• Неодамнешно
Huiop Преносен теренски печатач со големина на џеб безжичен печатач за грешки во БТ Едноставна операција Поддршка за фотографии со фотографии за фотографии со текст?

Huiop Преносен теренски печатач со големина на џеб безжичен печатач за грешки во БТ Едноставна операција Поддршка за фотографии

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Метод на термичко печатење, без кертриџ за мастило, удобно и заштеда на трошоците. Отворете го капакот за да ја инсталирате ролната за хартија, да се поврзете со вашите уреди преку BT и започнете да го користите. 200 DPI глава за печатење со висока резолуција, чиста печатење, стабилна изведба. Мал и компактен, лесен за носење и употреба. Вградена батерија со голем капацитет од 1000m Ah, долго време на издржливост. Метод на термичко печатење, без кертриџ за мастило, удобно и заштеда на трошоците. Отворете го капакот за да ја инсталирате ролната за хартија, да се поврзете со вашите уреди преку BT и започнете да го користите. 200 DPI глава за печатење со висока резолуција, чиста печатење, стабилна изведба. Мал и компактен, лесен за носење и употреба. Вградена батерија со голем капацитет од 1000m Ah, долго време на издржливост. Спецификација : Име : Преносен мини печатач Боја : Сина/розова/бела (по избор) Метод на печатење : Термичко печатење Режим на конекција : БТ Дефиниција : 200 DPI Печатење на хартија Големина : 57 *25mm Порта за полнење : Микро USB батерија Капацитет : 1000m Ah Големина на предметот : 8 * * * * * * 8 * 3,5cm /3.15 * 3.15 * 1.38 In Список на пакување : 1 * печатач 3 * ролни со само-лепете хартија за печатење 1 * ролна на термичка хартија (инсталиран во печатачот) 3 * Ролни на хартија за печатење во боја 1 * Кабел за податоци 1 * Упатство за користење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Касклино мини термички печатач, преносен безжичен Bluetooth паметен печатач за налепници со 5 ролни печатење хартија и 5 обоени
  • Неодамнешно

Касклино мини термички печатач, преносен безжичен Bluetooth паметен печатач за налепници со 5 ролни печатење хартија и 5 обоени

DEN 3.00

Не треба мастило и користи материјал чувствителен на топлина од 57*25мм 【Нема потреба мастило】 Meow Meow Machine

Комплет за замена на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот
  • Неодамнешно

Комплет за замена на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот на екранот

DEN 0.67

Комплет за замена на екран на допир на Sunmi V2 PO POS 5,45 инчи 1440720 HD екран на допир Погоден за поправка на DIY...