• Неодамнешно
Песок пиштол Комплет Со Црево: Сифон Песок &засилувач; Сода Бластер Со Млазницата, Црево, Абразивни Пикап Цевка + Ebook

Песок пиштол Комплет Со Црево: Сифон Песок &засилувач; Сода Бластер Со Млазницата, Црево, Абразивни Пикап Цевка + Ebook

DEN 367.84
Достапно на барање

Количина на стоки

ПОДОБРЕН ПЕСОЧНИК : Нашиот комплет за пиштоли сифон песок бластер е дизајниран да понуди најдобро вшмукување за абразив. Едноставно поврзете линија за компресор за воздух, залепете ја цевката за пикап во вреќа со абразивни и експлозивни! Користете агресивна абразивна или сода експлозија. ЕКСПЛОЗИЈАТА ПОБРЗО СО ПОМАЛКУ ФРУСТРАЦИЈА : нашиот брз за поставување и традиционален систем ви овозможува брзо да добиете минирање. Сега можете да експлодирате ефтино и брзо. Кажете збогум на минирањето со високи цени и влечењето околу тешката опрема за песок. ПРИЛАГОДЛИВ АБРАЗИВЕН : КОПЧЕ ЗА СООДНОС НА ВОЗДУХОТ : за разлика од другите преносни сифонски бластери, системот На Sandblaster INFO вклучува прилагодливо копче за да го добиете абразивниот поток точно. ТЕХНОЛОГИЈА ЗА СУПЕР-СИФОНИРАЊЕ : добијте подобро сифонирање со НАДГРАДЕНИОТ ДИЗАЈН што овозможува прилагодување колку вшмукување е потребно за вашиот абразив. Едноставно свртете го копчето за да го контролирате абразивниот сооднос на воздухот за саканата стапка на експлозија. Експлозијата далеку ' рѓа, боја и многу повеќе. Може да се користи и за газиран сок. Комплет, исто така, ја вклучува нашата Е-Книга за Пескарење 101. Сифон Експлозијата Со Доверба Нашата нова конзерва за пиштол сифон песок е лесна и се затнува помалку од конкурентите. Кажете збогум на држењето на големи, тешки млазници од песок и експлозијата во удобност со помало оптоварување на рацете. Исто така, ќе доживеете помалку проблематично со сабо како и другите сифонски бластери. Нашиот пиштол за млазница е дизајниран со прилагодливо абразивно копче за да можете лесно да ја отворите млазницата од врвовите на прстите доколку е потребно. Започнете со поврзување на линија за компресор за воздух, залепете го крајот на цревото во абразивни и повлечете го чкрапалото.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Песок Бластер Пиштол Комплет, Преносни Практични Песок Бластери, песок Бластер пиштол комплет за воздух Компресор, За Чистење
  • Неодамнешно

Песок Бластер Пиштол Комплет, Преносни Практични Песок Бластери, песок Бластер пиштол комплет за воздух Компресор, За Чистење

DEN 463.84

Песок бластер пиштол комплет за воздух компресор работи со повеќе медиуми.И ја чисти нечистотијата од п