• Неодамнешно
Конан уништувач 1984 јапонски постер Б2

Конан уништувач 1984 јапонски постер Б2

DEN 880.00
Достапно на барање

Количина на стоки

J B2 (20x29). Нерасположено. Преклопено. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. J B2 (20x29). Нерасположено. Преклопено. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Оригинален J B2 од Јапонија за Конан уништувачот од 1984 година. Состојба : фино свиткана состојба. Шварценегер, Чемберлен и Jamesејмс Ерл onesонс во Хауард Адап . Големина : Ј Б2, 20х29 инчи. Филм во режија на Ричард Флејшер и starsвездите Арнолд Шварценегер.

Повеќе детали

Избор на купувачи