• Неодамнешно
Нагласи Боб Перика Човечка Коса 13х4 Фронтална Чипка Перика Претходно Извадена Со Бебешка Коса 180% Густина Омбре Боб Перика Човечка Коса Обоена 4/27 ХД Транспарентна б

Нагласи Боб Перика Човечка Коса 13х4 Фронтална Чипка Перика Претходно Извадена Со Бебешка Коса 180% Густина Омбре Боб Перика

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

15 години искуство во производство на перика. Користете 100% бразилска девствена човечка коса, здрава и природна. Строга контрола на квалитетот, стави крај на неисправните производи. Бебешка Коса Наоколу. Погоден за сите видови кожа. Претходно Извадена Со Бебешка Коса. Омбре Боб Чипка Предната Перика Може Да Се Направи Страничен Дел. Длабоко Дел 13х4 Чипка Предна Перика. Може Да направи различни Стилови. Препорачуваме температура (под 180°C). За кадрав стил, завиткајте ја косата околу пеглата за виткање и држете 10 секунди, а потоа ослободете ја. За исправен изглед, земете дел од 1 инчи од корените и користете рамно железо до крај. Исправете ја косата. Измерете од врвот на главата до дното на косата. Ве молиме нарачајте ја косата малку подолго ако не сте сигурни за должините ,бидејќи може да се скрати или стилизира пократко.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ѓумбир Портокалова Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Директно 13х4 HD Чипка Фронтална Човечка Коса Ѓумбир
 • Неодамнешно

Ѓумбир Портокалова Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Директно 13х4 HD Чипка Фронтална Човечка Коса Ѓумбир

DEN 1487.84

Повеќето мода популарен стил, тоа е одговараат За Состаноци, Тематските Партии, И Назад На Училиште Ве м�

Боб Перика кафеава човечка Коса перики Чипка Предни Перики Човечка Коса 180% Густина Бразилска Девица Директно Боб За Црни Жени
 • Неодамнешно

Боб Перика кафеава човечка Коса перики Чипка Предни Перики Човечка Коса 180% Густина Бразилска Девица Директно Боб За Црни Жени

DEN 2.67

ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА МАТЕРИЈАЛ : ВИСОК Квалитет 10а Човечка Коса боб перика, перики за црни жени човечка к�

Јутјон Розова Перика Со Тресне Долга Брановидна Перика Градиент Розови Перики За Жени Синтетички Жени Отпорни На Топлина Перики
 • Неодамнешно

Јутјон Розова Перика Со Тресне Долга Брановидна Перика Градиент Розови Перики За Жени Синтетички Жени Отпорни На Топлина Перики

DEN 1246.40

Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе ви го понудиме најдоброто решение во рок од 24 часа Темно кафеа

Флејди Чоколадо Кафеава Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х5 ХД Транспарентна Чипка Предни Перики Претходно Откинати
 • Неодамнешно

Флејди Чоколадо Кафеава Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х5 ХД Транспарентна Чипка Предни Перики Претходно Откинати

DEN 2187.04

Т Дел Чипка Предните Перики Можат Да Бидат Завиткани, Конска Опашка или Плетенка И др #4 Кафеава Човечка �

Клајон Кратки Кадрава Човечка Коса Перики За Црни Жени Омбре Кафеава Кадрава Перика Целосна Машина Не Чипка Афро Кадрава Човечка
 • Неодамнешно

Клајон Кратки Кадрава Човечка Коса Перики За Црни Жени Омбре Кафеава Кадрава Перика Целосна Машина Не Чипка Афро Кадрава Човечка

DEN 271.84

It Тоа е 100% Бразилска Девица Човечка Коса Должина На Косата? О : 6 инчи Забелешка : Косата Може Да Биде Малк�

ХЗГДЕН Перика За Замена На Косата, Чипка Предна Долга Кадрава Перика Со Висока Топлина За Жени-Кафеава, Пастелна Брановидна
 • Неодамнешно

ХЗГДЕН Перика За Замена На Косата, Чипка Предна Долга Кадрава Перика Со Висока Топлина За Жени-Кафеава, Пастелна Брановидна

DEN 2.00

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производствот

Пиконе Боб Перика Човечка Коса Перики За Црни Жени13х4х1 Чипка Без Лепак Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Кратки
 • Неодамнешно

Пиконе Боб Перика Човечка Коса Перики За Црни Жени13х4х1 Чипка Без Лепак Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Кратки

DEN 622.40

100% Вистинска Човечка Коса Необработена Со Бебешка Коса Бебешката Коса Наоколу Изгледа Поприродно...

ЈАНГ1МН Европски И Перики Што Дишат Предна Чипка Хемиски Влакна Долга Кадрава Коса Дами Црн Градиент Кафеава Меки Може Да Се
 • Неодамнешно

ЈАНГ1МН Европски И Перики Што Дишат Предна Чипка Хемиски Влакна Долга Кадрава Коса Дами Црн Градиент Кафеава Меки Може Да Се

DEN 0.33

Материјал на производот : мат хемиски влакна висока температура жица, технологија на производот : полов�

Алибеаути Лента За Глава Човечка Коса Перики ЗА Жени 9А Одделение Без Лепак Ниту Една Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилска
 • Неодамнешно

Алибеаути Лента За Глава Човечка Коса Перики ЗА Жени 9А Одделение Без Лепак Ниту Една Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилска

DEN 2012.64

Перики со длабока Водена Лента За Глава Еди За Правење Понтаил, Без Лепак Ниту Една Чипка Предни Перики �

Силаја Бран На Телото Нагласи Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 HD Транспарентна 180% Густина 4/27
 • Неодамнешно

Силаја Бран На Телото Нагласи Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 HD Транспарентна 180% Густина 4/27

DEN 3.33

омбре чипка предна перика човечка коса материјал : нашата нагласена коса е одделение 10А 100% необработена

4х4 Тапи Намалување Краток Боб Перика Човечка Коса Чипка Предна Перика Претходно Откинати 10 Инчен Hd Чипка Боб Намалување Перика
 • Неодамнешно

4х4 Тапи Намалување Краток Боб Перика Човечка Коса Чипка Предна Перика Претходно Откинати 10 Инчен Hd Чипка Боб Намалување Перика

DEN 927.84

ПАНДА АНГЕЛ Косата Е професионален снабдувач во областа на човечката коса Имаме сопствен фабрички и пр�

МИТИМЕС 4/30 Омбре Мед Русокоса Нагласи Стегање Кадрава Чипка Предни Перики Претходно Искубена Човечка Коса Измешана Синтетичка
 • Неодамнешно

МИТИМЕС 4/30 Омбре Мед Русокоса Нагласи Стегање Кадрава Чипка Предни Перики Претходно Искубена Човечка Коса Измешана Синтетичка

DEN 979.20

ЧИПКА ОД ПУТЕР, Тоа Е МИТИМЕС Употреба, невидлив, да, Восочен Сјај Кој Апсорбира Светлина Како Топење Пут

уолова 13х4 Џери Кадрава Чипка Предни Перики Без Лепак Човечка Коса Перики За Црни Жени Влажна И Брановидна Човечка Коса Чипка
 • Неодамнешно

уолова 13х4 Џери Кадрава Чипка Предни Перики Без Лепак Човечка Коса Перики За Црни Жени Влажна И Брановидна Човечка Коса Чипка

DEN 3.00

● Материјал за коса : периката на лентата за глава е 100% 10А бразилската девствена човечка коса, природна �

Бринбеа 36 Чипка Предна Кутија Плетенка Перики За Црни Жени Со Бебешка Коса Премиум Синтетичка Чипка Фронтална Голема холандска
 • Неодамнешно

Бринбеа 36 Чипка Предна Кутија Плетенка Перики За Црни Жени Со Бебешка Коса Премиум Синтетичка Чипка Фронтална Голема холандска

DEN 1055.84

●Материјал од врвна Класа●периката со плетенка од кутија е изработена од мека чипка и висококвалитетн

360 Чипка Предни Перики HD Чипка Фронтална Перика Директно Човечка Коса Перики HD Невидлива Транспарентна Чипка Предна Човечка
 • Неодамнешно

360 Чипка Предни Перики HD Чипка Фронтална Перика Директно Човечка Коса Перики HD Невидлива Транспарентна Чипка Предна Човечка

DEN 3.33

Не четкајте 6 Нежно расплетувајте ја косата со раце пред миење.75" 13)Храм До Храм (Преку Грб) : 15" 14)Заден Дел

Гдвигс Долга Брановидна Перика Со Лента За Глава За Црни Жени Синтетички Перики Со Лента За Глава 180% Густина Бран На Телото
 • Неодамнешно

Гдвигс Долга Брановидна Перика Со Лента За Глава За Црни Жени Синтетички Перики Со Лента За Глава 180% Густина Бран На Телото

DEN 2.67

Совршена Квалитетна Синтетичка Коса : Висококвалитетна Перика Со Долга Брановидна Лента За Глава Со Си�

Русокоса Перика 13х5х2 Т Дел Чипка Перика Човечка Коса 180 густина Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса Права Чипка Предни
 • Неодамнешно

Русокоса Перика 13х5х2 Т Дел Чипка Перика Човечка Коса 180 густина Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса Права Чипка Предни

DEN 1474.56

Зошто Да Изберете Алихотваве Коса? Средна Големина На Капачето, Со Прилагодливи Ремени, Го Прават Тоа Да

Сафирвигс Чипка Предна Кутија Без Јазли Плетени Перики 13х6 Пресврт Плетенки Перики Со Бебешка Коса За Црни Жени Црна Перика
 • Неодамнешно

Сафирвигс Чипка Предна Кутија Без Јазли Плетени Перики 13х6 Пресврт Плетенки Перики Со Бебешка Коса За Црни Жени Црна Перика

DEN 2.00

Лесен за носење оваа перика може да им даде на луѓето илузија дека поминувате 56 часа за да ја плетете кос

Анора 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса 180 Густина HD Транспарентна Чипка Предна Перика 10а Одделение Бразилска Права Човечка
 • Неодамнешно

Анора 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса 180 Густина HD Транспарентна Чипка Предна Перика 10а Одделение Бразилска Права Човечка

DEN 2688.00

€Премиум Материјал За Коса : 13х4 Чипка Предна Човечка Коса Перики, 100% Необработена Бразилска Девствена �