• Неодамнешно
Шинва Сокутеи 12130 Закривена Скала, Мал, Жлебен Нерѓосувачки Челик, Напред И Назад, 11,8 х 5,9 инчи

Шинва Сокутеи 12130 Закривена Скала, Мал, Жлебен Нерѓосувачки Челик, Напред И Назад, 11,8 х 5,9 инчи

DEN 146.08
Достапно на барање

Количина на стоки

Големина : 13,0 х 6,5 инчи (330 х 16. Тежина : 2,0 мл (57 гр). Големина На пакување : 35,0 х 20,0 х 5,0 см. Мерење должина, проверка на прав агол и повреди на сечење; Големина На Производот : Должина : 13,0 инчи (330 мм), Ширина : 6,5 инчи (165 мм), Висина : 0,06 инчи (1,1 мм); Тежина На Производот : 2,1 мл (57 гр); Големина На Пакетот : Должина : 14,0 инчи (355 мм); Ширина : 7,5 инчи (1,5 мм); Материјал : Нерѓосувачки челик; Десно агол : 0 мм) или помалку од 0 мм) на 3 Мм) +-0.2 ● горна скала ● долга гранка : надворешна Скала 30см внатрешна скала 5мм чекор 30см ● кратка гранка : надворешна скала 15см внатрешна Скала 5мм чекор 15см ● задна скала ● Долга Гранка : надворешна скала 30см внатрешна скала 5мм чекор 30см ● кратка гранка : надворешна скала 15см внатрешна Скала 5мм теренот 15см ● облик : иста дебелина ● забелешка : Може Да Дојде Во Контакт со електрична енергија не користете во место.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Висока Точност Мини Електронски Дигитални Џеб Скала Накит Дијамант Злато Монета Калибрација Тежина Рамнотежа Преносни 100g/0.01
  • Неодамнешно

Висока Точност Мини Електронски Дигитални Џеб Скала Накит Дијамант Злато Монета Калибрација Тежина Рамнотежа Преносни 100g/0.01

DEN 111.84

Мала големина, како мобилен телефон, лесен за носење Висока точност, сигурна за употреба Нерѓосувачки ч�