• Неодамнешно
Нагласи Боб Перика Човечка Коса 13х4 Фронтална Чипка Перика Претходно Извадена Со Бебешка Коса 180% Густина Омбре Боб Перика Човечка Коса Обоена 4/27 ХД Транспарентна б

Нагласи Боб Перика Човечка Коса 13х4 Фронтална Чипка Перика Претходно Извадена Со Бебешка Коса 180% Густина Омбре Боб Перика

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

15 години искуство во производство на перика. Користете 100% бразилска девствена човечка коса, здрава и природна. Строга контрола на квалитетот, стави крај на неисправните производи. Бебешка Коса Наоколу. Погоден за сите видови кожа. Претходно Извадена Со Бебешка Коса. Омбре Боб Чипка Предната Перика Може Да Се Направи Страничен Дел. Длабоко Дел 13х4 Чипка Предна Перика. Може Да направи различни Стилови. Препорачуваме температура (под 180°C). За кадрав стил, завиткајте ја косата околу пеглата за виткање и држете 10 секунди, а потоа ослободете ја. За исправен изглед, земете дел од 1 инчи од корените и користете рамно железо до крај. Исправете ја косата. Измерете од врвот на главата до дното на косата. Ве молиме нарачајте ја косата малку подолго ако не сте сигурни за должините ,бидејќи може да се скрати или стилизира пократко.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЈТООЗ Перика Предна Чипка Хемиски Влакна Перика Капа Европска И Рачна Кука Перика Голем Бран Може да биде топла обоена висока
 • Неодамнешно

ЈТООЗ Перика Предна Чипка Хемиски Влакна Перика Капа Европска И Рачна Кука Перика Голем Бран Може да биде топла обоена висока

DEN 2143.84

Модел : Голем бран, погоден за толпата : процес На Лекување : кука со половина рака, може да се обои топло :

4 Темно Кафеав Бран на Телото 5х5 ХД Транспарентни Обоени Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Чипка Затворање
 • Неодамнешно

4 Темно Кафеав Бран на Телото 5х5 ХД Транспарентни Обоени Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Чипка Затворање

DEN 1.67

Тоа Е Дефинитивно Вашиот Секојдневен Добар Изглед Нова Замена Перика ●Прилики за широка Употреба+Чоко�

4х4 Тапи Намалување Краток Боб Перика Човечка Коса Чипка Предна Перика Претходно Откинати 10 Инчен Hd Чипка Боб Намалување Перика
 • Неодамнешно

4х4 Тапи Намалување Краток Боб Перика Човечка Коса Чипка Предна Перика Претходно Откинати 10 Инчен Hd Чипка Боб Намалување Перика

DEN 927.84

ПАНДА АНГЕЛ Косата Е професионален снабдувач во областа на човечката коса Имаме сопствен фабрички и пр�

Гдвигс Долга Брановидна Перика Со Лента За Глава За Црни Жени Синтетички Перики Со Лента За Глава 180% Густина Бран На Телото
 • Неодамнешно

Гдвигс Долга Брановидна Перика Со Лента За Глава За Црни Жени Синтетички Перики Со Лента За Глава 180% Густина Бран На Телото

DEN 2.67

Совршена Квалитетна Синтетичка Коса : Висококвалитетна Перика Со Долга Брановидна Лента За Глава Со Си�

ХЗГДЕН Перика За Замена На Косата, Чипка Предна Долга Кадрава Перика Со Висока Топлина За Жени-Кафеава, Пастелна Брановидна
 • Неодамнешно

ХЗГДЕН Перика За Замена На Косата, Чипка Предна Долга Кадрава Перика Со Висока Топлина За Жени-Кафеава, Пастелна Брановидна

DEN 2.00

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производствот

Виншоп Кратка Црвена Перика За Жени Девојки, Кадрава Брановидна Природна Коса Перики За Косплеј Костими Ноќта На Вештерките
 • Неодамнешно

Виншоп Кратка Црвена Перика За Жени Девојки, Кадрава Брановидна Природна Коса Перики За Косплеј Костими Ноќта На Вештерките

DEN 1.00

Тоа е навистина убаво и модерно.It не само што е мека, сјајна и густа, туку и без заплеткувања и надразнува

Бринбеа 36 Чипка Предна Кутија Плетенка Перики За Црни Жени Со Бебешка Коса Премиум Синтетичка Чипка Фронтална Голема холандска
 • Неодамнешно

Бринбеа 36 Чипка Предна Кутија Плетенка Перики За Црни Жени Со Бебешка Коса Премиум Синтетичка Чипка Фронтална Голема холандска

DEN 1055.84

●Материјал од врвна Класа●периката со плетенка од кутија е изработена од мека чипка и висококвалитетн

Русокоса Кафеава Боб Перика Со Шишки За Жени Перики Во Природен Изглед Супер Мека И Лесна За Носење Кратка Права Синтетичка
 • Неодамнешно

Русокоса Кафеава Боб Перика Со Шишки За Жени Перики Во Природен Изглед Супер Мека И Лесна За Носење Кратка Права Синтетичка

DEN 0.33

Размачкајте вишок вода со сува крпа и оставете ја да се исуши на ладно, проветрено place ●МАТЕРИЈАЛ : Висок

Сии краток ролна сребрена сива перика стара дама костим жени и баба перика уметност перика сребрена сива мајка перика стара
 • Неодамнешно

Сии краток ролна сребрена сива перика стара дама костим жени и баба перика уметност перика сребрена сива мајка перика стара

DEN 2.00

Избегнувајте директна сончева светлина Температура Отпорна на топлина ДО 160с / 356Ф, изгледа сосема приро

Перика за Замена на коса, Црни жени Дама Перика Женски Кратки/Средни Должина Директно Темни Корени Омбре Златна Руса Коса Бобо
 • Неодамнешно

Перика за Замена на коса, Црни жени Дама Перика Женски Кратки/Средни Должина Директно Темни Корени Омбре Златна Руса Коса Бобо

DEN 1.00

Дише и удобно за носење.Измијте ја косата најмалку двапати неделно.Нежно исправете ја косата со прстите

Клајон Кратки Кадрава Човечка Коса Перики За Црни Жени Омбре Кафеава Кадрава Перика Целосна Машина Не Чипка Афро Кадрава Човечка
 • Неодамнешно

Клајон Кратки Кадрава Човечка Коса Перики За Црни Жени Омбре Кафеава Кадрава Перика Целосна Машина Не Чипка Афро Кадрава Човечка

DEN 271.84

It Тоа е 100% Бразилска Девица Човечка Коса Должина На Косата? О : 6 инчи Забелешка : Косата Може Да Биде Малк�

Олаер 30 Браун Кратка Боб Човечка Коса Перика СО Удирања 13х4 HD Невидлива Чипка Предна Перика Бразилска Реми Коса Претходно
 • Неодамнешно

Олаер 30 Браун Кратка Боб Човечка Коса Перика СО Удирања 13х4 HD Невидлива Чипка Предна Перика Бразилска Реми Коса Претходно

DEN 1268.80

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

ГЕПАРД УБАВИНА 99Ј Бургундија 4Х4 ХД Транспарентни Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилска Девица Права Човечка Коса Перика
 • Неодамнешно

ГЕПАРД УБАВИНА 99Ј Бургундија 4Х4 ХД Транспарентни Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилска Девица Права Човечка Коса Перика

DEN 2715.04

УБАВИНАТА на ГЕПАРДИТЕ има повеќе од 15 години 100% искуство во фабриката за човечка коса, извонредна техн�

Јипунбаути Светло кафеава Долга брановидна Косплеј Со Природен Изглед Секси Перики За Замена На Косата За Костим Ноќта На Вештерките
 • Неодамнешно

Јипунбаути Светло кафеава Долга брановидна Косплеј Со Природен Изглед Секси Перики За Замена На Косата За Костим Ноќта На Вештерките

DEN 159.84

€Перика Карактеристики€24 Инчи Долга Брановидна Црна Коса Перика.Која е дизајнирана од професионален �

уолова 13х4 Џери Кадрава Чипка Предни Перики Без Лепак Човечка Коса Перики За Црни Жени Влажна И Брановидна Човечка Коса Чипка
 • Неодамнешно

уолова 13х4 Џери Кадрава Чипка Предни Перики Без Лепак Човечка Коса Перики За Црни Жени Влажна И Брановидна Човечка Коса Чипка

DEN 3.00

● Материјал за коса : периката на лентата за глава е 100% 10А бразилската девствена човечка коса, природна �

Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса HD Длабоки Бранови Чипка Фронтална Човечка Коса Перики За Црни Жени 180% Густина
 • Неодамнешно

Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса HD Длабоки Бранови Чипка Фронтална Човечка Коса Перики За Црни Жени 180% Густина

DEN 2879.84

Направете навика да ги чешлате предните перики од чипка човечка коса од дното нагоре, нежно исчешлајте �