• Неодамнешно
Дува 1967 година италијански Quattro Fogli постер

Дува 1967 година италијански Quattro Fogli постер

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Quattro Fogli (55x79). Нерасположено. Преклопено. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Quattro Fogli (55x79). Нерасположено. Преклопено. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Оригинален Quattro Fogli од Италија за развод од 1967 година. Состојба : фино свиткана состојба. Диф. Стил F/ Antonioni, Vanessa Redgrave, Hemmings Classic (Забелешка : Овој италијански постер со два панели беше отпечатен на 2 парчиња). Големина : Quattro Fogli, 55x79 инчи. Забележете дека сите италијански постери со оваа големина се отпечатени во два одделни листови, тие можат да се придружат преку процес наречен постелнина (ве молиме контактирајте не за повеќе информации). Филм во режија на Микеланџело Антониони и starsвездите Ванеса Редгрејв.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Оригинален постер за шпански филм Хари и Волтер одат во Newујорк Ла Банда де ла Мала Пата Jamesејмс Кан Мајкл Кејн 1976 година
  • Неодамнешно

Оригинален постер за шпански филм Хари и Волтер одат во Newујорк Ла Банда де ла Мала Пата Jamesејмс Кан Мајкл Кејн 1976 година

DEN 923.20

Оригинален шпански филмски постер на филмот Хари и Волтер одат во Newујорк (оригинална титула) во која гл�

Зомбиланд филмски филмски мобилни обележувачи на меморијалии Колекционерски дополнувања постери за книги на постери театар
  • Неодамнешно

Зомбиланд филмски филмски мобилни обележувачи на меморијалии Колекционерски дополнувања постери за книги на постери театар

DEN 79.20

Секоја обележувач на филмска ќелија е индивидуално завиткана, така што ќе пристигне кај вас во состојба