• Неодамнешно
3drose Слика на гроздобер француска картичка со шарен паун и цветни - 22oz Штајн кригла

3drose Слика на гроздобер француска картичка со шарен паун и цветни - 22oz Штајн кригла

DEN 491.20
Достапно на барање

Количина на стоки

Направено од бела керамика со висок сјај. Слика отпечатена од обете страни. Висина : 6,5 инчи. Достапно во 22oz. Не се препорачува миење на миење садови/микробранови, поради златни акценти. Сликата на гроздобер француска картичка со разнобоен паун и цветни кригла од Штајн е одличен начин да уживате во кој било пијалок. Овој керамички Штајн од 22 мл има голема цврста рачка, злато завојување на раб и база, заедно со декоративно кастинг низ целиот свет. Зошто да пиете од обична кригла кога обичајната печатена кригла е толку поладна? Сликата е отпечатена од обете страни. Се препорачува миење на рацете, а не за употреба во микробранова печка.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Стакло пиво чаши јапонски стил кристално стакло пиво кригла, класичен шарен виски стаклен бар вотка стакло пиво кригла геометриско
  • Неодамнешно

Стакло пиво чаши јапонски стил кристално стакло пиво кригла, класичен шарен виски стаклен бар вотка стакло пиво кригла геометриско

DEN 2.00

Геометриски дизајн : стаклена кригла со пиво, погодно за семејство, банкети, роденденски забави, забави �

Zhzhz Промена на температурата во боја starвездена небесна керамичка чаша, термохроматска starвездена небесна чаша одличен подарок
  • Неодамнешно

Zhzhz Промена на температурата во боја starвездена небесна керамичка чаша, термохроматска starвездена небесна чаша одличен подарок

DEN 1.33

Cup Купот е суштински дел од секојдневниот живот Имајќи добра чаша може да го подобри квалитетот на живот

Херитиџ Пјутер Оклахома пиво Штајн стакло | 15 унца стакло за пиво во германски стил | Комплетно стокмено метална пивола алма
  • Неодамнешно

Херитиџ Пјутер Оклахома пиво Штајн стакло | 15 унца стакло за пиво во германски стил | Комплетно стокмено метална пивола алма

DEN 0.67

Овој Штајн е и микробранова и машина за миење садови и е дизајниран да се вклопи удобно во вашата рака со

Annastoree 16 мл Персонализирани чаши за пиво, врежани со врежани со тоа, потребни се многу топки за голф, како што правам смешни
  • Неодамнешно

Annastoree 16 мл Персонализирани чаши за пиво, врежани со врежани со тоа, потребни се многу топки за голф, како што правам смешни

DEN 0.33

Професионална занаетчиство : врежано особено за вас со нашето загарантирано занаетчиство за најдобар к

Октоберфест кригла Биержуг .5L Золер и родена кригла направена во германија германско колекционерско керамичко пиво Штајн со
  • Неодамнешно

Октоберфест кригла Биержуг .5L Золер и родена кригла направена во германија германско колекционерско керамичко пиво Штајн со

DEN 0.67

Ова ситно изработено германско пиво Штајн со нацрт коњи кои влегуваат вагон за пиво, има една од најомил