Овален прстен алатка за килинг, привремена рамка занает занаетчиски прстен прстен прстен прстен

DEN 299.04

Опции за везови : Специјални подароци за пријатели кои прават занаети што прават занаети DIY прстен на ве�

Ханреше 6 ПАРЧИЊА Смешковци Лице Препи Ѓердан Жени Девојки Срце Тркалезна Препи Ѓердан 14к Златна Спојка За Хартија Нерѓосувачки
  • Неодамнешно

Ханреше 6 ПАРЧИЊА Смешковци Лице Препи Ѓердан Жени Девојки Срце Тркалезна Препи Ѓердан 14к Златна Спојка За Хартија Нерѓосувачки

DEN 0.33

Материјал : изработен е од бакар, обложен со златна и обоена глеѓ Тоа нема да исчезне и не е алергично...

Капка Со Кристален Синџир Висат Големи Обетки Со Обрач За Жени Тинејџерки Гроздобер Кубни Циркони 60мм Големи Кошаркарски Обрачи
  • Неодамнешно

Капка Со Кристален Синџир Висат Големи Обетки Со Обрач За Жени Тинејџерки Гроздобер Кубни Циркони 60мм Големи Кошаркарски Обрачи

DEN 0.33

[ДИЗАЈНИ] светкави кубни цирконски големи обетки со обрач за жени, тинејџерски гилс Изработени од квали�

Обетки Со Обрач Со монистра, Тиркизни Обетки За Жени, Обетки Со Тиркизна Обрач, Западни Обетки За Жени, Обетки Со Златни Обрачи
  • Неодамнешно

Обетки Со Обрач Со монистра, Тиркизни Обетки За Жени, Обетки Со Тиркизна Обрач, Западни Обетки За Жени, Обетки Со Златни Обрачи

DEN 287.84

Приказната : Чистата вода треба Да биде достапна за секој човек и ние ги дизајниравме овие обетки од тир�

18к Позлатено Сребро Голем Правоаголник Висат Обетки Со Обрач За Жени Девојки Нерѓосувачки Челик Хипоалергични За Чувствителни
  • Неодамнешно

18к Позлатено Сребро Голем Правоаголник Висат Обетки Со Обрач За Жени Девојки Нерѓосувачки Челик Хипоалергични За Чувствителни

DEN 175.84

Материјали Изработени Од Хипоалергични Материјали Никел слободен и олово слободен Големина св Ева, С�