• Неодамнешно
Вилијам Пен Од Алвин Стерлинг Сребрен Путер Распрскувач Рамна Рачка 6

Вилијам Пен Од Алвин Стерлинг Сребрен Путер Распрскувач Рамна Рачка 6

DEN 624.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Состав : Стерлинг Сребро. Возраст : 1900-1940. Бренд : Алвин. Шема : Вилијам Пен. Тип : Распрскувач На Путер. Вилијам Пен Од Алвин стерлинг Сребрена Рамна рачка Распрскувач на Путер 6 во моделот вилијам Пен Од Алвин. Тој е монограмиран (монос варира) и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Вомика 8 парчиња Пластичен Распрскувач На Путер, Повеќенаменски Нож За Путер, Кујнски Ножеви За Замрзнување За Сендвич Со Кикирики
  • Неодамнешно

Вомика 8 парчиња Пластичен Распрскувач На Путер, Повеќенаменски Нож За Путер, Кујнски Ножеви За Замрзнување За Сендвич Со Кикирики

DEN 1.33

●Пластичен Путер Kinfe Set Ќе добиете 4 парчиња розова и 4 парчиња зелена 7 x 1,4 Инчен распрскувач на путер...

Едноставно подготвување Нож За Ширење Шпатула Од Нерѓосувачки Челик Путер Од Кикирики И Желе, Чоколадо или Џем Од Јагоди Мешалка
  • Неодамнешно

Едноставно подготвување Нож За Ширење Шпатула Од Нерѓосувачки Челик Путер Од Кикирики И Желе, Чоколадо или Џем Од Јагоди Мешалка

DEN 3.33

ИЗДРЖЛИВОСТ : КРАЈНИОТ РАСПРСКУВАЧ што го користевме најквалитетниот нерѓосувачки челик за производст

НОЖ ЗА Путер ZDQCB, Распрскувач На Нож За Путер ОД Нерѓосувачки Челик Сребрен Нож За Распрскувач На Путер-3 Во 1 Кујнски Гаџети
  • Неодамнешно

НОЖ ЗА Путер ZDQCB, Распрскувач На Нож За Путер ОД Нерѓосувачки Челик Сребрен Нож За Распрскувач На Путер-3 Во 1 Кујнски Гаџети

DEN 1.33

Тип : 3 во 1 Путер нож Материјал : нерѓосувачки челик Главна употреба за : Ширење Путер, Сирење, Џем, Крем ит