• Неодамнешно
Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса HD Длабоки Бранови Чипка Фронтална Човечка Коса Перики За Црни Жени 180% Густина 13x4 Влажни И Брановидни Кадрави Чипк?

Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса HD Длабоки Бранови Чипка Фронтална Човечка Коса Перики За Црни Жени 180% Густина

DEN 2879.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Направете навика да ги чешлате предните перики од чипка човечка коса од дното нагоре, нежно исчешлајте ги предните перики од чипка човечка коса со прстот. Не грижи се душо, имаме професионален сервисен тим, 24 часа корисна услуга за тебе.to дозволете му на носителот да ја раздели косата на кој било начин што ја сака, изгледа многу природно како нивната коса. клиент, ние внимателно го контролираме секој чекор за да обезбедиме добро искуство за купување за клиентите. Од првичното купување на суровини до комплетниот производ во рацете на крајот. Тоа зависи од вашето одржување (генерално 9-12 месеци),Третирајте го како своја коса со совети за нега на коса и редовно миење со регенератор обично може да ја направи косата подолга. П3 : колку долго траат предните перики од чипка од човечка коса со длабок/воден бран?.чипка е само во предната половина на wig. П1 : Мирис На Косата?.●Материјал За Перики За Човечка Коса Со длабок Бран} Предните Перики Од Кадрава Чипка Се Направени ОД 10а Бразилска Девица Необработена Човечка Коса, Исечена Директно Од Млада Здрава Девојка Донатор, Мека И Свила,Кутикула Во Иста Насока,Без Пролевање,Без Заплеткување,Без Хемикалија, Природна Како Вашата Коса. Предните перики од чипка од Човечка Коса имаат тенденција да бидат полесни и поудобни од периката направена од машината,особено за време на топло време или кога носите перика подолг временски период. П5 : јас сум нов и, исто така, перика што носи почетник, ако имам некаков проблем кога правам ред или носам фронтални перики за човечка коса, има ли некој тука за помош?. Не користете четка на чипка предни перики човечка коса која е веќе заплеткана. П4 : мојата глава Е голема или мала од нормалната големина,дали можам да ја носам оваа 180% густина влажна и брановидна чипка предни перики човечка коса?.Фокусирајте се на 100% човечка коса,необработена коса, материјал за коса отсечен од здрава девојка јонг.што го прави популарен избор меѓу алтернативите. + Предност на Предните Перики од чипка За Човечка Коса 180% густина Влажни И Брановидни ФРОНТАЛНИ Перики Од ЧИПКА ОД ЧИПКА За Црни Жени е Мека И Свила,верна на должината,верна на тежината,Дише И Удобна,Претходно Искубена Со Бебешка Коса и Природна Линија На Коса,изветвени јазли,Предни Перики Од Чипка Од Воден Бран Има Доволно Простор За Разделба,Може Да Се Направи Среден Дел,Страничен Дел Или Слободен Дел Како Што Л.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Русокоса Кафеава Боб Перика Со Шишки За Жени Перики Во Природен Изглед Супер Мека И Лесна За Носење Кратка Права Синтетичка
 • Неодамнешно

Русокоса Кафеава Боб Перика Со Шишки За Жени Перики Во Природен Изглед Супер Мека И Лесна За Носење Кратка Права Синтетичка

DEN 0.33

Размачкајте вишок вода со сува крпа и оставете ја да се исуши на ладно, проветрено place ●МАТЕРИЈАЛ : Висок

Силаја Бран На Телото Нагласи Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 HD Транспарентна 180% Густина 4/27
 • Неодамнешно

Силаја Бран На Телото Нагласи Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 HD Транспарентна 180% Густина 4/27

DEN 3.33

омбре чипка предна перика човечка коса материјал : нашата нагласена коса е одделение 10А 100% необработена

Омбре Чипка Предна Перика Клор Човечка Коса Перика Орев Кафеава До Пепел Русокоса Со Русокоса Нагласува Човечка Коса Перики
 • Неодамнешно

Омбре Чипка Предна Перика Клор Човечка Коса Перика Орев Кафеава До Пепел Русокоса Со Русокоса Нагласува Човечка Коса Перики

DEN 3647.84

Зошто да изберете Убета нагласува човечка коса перики обоена чипка предна перика : 1>омбре чипка предна �

ГЕПАРД УБАВИНА 99Ј Бургундија 4Х4 ХД Транспарентни Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилска Девица Права Човечка Коса Перика
 • Неодамнешно

ГЕПАРД УБАВИНА 99Ј Бургундија 4Х4 ХД Транспарентни Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилска Девица Права Човечка Коса Перика

DEN 2715.04

УБАВИНАТА на ГЕПАРДИТЕ има повеќе од 15 години 100% искуство во фабриката за човечка коса, извонредна техн�

360 Чипка Предни Перики HD Чипка Фронтална Перика Директно Човечка Коса Перики HD Невидлива Транспарентна Чипка Предна Човечка
 • Неодамнешно

360 Чипка Предни Перики HD Чипка Фронтална Перика Директно Човечка Коса Перики HD Невидлива Транспарентна Чипка Предна Човечка

DEN 3.33

Не четкајте 6 Нежно расплетувајте ја косата со раце пред миење.75" 13)Храм До Храм (Преку Грб) : 15" 14)Заден Дел

Кариса Коса Долга Сирена Коса Перика Мулти-Боја Природен Бран Синтетички Чипка Предни Перики За Жени Шарени Лепак Отпорни На
 • Неодамнешно

Кариса Коса Долга Сирена Коса Перика Мулти-Боја Природен Бран Синтетички Чипка Предни Перики За Жени Шарени Лепак Отпорни На

DEN 3.00

Материјал за коса : 100 Проценти висококвалитетна синтетичка коса погодна за топлина Виножито Коса оваа �

Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени Црвеникаво-Кафеава Чипка Без Лепак Предни перики Човечка коса Претходно
 • Неодамнешно

Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени Црвеникаво-Кафеава Чипка Без Лепак Предни перики Човечка коса Претходно

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : 13х4 ЦрвеникавоКафеава Права Чипка Предна Човечка Коса Перики и Некои Подароци Може Д�

енилекор Розова Перика, Краток Шарени Синтетички Кадрава Пастелни Перики Со Воздух Удира&засилувач;Краток Боб Коса Перики 12
 • Неодамнешно

енилекор Розова Перика, Краток Шарени Синтетички Кадрава Пастелни Перики Со Воздух Удира&засилувач;Краток Боб Коса Перики 12

DEN 0.33

енилекорис регистарска трговска марка во НАС, ние обезбедуваме висококвалитетен производ со природна �

613 Русокоса Чипка Предни Перики Долга 32 Инчи Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 Чипка Фронтална 10а Бразилска 613 Човечка
 • Неодамнешно

613 Русокоса Чипка Предни Перики Долга 32 Инчи Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 Чипка Фронтална 10а Бразилска 613 Човечка

DEN 1075.20

Заплеткајте бесплатно, без пролевање, Многу меко, чисто, без вошки и свиленкаста на допир, Претходно Изв�

КРН Портокалова Ѓумбир Боја Без Лепак Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилска Девица Коса Коска Директно Транспарентна Чипка
 • Неодамнешно

КРН Портокалова Ѓумбир Боја Без Лепак Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилска Девица Коса Коска Директно Транспарентна Чипка

DEN 4319.84

1.Суровина : 100% Бразилска Коса Чипка Предна Перика, Девствена Човечка Коса Целосна Чипка Перики, Без Прол

МИТИМЕС 4/30 Омбре Мед Русокоса Нагласи Стегање Кадрава Чипка Предни Перики Претходно Искубена Човечка Коса Измешана Синтетичка
 • Неодамнешно

МИТИМЕС 4/30 Омбре Мед Русокоса Нагласи Стегање Кадрава Чипка Предни Перики Претходно Искубена Човечка Коса Измешана Синтетичка

DEN 979.20

ЧИПКА ОД ПУТЕР, Тоа Е МИТИМЕС Употреба, невидлив, да, Восочен Сјај Кој Апсорбира Светлина Како Топење Пут

Јутјон Розова Перика Со Тресне Долга Брановидна Перика Градиент Розови Перики За Жени Синтетички Жени Отпорни На Топлина Перики
 • Неодамнешно

Јутјон Розова Перика Со Тресне Долга Брановидна Перика Градиент Розови Перики За Жени Синтетички Жени Отпорни На Топлина Перики

DEN 1246.40

Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе ви го понудиме најдоброто решение во рок од 24 часа Темно кафеа

Сии краток ролна сребрена сива перика стара дама костим жени и баба перика уметност перика сребрена сива мајка перика стара
 • Неодамнешно

Сии краток ролна сребрена сива перика стара дама костим жени и баба перика уметност перика сребрена сива мајка перика стара

DEN 2.00

Избегнувајте директна сончева светлина Температура Отпорна на топлина ДО 160с / 356Ф, изгледа сосема приро