• Неодамнешно
Полнач за полначи за прекинувач, за полнење штанд со 5V USB Type-C кабел за радосни контролори за радост и конзола

Полнач за полначи за прекинувач, за полнење штанд со 5V USB Type-C кабел за радосни контролори за радост и конзола

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Што се однесува до контролорите и конзолата за про, зелената индикаторска светлина значи дека се полни и излегува еднаш целосно наполнето. ① ИЗВЕШТАЈ 4 радосни контролори и 2 про контролори во исто време. 【Лесен за употреба】 Лесен за слајд-дизајн и приклучок за радоста, полначот за контролори на прекинувачот доаѓа со кабел од 31,5 'тип Ц, кој може да работи со какви било USB адаптери.【6 во 1 штанд за приклучок за полнење】 2 различни режими за полнење за да ги добиете сите додатоци за прекинувач/ лајт брзо наплатени. 【Безбедно полнење】 Ова полнење на прекинувачот може да ги заштити вашите додатоци за прекинувачи од прекумерна, над-оптоварена, над-наполнета и краток спој кога се полнат, за да бидете сигурни дека вашите скапоцени брзини на прекинувачот се добро заштитени. Тоа е мала големина и преносно, го прави идеална станица за полнење во рамките на внатрешноста и на отворено. ② Полнење 4 oyојкони + 1 N-Switch Pro Controller + Конзола во исто време. 【Безбедно полнење】 Ова полнење на прекинувачот може да ги заштити вашите додатоци за прекинувачи од прекумерна, над-оптоварена, над-наполнета и краток спој кога се полнат, за да бидете сигурни дека вашите скапоцени брзини на прекинувачот се добро заштитени. 【Индикатори за светло за полнење】 Транспарентната лента оди црвена кога радоста-лошите страни се полнат и ќе станат зелени еднаш целосно наполнети. Што се однесува до контролорите и конзолата за про, зелената индикаторска светлина значи дека се полни и излегува еднаш целосно наполнето. Тоа е мала големина и преносно, го прави идеална станица за полнење во рамките на внатрешноста и на отворено.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Станица за брзо Полнење ЗА PS5, Приклучок За Станица За Полнење Со Двојна Смисла Со Нелизгачка Подлога, 2-Часовно Брзо Полнење,
  • Неодамнешно

Станица за брзо Полнење ЗА PS5, Приклучок За Станица За Полнење Со Двојна Смисла Со Нелизгачка Подлога, 2-Часовно Брзо Полнење,

DEN 1468.80

[Брзо Полнење] ЗА СТАНИЦАТА ЗА полнење НА КОНТРОЛОРОТ PS5 е дизајнирана да наплаќа 2 ЗА контролорите PS5 ист

YNNG PS5 Контролер Полнач, РАЧКА КОНТРОЛЕР USB Брзо Полнач Двојно Полнење Приклучок Штанд Станица СО LED Индикатор Светилка,
  • Неодамнешно

YNNG PS5 Контролер Полнач, РАЧКА КОНТРОЛЕР USB Брзо Полнач Двојно Полнење Приклучок Штанд Станица СО LED Индикатор Светилка,

DEN 616.00

[ Безбедно и Брзо Полнење] : со 2 вградени порти за микро USB адаптер, ви овозможува безбедно складирање и п�

Fecamos USB Станица За Полнење Стојат, Испорачани СО USB Кабел Полнач Станица Стојат За Конзола ЗА ИГРИ ЗА PS4 Тенок/Про Контролер
  • Неодамнешно

Fecamos USB Станица За Полнење Стојат, Испорачани СО USB Кабел Полнач Станица Стојат За Конзола ЗА ИГРИ ЗА PS4 Тенок/Про Контролер

DEN 460.80

Ви овозможува безбедно складирање и полнење за двајца КОНТРОЛОРИ PS4 истовремено Никогаш не останувајте

Xbox Еден/Еден S Станица За Полнење Контролер-Држач За Полнење Со Двоен Слот Со USB Кабел За Полнач - Лесен За Употреба Индикатор
  • Неодамнешно

Xbox Еден/Еден S Станица За Полнење Контролер-Држач За Полнење Со Двоен Слот Со USB Кабел За Полнач - Лесен За Употреба Индикатор

DEN 976.00

ЛЕД Светлината свети сино за да покаже дека полнењето е завршено Не отстранувајте ја батеријата на полн

Станица за Полнење на станицата за Полнење на контролорот за КОНТРОЛЕР Компатибилна СО Приклучната Станица ЗА Полнење НА Контролорот
  • Неодамнешно

Станица за Полнење на станицата за Полнење на контролорот за КОНТРОЛЕР Компатибилна СО Приклучната Станица ЗА Полнење НА Контролорот

DEN 0.67

100% сосема нов и висок квалитет 2,5 Часа Најбрзо Полнење И Одлична Заштита : оваа станица ЗА полнење PS5 е бе�

Конзола за игра Конзола полнач за батерии, Заштита за преоптоварување 4.2V USB полнач за батерии, ABS преносна станица за полнење
  • Неодамнешно

Конзола за игра Конзола полнач за батерии, Заштита за преоптоварување 4.2V USB полнач за батерии, ABS преносна станица за полнење

DEN 2.33

Заштита на безбедност : Полнач за батерии за преносна игра конзола има повеќекратна заштита, одличен по�