• Неодамнешно
ЏЕТ ЈАТ - 820 Пневматски Флукс Чипер

ЏЕТ ЈАТ - 820 Пневматски Флукс Чипер

DEN 4431.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Брзи Промени Алатка : топката заклучување задржувач. Сигурност и Издржливост : Тешки, термички обработени буриња и клипови. Гаранција За Гаранција За Џет Црвено : Поддржана од водечката двегодишна гаранција на авионот во индустријата. Идеален за : отстранување На ' рѓа, отстранување на згура од заварување и отстранување на боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Песок Бластер Пиштол Комплет, Преносни Практични Песок Бластери, песок Бластер пиштол комплет за воздух Компресор, За Чистење
  • Неодамнешно

Песок Бластер Пиштол Комплет, Преносни Практични Песок Бластери, песок Бластер пиштол комплет за воздух Компресор, За Чистење

DEN 463.84

Песок бластер пиштол комплет за воздух компресор работи со повеќе медиуми.И ја чисти нечистотијата од п