• Неодамнешно
10 парчиња C4131 коло/транзистор - 15129122 за Роланд

10 парчиња C4131 коло/транзистор - 15129122 за Роланд

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Пакет од 10 парчиња. Роланд Ц-4131 Роландско коло/транзистор. Овој транзистор се користи на главната табла на Роланд SC-540 -W81190404020, Roland XC-540 / XJ-540 Head Board-6700731100 и Roland FP-740 Head Board-W700241011. Забелешки : ОЕМ. Топли совети : Одборот треба да ја инсталира само личноста на техничарот. Пакет од 10 парчиња. Роланд Ц-4131 Роландско коло/транзистор. Овој транзистор се користи на главната табла на Роланд SC-540 -W81190404020, Roland XC-540 / XJ-540 Head Board-6700731100 и Roland FP-740 Head Board-W700241011. Забелешки : ОЕМ. Топли совети : Одборот треба да ја инсталира само личноста на техничарот. C-4131 Roland Circuit / Transistor-151291222 Printer Компатибилност : Roland Hifijet Pro II FJ-540 / FJ-740 / Roland Soljet Pro II / Roland SJ-540 / SJ-645 EX / SJ-655 EX / SJ-740 / SJ-745 EX / SJ-1045 EX / SJ-1000 / SC-540 / SC-545 EX / ROLAND Versa CAMM SP-300 V / SP-540 V / VP-300 I / VP-540 I / ROLAND Soljet Pro III XJ-640 / XJ-740 / XC-540 / XC-540 W / XC-545 MT / ROLAND Versa ART RS-640 / ROLAND FH-740 / RA-640 / RE-640 / VS-640 / VS-540 / VS-420 / VS-300 / LEC -300 / LEC-300 A / LEC-330 MANFURDURER : OEMTHIS TRANSISTOR се користи на главната табла на Roland SC-540 -W81190402020 US на Roland XC-540 / XJ-540 Head Board-6700731100 US на FP-740 HEAD BOART-W700241011.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Jabey термички печатач, 80мм USB термички прием POS печатач автоматски секач со голема брзина печатач јасно печатење компатибилен
  • Неодамнешно

Jabey термички печатач, 80мм USB термички прием POS печатач автоматски секач со голема брзина печатач јасно печатење компатибилен

DEN 2.00

Директниот термички печатач поддржува USB кабелска врска, компатибилна со системите за Windows / Android, поврзу

Печатач за инстант налепници, мини џеб налепници Bluetooth безжичен, преносен термички печатач без мастила за белешки, меморандум,
  • Неодамнешно

Печатач за инстант налепници, мини џеб налепници Bluetooth безжичен, преносен термички печатач без мастила за белешки, меморандум,

DEN 0.67

Ситачите се налепници што можат да бидат заглавени, а хартијата за печатење не е леплива 2 Прилагодете г�

Касклино мини термички печатач, преносен безжичен Bluetooth паметен печатач за налепници со 5 ролни печатење хартија и 5 обоени
  • Неодамнешно

Касклино мини термички печатач, преносен безжичен Bluetooth паметен печатач за налепници со 5 ролни печатење хартија и 5 обоени

DEN 3.00

Не треба мастило и користи материјал чувствителен на топлина од 57*25мм 【Нема потреба мастило】 Meow Meow Machine

Nuobesty мал печатач за печатач за печатач Погрешен печатач за печатач мултифункционален џеб печатач со печатење хартија за
  • Неодамнешно

Nuobesty мал печатач за печатач за печатач Погрешен печатач за печатач мултифункционален џеб печатач со печатење хартија за

DEN 799.84

Погодно за печатење текст, погрешни прашања, фотографии, броеви, графики, симболи, знаци, баркодови, итн..