• Неодамнешно
Сандершала Дрвени Подлоги За Пијалоци, Еколошки, Абсорбента, Антички Изглед Рачно Изработени Подлоги

Сандершала Дрвени Подлоги За Пијалоци, Еколошки, Абсорбента, Антички Изглед Рачно Изработени Подлоги

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

И најдобриот дел е тоа што тие се еколошки, и по џеб пријателска цена.СПЕЦИФИКАЦИИ : овие подлоги За Желки, изработени од силно и издржливо дрво, доаѓаат како пакување од 6. Апсорпцијата на висока топлина и тешка влага од подлогите, дава целосна заштита на површината. ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Еко-пријателството е клучна атракција за овие дрвени подлоги кои се буџетски пријателски без нивниот квалитет да биде загрозен. Ова сега може да ја украси вашата кујна, дневна соба или вашата канцеларија. Секој подлога е со дијаметар од 4 инчи и внимателно рачно изработен во совршена големина за сите чаши, чаши, чаши или шишиња. ВИСОК КВАЛИТЕТ : основата е структурирана за да обезбеди дополнително држење на подлогите, што ги прави нелизгави. СПЕЦИФИКАЦИИ : овие подлоги За Желки, изработени од силно и издржливо дрво, доаѓаат како пакување од 6. ТЕШКО ИЗБЛЕДУВА : замрзнатата глазура на врвот на подлогата ја одржува осветленоста на моделите непроменети и го отежнува бледнеењето. ТЕШКО ИЗБЛЕДУВА : замрзнатата глазура на врвот на подлогата ја одржува осветленоста на моделите непроменети и го отежнува бледнеењето.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ц-Готско Дрво Азбука Писмо, Џоирид Домашен Декор, Единечен Керамички Подлога, 4-инчен Индивидуален Квадратен Подлога За Пијалоци,
 • Неодамнешно

Ц-Готско Дрво Азбука Писмо, Џоирид Домашен Декор, Единечен Керамички Подлога, 4-инчен Индивидуален Квадратен Подлога За Пијалоци,

DEN 3.00

Керамиката ја апсорбира водата и ги штити вашите површини Одржливиот грб од плута е еколошки, останува �

Сет За Подлога за маса од 8 Со Држач, Подлоги За Пијалоци Со Силиконски Шипки: Кул Црна Модерна Куќа и Домашен Декор Тркалезни
 • Неодамнешно

Сет За Подлога за маса од 8 Со Држач, Подлоги За Пијалоци Со Силиконски Шипки: Кул Црна Модерна Куќа и Домашен Декор Тркалезни

DEN 2.67

# 1 ПОДЛОГА СОВРШЕНА ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : Вашите пријатели можат да ги ценат најдобрите подлоги ! Овие визуел

Богатства каролина 8538-ФК Во собата на 4 Рак Пена Подлоги, Чаша Подлоги За Внатрешни и Надворешни, Подлога за Заштита На Маса,
 • Неодамнешно

Богатства каролина 8538-ФК Во собата на 4 Рак Пена Подлоги, Чаша Подлоги За Внатрешни и Надворешни, Подлога за Заштита На Маса,

DEN 1417.60

Лесно ОдржувањеДизајнирано За нега без проблеми, едноставно измијте ги овие подлоги во горниот дел од м

Смешна Изрека Подароци Американката Акита Вајт Може Да Живее Подобро Така Што Моето Куче Може Да Има Подобар Живот Божиќ 2023
 • Неодамнешно

Смешна Изрека Подароци Американката Акита Вајт Може Да Живее Подобро Така Што Моето Куче Може Да Има Подобар Живот Божиќ 2023

DEN 1.00

? Овој подлога ви помага да ги заштитите врвовите на масата од гребнатини, лизгање и оштетување на водат�

Куизе Автомобил Подлоги 6 Пакет Диносаурус Авантура Парк Јура Животински Отстранлив Абсорбента Керамички Авто Подлога За Пијалоци,
 • Неодамнешно

Куизе Автомобил Подлоги 6 Пакет Диносаурус Авантура Парк Јура Животински Отстранлив Абсорбента Керамички Авто Подлога За Пијалоци,

DEN 0.67

●Материјал ● горниот слој на нашиот автомобилски подлога е изработен од керамика што апсорбира вода, к

О ' Бестер Подлоги За Пијалоци, Абсорбента Камена Подлога Поставена Со Плута Основа 4 Парчиња, Подлоги За Чаши За Дневна Соба,
 • Неодамнешно

О ' Бестер Подлоги За Пијалоци, Абсорбента Камена Подлога Поставена Со Плута Основа 4 Парчиња, Подлоги За Чаши За Дневна Соба,

DEN 1315.20

Неверојатен Подарок подлогите за пијалоци се одлични како декоративен елемент за да ги нагласат боите �

Слатки Животни Со Снешко Кожа Бар Пиво Пијалаци Подлоги за Пијалоци Во Собата на 6, Круг Чаши Чаши Мат Рампа За Дома И Кујна
 • Неодамнешно

Слатки Животни Со Снешко Кожа Бар Пиво Пијалаци Подлоги за Пијалоци Во Собата на 6, Круг Чаши Чаши Мат Рампа За Дома И Кујна

DEN 0.33

Висококвалитетен Материјал : Овие Подлоги За Масичка Се Изработени Од Кожен Полиестер, Кој Всушност Изг

Ксигуа Злато Ананас Подлоги Апсорбирачки Пијалок Подлога Керамички Камен Подлога Со Подлога За Заштита На Работната Површина
 • Неодамнешно

Ксигуа Злато Ананас Подлоги Апсорбирачки Пијалок Подлога Керамички Камен Подлога Со Подлога За Заштита На Работната Површина

DEN 3.33

КЕРАМИЧКИ ПОДЛОГА ШТО АПСОРБИРА ВОДА горниот слој на подлогата е изработен од висококвалитетен керами

4 Абсорбента Керамички Пијалок Подлоги Со Плута Назад, Уметник Дизајниран, 4 Квадратни Подлога Во Собата, Штити Маса, Голема
 • Неодамнешно

4 Абсорбента Керамички Пијалок Подлоги Со Плута Назад, Уметник Дизајниран, 4 Квадратни Подлога Во Собата, Штити Маса, Голема

DEN 2.00

Керамиката ја апсорбира водата и ги штити вашите површини Одржливиот грб од плута е еколошки, останува �

Гиксинг Подлоги За Пијалоци Со Држач, 6 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Плетенки Абсорбента Отпорни На Топлина Подлоги За Масичка,
 • Неодамнешно

Гиксинг Подлоги За Пијалоци Со Држач, 6 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Плетенки Абсорбента Отпорни На Топлина Подлоги За Масичка,

DEN 1.00

Што добивате : 6 парчиња подлоги + 1 држач за метален подлога Боја : 2 Темно Сива, 2 Беж, 2 Светло Сива Големин

4 Апсорбирачки Подлоги За Керамички Пијалоци Со Плута Назад, Дизајниран Уметник, 4 Комплет За Кружни Подлоги, Штити Маса, Одличен
 • Неодамнешно

4 Апсорбирачки Подлоги За Керамички Пијалоци Со Плута Назад, Дизајниран Уметник, 4 Комплет За Кружни Подлоги, Штити Маса, Одличен

DEN 0.67

Керамиката ја апсорбира водата и ги штити вашите површини Одржливиот грб од плута е еколошки, останува �

4 Апсорбирачки Подлоги За Керамички Пијалоци Со Плута Назад, Дизајниран Уметник, 4 Комплет За Кружни Подлоги, Штити Маса, Одличен
 • Неодамнешно

4 Апсорбирачки Подлоги За Керамички Пијалоци Со Плута Назад, Дизајниран Уметник, 4 Комплет За Кружни Подлоги, Штити Маса, Одличен

DEN 2.67

Керамиката ја апсорбира водата и ги штити вашите површини Одржливиот грб од плута е еколошки, останува �