• Неодамнешно
Камчести Дрвени Стилски Рачно Изработени Подигнати Двојни Куче Сад Стојат. Дизајнер Рециклирани дрво Сок Зелена екстра мали

Камчести Дрвени Стилски Рачно Изработени Подигнати Двојни Куче Сад Стојат. Дизајнер Рециклирани дрво Сок Зелена екстра мали

DEN 960.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Платформите се подигнати за да избегнете оптоварување на вратот на вашето домашно милениче додека јадете или пиете. Материјалот од нерѓосувачки челик што се користи за правење чинии е отпорен на ' рѓа. Висината на станицата доаѓа во 4 стандардни големини. Нашите чинии од нерѓосувачки челик доаѓаат во 2 големини – Дијаметар од 6 и 8 инчи. Станицата цврсто ги држи садовите за да избегне лизгање и движење наоколу кога јадат. Садовите лесно се отстрануваат за чистење и полнење. Средната И Големата големина доаѓаат со отворен објект за складирање.

Повеќе детали

Избор на купувачи

WZFFPAOJ покачени чинии за мачки за кучиња, навалена храна за храна за мачки и вода, сет, одгледувана керамичка чинија со мачки
  • Неодамнешно

WZFFPAOJ покачени чинии за мачки за кучиња, навалена храна за храна за мачки и вода, сет, одгледувана керамичка чинија со мачки

DEN 319.84

【15 ° Навален покачен сад】 Навалените чинии со мачки од 15 ° го намалуваат притисокот на вратот кога ваша

Цдгх Миленичиња Стојат Подигнати Чинии Храна За Кучиња Фидер За Вода Пренослив Преклопен Керамички Сад Со Едно Двојно Јадење
  • Неодамнешно

Цдгх Миленичиња Стојат Подигнати Чинии Храна За Кучиња Фидер За Вода Пренослив Преклопен Керамички Сад Со Едно Двојно Јадење

DEN 2.33

Перспектива дизајн на нивото на водата Голем капацитет, многу погоден за кучиња, мачки и семејства со по

Навален сад за маче помага варењето лесно да се исчисти антиселип удобно покачен сад за мачки керамички чинија за мачки за мека
  • Неодамнешно

Навален сад за маче помага варењето лесно да се исчисти антиселип удобно покачен сад за мачки керамички чинија за мачки за мека

DEN 2.33

Керамички сад за мачки : Чадови за храна со навалена мачка со анти истурање се изработени од трајни кера�

МОЌНОСТ 2-во-1 Покачени Чинии За Кучиња Со Бавен Фидер без Истурање Сад За Вода За Кучиња 4 Прилагодлив Сад За Подигнати Кучиња
  • Неодамнешно

МОЌНОСТ 2-во-1 Покачени Чинии За Кучиња Со Бавен Фидер без Истурање Сад За Вода За Кучиња 4 Прилагодлив Сад За Подигнати Кучиња

DEN 1.33

ИДЕАЛЕН ЗА СИТЕ ФАЗИ НА РАСТ : ЗГОЛЕМЕНИТЕ чинии за кучиња СЕ добро дизајнирани со четири различни височ

Зголемени чинии за мачки, навалени чинии за храна со мачки, 15 ° навалени кренати садови за храна и вода за мачки, прилагодено
  • Неодамнешно

Зголемени чинии за мачки, навалени чинии за храна со мачки, 15 ° навалени кренати садови за храна и вода за мачки, прилагодено

DEN 399.84

Направено од природна табла со бамбус и тешка железо заграда Дизајн на храна против лежишта : Полката за

Castијанинус мачки чинии покачени чаши за вода за храна со мачки, сет, 0-15 ° прилагодливи навалени кренати чинии за мачки,
  • Неодамнешно

Castијанинус мачки чинии покачени чаши за вода за храна со мачки, сет, 0-15 ° прилагодливи навалени кренати чинии за мачки,

DEN 316.64

[Мачка чинија со штанд] 015 ° навалување и удобно 2,7 "Подигнат дизајн на стоење Намалете го товарот на врат�

Петфинду Чаша За Храна За Мачки Навалена Чинија За Мачки Широк Сад За Кучиња Сад За Мачки 2 Керамика Сад За Хранење Мачки Сад
  • Неодамнешно

Петфинду Чаша За Храна За Мачки Навалена Чинија За Мачки Широк Сад За Кучиња Сад За Мачки 2 Керамика Сад За Хранење Мачки Сад

DEN 2.33

Особено подобро за варење на постарите мачки Навален дизајн од 15 степени за заштита на цервикалниот' рб�

Дролма покачени керамички чинии со мачки, 15 ° навалени кренати садови за храна за мачки дрвени миленичиња чинии, 4 режими за
  • Неодамнешно

Дролма покачени керамички чинии со мачки, 15 ° навалени кренати садови за храна за мачки дрвени миленичиња чинии, 4 режими за

DEN 0.33

✨ 【Уникатен дизајн】 : Висината на садот за мачки е умерена, со агол на навалување од 15 °, што спречува ма