• Неодамнешно
Ревгеар Неопренови Гел Со Високи Перформанси Про Обвивки За Раце | Носење Под Бокс Или Мма Ракавица | Прикачена Еластична Обвивка За Зглоб од 120 инчи | Ултра Удобна А?

Ревгеар Неопренови Гел Со Високи Перформанси Про Обвивки За Раце | Носење Под Бокс Или Мма Ракавица | Прикачена Еластична Обвивка

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Ако практикувате борбен спорт или боречка вештина што вклучува удирање со раце облечени ВО Мма Или Боксерски Ракавици, го имаме она што ви треба. Без разлика дали сте спаринг или се натпреварувате, користењето сигурни обвивки за раце за боречки вештини е од клучно значење за заштита на вашите раце, поддршка на зглобовите и палците и постигнување цврсто вклопување со ракавиците. ЗАШТИТЕТЕ ГИ РАЦЕТЕ : Лизгајте под боксерски ракавици за дополнителна заштита и удобност - со вградена Еластична Фолија од 120 инчи, без разлика дали тренирате, спаринг или се борите. ГО НАМАЛУВА СТРЕСОТ на ЗГЛОБОВИТЕ и ЗГЛОБОВИТЕ на ПРСТИТЕ : Намалете го стресот на зглобовите и зглобовите на прстите. УЛТРА – УДОБНО-ОСОБЕНО ЗА ДОЛГИ ПЕРИОДИ : Неопренови со зглобни јамки за прсти и Анти-Шок-ТЕХНОЛОШКИ гел-облоги. ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ ОБВИВКИ ЗА РАЦЕ ВО ИНДУСТРИЈАТА : ако практикувате борбен спорт или боречка вештина што вклучува удирање со раце користејќи Мма Или Боксерски Ракавици, го добивме она што ви треба. ГОЛЕМИНА : една големина најмногу одговара. ЗАШТИТЕТЕ ГИ РАЦЕТЕ : Лизгајте под боксерски ракавици за дополнителна заштита и удобност - со вградена Еластична Фолија од 120 инчи, без разлика дали тренирате, спаринг или се борите. ГО НАМАЛУВА СТРЕСОТ на ЗГЛОБОВИТЕ и ЗГЛОБОВИТЕ на ПРСТИТЕ : Намалете го стресот на зглобовите и зглобовите на прстите. УЛТРА – УДОБНО-ОСОБЕНО ЗА ДОЛГИ ПЕРИОДИ : Неопренови со зглобни јамки за прсти и Анти-Шок-ТЕХНОЛОШКИ гел-облоги. ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ ОБВИВКИ ЗА РАЦЕ ВО ИНДУСТРИЈАТА : ако практикувате борбен спорт или боречка вештина што вклучува удирање со раце користејќи Мма Или Боксерски Ракавици, го добивме она што ви треба. ГОЛЕМИНА : една големина најмногу одговара.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Sunnyray 4 Пара Чувари На Зглобовите За Боксерски Гел Рачен Штитник Црно Бела Заштита На Зглобовите На Зглобовите За Под Обвивки
  • Неодамнешно

Sunnyray 4 Пара Чувари На Зглобовите За Боксерски Гел Рачен Штитник Црно Бела Заштита На Зглобовите На Зглобовите За Под Обвивки

DEN 0.67

Избор на квалитетен Материјал : изработен од памучна крпа и гел, нашиот штитник за боксерски зглоб е цвр�