• Неодамнешно
Сашими суши плоча Молекуларна кујна ладна лента за ладење ладно сервирање на сад разноврсна креативна сува мраз со плочки серии

Сашими суши плоча Молекуларна кујна ладна лента за ладење ладно сервирање на сад разноврсна креативна сува мраз со плочки серии

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Забавувајте секој еднаш за некое време и уживајте во оброк.Мално мерење, таму Beе биде околу 1-3см/0,3-1.1inch грешка, погледнете го вистинскиот производ. ★ Трајна конструкција : Сашими суши плочи изработени од ABS смола, еден вид пластика со супериорна јачина, не е лесно да се стане мувла, рачно мелење, мазен wallид на сливот, задебелување повеќе отпорни на абење и отпорни на есен може да ги направи плочите повторно да се користат. Може да го поставите омиленото јадење според вашите сопствени идеи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Штета за сервирање на керамички сервиси, со голема послужавник за сервисирање на 14 инчи, фиока за правоаголна служба, порцелански
 • Неодамнешно

Штета за сервирање на керамички сервиси, со голема послужавник за сервисирање на 14 инчи, фиока за правоаголна служба, порцелански

DEN 3.33

【Голема големина за дневна употреба】 : Коов керамички десертни плочи сет од 4 мерки приближно : 14 "L x 7" W x

Lyellfe 4 пакет чиста послужавник за сервирање, пластична чинија за длабоко сервирање, послужавник за масичка за кафе, фиока
 • Неодамнешно

Lyellfe 4 пакет чиста послужавник за сервирање, пластична чинија за длабоко сервирање, послужавник за масичка за кафе, фиока

DEN 271.84

Лесно за чистење и складирање : Оваа чиста пластери за сервирање се дизајнирани со мазна површина за лес

Зеродеко 2 парчиња свадбени садови инчи бонбони забава закуски плочи црвени гроздобер контејнер декоративна чинија со тематски
 • Неодамнешно

Зеродеко 2 парчиња свадбени садови инчи бонбони забава закуски плочи црвени гроздобер контејнер декоративна чинија со тематски

DEN 3.00

Изработено од здрав и врвен материјал, оваа чинија за сервирање е многу и практична за фиоката за серви�

Персонализиран пад за Исус Платер, среќен подарок за Денот на благодарноста за католички, камион од тиква и вкрстена чинија,
 • Неодамнешно

Персонализиран пад за Исус Платер, среќен подарок за Денот на благодарноста за католички, камион од тиква и вкрстена чинија,

DEN 324.80

Испратени од USPS и DHL, ќе ја добиете вашата нарачка за 57 дена Никогаш нема да избледи без оглед колку пати �

Joikit 5 пакувања 10 инчи бамбус тркалезна чинија, фино полирани тркалезни дрвени плочи бамбус послужавник за сервирање за држење
 • Неодамнешно

Joikit 5 пакувања 10 инчи бамбус тркалезна чинија, фино полирани тркалезни дрвени плочи бамбус послужавник за сервирање за држење

DEN 2.67

Ако не сте задоволни со нашата лента за овошје од бамбус, ве молиме слободно контактирајте со нас...

Suwimut 3 пакувања со бели сервиси за забавни, големи порцелански плочи за сервирање правоаголни ленти за забави кои служат
 • Неодамнешно

Suwimut 3 пакувања со бели сервиси за забавни, големи порцелански плочи за сервирање правоаголни ленти за забави кои служат

DEN 703.84

Правоаголните плочи се изработени од траен порцелан, еден вид премиум без олово и нетоксичен керамички,

Mygift сет од 2 бели керамички релеидни ленти за прицврстување на послужавник со дизајн на бранови, поделена фиока за закуска,
 • Неодамнешно

Mygift сет од 2 бели керамички релеидни ленти за прицврстување на послужавник со дизајн на бранови, поделена фиока за закуска,

DEN 479.84

Одликувајќи се со бела керамичка конструкција и дизајн на бранови, овој сет од 2 пластери за сервирање н�

Стоки Деко стакло што служи садови со послужавник за сервирање од дрво, поделени пластери за сервирање со лента за дрво, стаклена
 • Неодамнешно

Стоки Деко стакло што служи садови со послужавник за сервирање од дрво, поделени пластери за сервирање со лента за дрво, стаклена

DEN 415.84

Поставување на уредна табела : Транспарентен плоштад стаклен сад може да се постави на дрвена лента за д

Yarnow 2 парчиња ретро фиока околу послужавник со плочка countertop овошна чинија ретро закуска плоча за ручек за ручек, бонбони
 • Неодамнешно

Yarnow 2 парчиња ретро фиока околу послужавник со плочка countertop овошна чинија ретро закуска плоча за ручек за ручек, бонбони

DEN 3.33

Јадења прекрасен и уникатен занает, кој е многу практичен и украсен Бик плочи не зазема многу простор и �

Француски бик голема меламин послужавник, 19 ”-Додинер забавен живописен разнобоен правоаголен сад, храна што служи чинија -
 • Неодамнешно

Француски бик голема меламин послужавник, 19 ”-Додинер забавен живописен разнобоен правоаголен сад, храна што служи чинија -

DEN 3.33

Плус, меламин не ги апсорбира течностите од храната, што ви помага да избегнете загадување на вашата хра

Аизир дрвен одвојлив суши брод Јапонски сашими за сервисирање сашими што служи чинија за ресторан, забава, роденденска забава,
 • Неодамнешно

Аизир дрвен одвојлив суши брод Јапонски сашими за сервисирање сашими што служи чинија за ресторан, забава, роденденска забава,

DEN 164.80

Одличен начин да го импресионирате вашиот гостин за вечера, одлично за ресторанот за суши, дома или заба

Пластични ленти за сервирање 9 x 13 Правоаголник Платари 4 -пакувања чиста партиска лента Трајна послужавник за сервирање -
 • Неодамнешно

Пластични ленти за сервирање 9 x 13 Правоаголник Платари 4 -пакувања чиста партиска лента Трајна послужавник за сервирање -

DEN 159.84

Изберете ја бојата на вашата предност и осветлете го вашиот дом, кафе или табела за бифе од салата Истур�