• Неодамнешно
Snap Hoop Monster for Baby Lock/Brother/Simplicity Basic Magnetic Engridery Hoop за машински вез

Snap Hoop Monster for Baby Lock/Brother/Simplicity Basic Magnetic Engridery Hoop за машински вез

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

За модели на машина за едноставност - SB7500, SB7505, SB7900, SB8000. Престанува горење на обрачот - Нема повеќе грда горење на обрачот и господар на везови и повеќекратно обрач. Бебе креативните обрачи се ветре со чудовиштето на обрачот. Искусете го без напорниот метод за еден чекор за да ги обрачите и усогласувате ткаенините. Зашијте се до работ на ткаенината со обезбедување на само две или повеќе страни во обрачот. Модел на чудовиште на Snap Hoop - LM13. Модел на чудовиште на Snap Hoop - LM13.Лесен за употреба магнетна рамка - Направете прилагодувања на ткаени ткаенини, десно во обрачот!. Совршено е за сендвичи со матични ватенки од територија, тешки ткаенини, континуирано везови, асортиман на везови, лесно прават прилагодувања на ткаени ткаенини. За модели на машини за брат-HE-1, HE-120, HE-240, LB5000 S/M, LB6700, LB6800, LB7000, NS1750, NS1850, NV500 D, NV750 E, NV900 D, NV950 D, NV955, NV990 D, PE400 D, PE525 , PE540, PE550, SE270 D, SE350, SE400, SE425, SE600, SE625, SE630. За модели на машини за заклучување на бебиња - Софија. Чудовиштето Snap Hoop е лесен за употреба и нуди образе без болка без напрегање на рацете! Престанете со горење на обрачот и господар на везови и повеќекратни обрач.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Обетки Со Обрач Со монистра, Тиркизни Обетки За Жени, Обетки Со Тиркизна Обрач, Западни Обетки За Жени, Обетки Со Златни Обрачи
 • Неодамнешно

Обетки Со Обрач Со монистра, Тиркизни Обетки За Жени, Обетки Со Тиркизна Обрач, Западни Обетки За Жени, Обетки Со Златни Обрачи

DEN 287.84

Приказната : Чистата вода треба Да биде достапна за секој човек и ние ги дизајниравме овие обетки од тир�

Обетки со обетки Со обетки Со Обетки Со Обетки Со Цвеќиња за Жени во 925 Сребро И 14к Вистински Позлатени, Минималистички И
 • Неодамнешно

Обетки со обетки Со обетки Со Обетки Со Обетки Со Цвеќиња за Жени во 925 Сребро И 14к Вистински Позлатени, Минималистички И

DEN 1483.20

● Хипоалергично : нежните обрачи се направени со цврста с925 сребрена основа и обложени ВО 14к вистинска з

Пошадиме Внатре-Надворешни Обетки Со Обрач За Жени Девојки - 3,70 Карат Симулирани Кубни Цирконски Дијаманти 14к Злато Над 925
 • Неодамнешно

Пошадиме Внатре-Надворешни Обетки Со Обрач За Жени Девојки - 3,70 Карат Симулирани Кубни Цирконски Дијаманти 14к Злато Над 925

DEN 3.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

МИЕРС Жени Хаги Обетки Златен Обрач Спиење 14к Злато Исполнето Мал Едноставен Рачно Изработен Хипоалергичен Секојдневен Накит
 • Неодамнешно

МИЕРС Жени Хаги Обетки Златен Обрач Спиење 14к Злато Исполнето Мал Едноставен Рачно Изработен Хипоалергичен Секојдневен Накит

DEN 1.67

Сите метали што ги користиме се без олово Безбедно Сега направи сентиментално изненадување за сите жен

Штанд за везови со обрач од 8 '', прилагодлив обрач за везење штанд бука дрво ротирано држач за вез за вез за вкрстено бод и
 • Неодамнешно

Штанд за везови со обрач од 8 '', прилагодлив обрач за везење штанд бука дрво ротирано држач за вез за вез за вкрстено бод и

DEN 415.84

Идеален подарок : штандот за везови е идеален избор за сите loversубители на занаетчиството Дизајн на крев�

Фетеро Жени Злато Хаги Хоп Обетки Мушка Топка Спајк Ѕвезда Дијамант ЦЗ Спиење Висат Капка 14к Злато Исполнет Мал Бохо Плажа
 • Неодамнешно

Фетеро Жени Злато Хаги Хоп Обетки Мушка Топка Спајк Ѕвезда Дијамант ЦЗ Спиење Висат Капка 14к Злато Исполнет Мал Бохо Плажа

DEN 223.84

●ПРЕКРАСЕН ПАКЕТ ќе добиете 1 пара златни топчести обетки во прекрасна мала кутија.Лесно складирање и п

Везења обрач, 12 парчиња 9см/3.5in бамбус круг бод -бод прстени прстени за везови за везови прстени за занаетчиски занаети за
 • Неодамнешно

Везења обрач, 12 парчиња 9см/3.5in бамбус круг бод -бод прстени прстени за везови за везови прстени за занаетчиски занаети за

DEN 2.00

Квалитетен бамбус материјал : Овој комплет за обрач за везови е изработен од високо квалитетен бамбус м�

18к Позлатено Сребро Голем Правоаголник Висат Обетки Со Обрач За Жени Девојки Нерѓосувачки Челик Хипоалергични За Чувствителни
 • Неодамнешно

18к Позлатено Сребро Голем Правоаголник Висат Обетки Со Обрач За Жени Девојки Нерѓосувачки Челик Хипоалергични За Чувствителни

DEN 175.84

Материјали Изработени Од Хипоалергични Материјали Никел слободен и олово слободен Големина св Ева, С�

2мм Сребрени Обетки Со Голем Обрач За Жени Обетки Со Обрач Исполнети Со Злато Големи Обетки Со Златен Обрач За Девојчиња Хипоалергичен
 • Неодамнешно

2мм Сребрени Обетки Со Голем Обрач За Жени Обетки Со Обрач Исполнети Со Злато Големи Обетки Со Златен Обрач За Девојчиња Хипоалергичен

DEN 1.33

Ние навистина ви испраќаме топла и љубовна почит со секое парче златни обетки со обрач 14к вистински зла�

Капка Со Кристален Синџир Висат Големи Обетки Со Обрач За Жени Тинејџерки Гроздобер Кубни Циркони 60мм Големи Кошаркарски Обрачи
 • Неодамнешно

Капка Со Кристален Синџир Висат Големи Обетки Со Обрач За Жени Тинејџерки Гроздобер Кубни Циркони 60мм Големи Кошаркарски Обрачи

DEN 0.33

[ДИЗАЈНИ] светкави кубни цирконски големи обетки со обрач за жени, тинејџерски гилс Изработени од квали�

ЛАКИПАДИ Мали Златни Обетки Со Обрач Буци Златни Обетки Со Хуги Обетки Со Дебели Овални Обетки со Обрач 14к Позлатени Обетки
 • Неодамнешно

ЛАКИПАДИ Мали Златни Обетки Со Обрач Буци Златни Обетки Со Хуги Обетки Со Дебели Овални Обетки со Обрач 14к Позлатени Обетки

DEN 3.00

Златни Буци Обетки Со Обрач : Надградете ја вашата колекција накит со нашите стилски Минималистички Мал

Ханреше 6 ПАРЧИЊА Смешковци Лице Препи Ѓердан Жени Девојки Срце Тркалезна Препи Ѓердан 14к Златна Спојка За Хартија Нерѓосувачки
 • Неодамнешно

Ханреше 6 ПАРЧИЊА Смешковци Лице Препи Ѓердан Жени Девојки Срце Тркалезна Препи Ѓердан 14к Златна Спојка За Хартија Нерѓосувачки

DEN 0.33

Материјал : изработен е од бакар, обложен со златна и обоена глеѓ Тоа нема да исчезне и не е алергично...

Кесаплан 925 Обетки Со Сребрен Обрач За Жени, 14к Бело Злато Хипоалергични Кубиз Цирконија Сребрени Хуги Обетки Поставени За
 • Неодамнешно

Кесаплан 925 Обетки Со Сребрен Обрач За Жени, 14к Бело Злато Хипоалергични Кубиз Цирконија Сребрени Хуги Обетки Поставени За

DEN 175.84

●КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН q : овој комплет обетки со сребрен обрач вклучува 3 пара дијамантски обрачи со различна