• Неодамнешно
180кг Дигитално Тело Вага За Мерење Електронски Лцд Бања Стакло Тежина Скали

180кг Дигитално Тело Вага За Мерење Електронски Лцд Бања Стакло Тежина Скали

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Вовед : личната скала усвојува технологија" чекор-на " што ви овозможува едноставно да стапнете на вагата и веднаш да ги следите вашите тежини. Дизајниран е со фина изработка и добар квалитет, што е многу точно мерење на тежината. Опремен со компактна големина, многу е лесно да се вклучи и исклучи. Поддржува мултифункционалност на автоматско исклучување, автоматско нула карактеристики : 1. Едноставен чист дизајн вага за бања2. Сензор со повеќе точки, стапала со скала што не се лизга3. 0,05 кг поделба вредност4. Платформа за калено стакло со дебелина од 6мм5. позадинско осветлување ЛЦД дисплеј6. Ограничена максимална тежина на тежина7. Автоматско вклучување при насетување тежина8. База изработена од материјали за заштита на животната средина спецификации : 1. Боја : Бело, розово злато, Црно2. Димензии : 26*26*3см (L x W x H)3. Максимален Капацитет : 180кг / 396лб4. Капацитет : 0,2-180 кг (0,4-400 фунти)5. Материјал : Зацврстено стакло6. Екран на екранот : Лцд Позадинско Осветлување7. Опсег на толеранција : 0,3-0,5 kg Package Вклучува : 1 x Лична Скала1 x USB Кабел.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Висока Точност Мини Електронски Дигитални Џеб Скала Накит Дијамант Злато Монета Калибрација Тежина Рамнотежа Преносни 100g/0.01
  • Неодамнешно

Висока Точност Мини Електронски Дигитални Џеб Скала Накит Дијамант Злато Монета Калибрација Тежина Рамнотежа Преносни 100g/0.01

DEN 111.84

Мала големина, како мобилен телефон, лесен за носење Висока точност, сигурна за употреба Нерѓосувачки ч�

Волфронт Џеб Скала, 700g/0.1 g Lcd Сино Позадинско Осветлување Прикажи Големи Цифри Мултифункционални Копчиња 7 Режими На Тежина
  • Неодамнешно

Волфронт Џеб Скала, 700g/0.1 g Lcd Сино Позадинско Осветлување Прикажи Големи Цифри Мултифункционални Копчиња 7 Режими На Тежина

DEN 2.67

Може да мери разни предмети, како што се злато, сребро, монети, накит, храна, мали кујнски предмети Негови