• Неодамнешно
Huiop Преносен теренски печатач со големина на џеб безжичен печатач за грешки во БТ Едноставна операција Поддршка за фотографии со фотографии за фотографии со текст?

Huiop Преносен теренски печатач со големина на џеб безжичен печатач за грешки во БТ Едноставна операција Поддршка за фотографии

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Метод на термичко печатење, без кертриџ за мастило, удобно и заштеда на трошоците. Отворете го капакот за да ја инсталирате ролната за хартија, да се поврзете со вашите уреди преку BT и започнете да го користите. 200 DPI глава за печатење со висока резолуција, чиста печатење, стабилна изведба. Мал и компактен, лесен за носење и употреба. Вградена батерија со голем капацитет од 1000m Ah, долго време на издржливост. Метод на термичко печатење, без кертриџ за мастило, удобно и заштеда на трошоците. Отворете го капакот за да ја инсталирате ролната за хартија, да се поврзете со вашите уреди преку BT и започнете да го користите. 200 DPI глава за печатење со висока резолуција, чиста печатење, стабилна изведба. Мал и компактен, лесен за носење и употреба. Вградена батерија со голем капацитет од 1000m Ah, долго време на издржливост. Спецификација : Име : Преносен мини печатач Боја : Сина/розова/бела (по избор) Метод на печатење : Термичко печатење Режим на конекција : БТ Дефиниција : 200 DPI Печатење на хартија Големина : 57 *25mm Порта за полнење : Микро USB батерија Капацитет : 1000m Ah Големина на предметот : 8 * * * * * * 8 * 3,5cm /3.15 * 3.15 * 1.38 In Список на пакување : 1 * печатач 3 * ролни со само-лепете хартија за печатење 1 * ролна на термичка хартија (инсталиран во печатачот) 3 * Ролни на хартија за печатење во боја 1 * Кабел за податоци 1 * Упатство за користење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Термички печатач, автоматско фокусирање на 1280 x 720 HD екран перформанси рачен термички печатач за трпезарија за ресторан
  • Неодамнешно

Термички печатач, автоматско фокусирање на 1280 x 720 HD екран перформанси рачен термички печатач за трпезарија за ресторан

DEN 2150.88

[1280 x 720 HD екран] Термички печатач опремен со 5,5 "светла екранот од 1280 x 720 HD, каросеријата од 21 см, тежина од 4

Jabey термички печатач, 80мм USB термички прием POS печатач автоматски секач со голема брзина печатач јасно печатење компатибилен
  • Неодамнешно

Jabey термички печатач, 80мм USB термички прием POS печатач автоматски секач со голема брзина печатач јасно печатење компатибилен

DEN 2.00

Директниот термички печатач поддржува USB кабелска врска, компатибилна со системите за Windows / Android, поврзу

Nuobesty мал печатач за печатач за печатач Погрешен печатач за печатач мултифункционален џеб печатач со печатење хартија за
  • Неодамнешно

Nuobesty мал печатач за печатач за печатач Погрешен печатач за печатач мултифункционален џеб печатач со печатење хартија за

DEN 799.84

Погодно за печатење текст, погрешни прашања, фотографии, броеви, графики, симболи, знаци, баркодови, итн..

Касклино мини термички печатач, преносен безжичен Bluetooth паметен печатач за налепници со 5 ролни печатење хартија и 5 обоени
  • Неодамнешно

Касклино мини термички печатач, преносен безжичен Bluetooth паметен печатач за налепници со 5 ролни печатење хартија и 5 обоени

DEN 3.00

Не треба мастило и користи материјал чувствителен на топлина од 57*25мм 【Нема потреба мастило】 Meow Meow Machine

Vgeby 530 31 задни задни челични заби, траен додаток за замена на мотоцикл со една брзина за мотори со голема брзина Електричен
  • Неодамнешно

Vgeby 530 31 задни задни челични заби, траен додаток за замена на мотоцикл со една брзина за мотори со голема брзина Електричен

DEN 748.80

【Цврст и издржлив】 изработен од висококвалитетен челичен материјал, што го прави силен и издржлив, има