• Неодамнешно
Xunion #5Amum5 Преносен рачен безжичен автомобил вакуум чистач Домаќинство Компактен и големо вшмукување мини вакуум чистач

Xunion 5Amum5 Преносен рачен безжичен автомобил вакуум чистач Домаќинство Компактен и големо вшмукување мини вакуум чистач

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Меѓутоа, ако додека го чистите автомобилот, немате моќност, нашиот производ ви овозможува да го поврзете со вашиот автомобил со помош на нашиот кабел за полнење на адаптерот без да го запрете вашето чистење. : Механички. 1x кратка четка. Преградата ДУ-СТ е транспарентен, така што можете да го видите нечистотијата нагоре додека се чистите без проверка. 1x кабел за полнење. Вашиот живот станува полесен! Наполнете го дома (1 час) и ќе работи. Боја : Бела. Големина на пакување : 18. Номинален напон : 3. Големина на производот : 18x16x6. , Со еден силен алуминиумски вентилатор, овој рачен вакуум прави помалку маана. Преносен рачен безжичен вакуум за чистење на вакуум за домаќинство Компактен голем вшмукување мини вакуумско средство за правосмукал : 100% сосема нов и висок квалитет. Чистење брзо! Најдобриот избор за чистење на автомобили и за дома. 1x филтер. 1x филтер. 1x долга млазница. Бруто тежина на производот : 0,364 кг/0,8lb. Меѓутоа, ако додека го чистите автомобилот, немате моќност, нашиот производ ви овозможува да го поврзете со вашиот автомобил со помош на нашиот кабел за полнење на адаптерот без да го запрете вашето чистење. Време на полнење : 1 час. Напон/капацитет на батеријата : 3. [Мултифункционален дизајн] литиум батерија со високи перформанси со капацитет од 2000m Ah. Материјал : АБС, пластика. [Безжична, преносна со мала тежина] и лесен за употреба (0,8 фунти). [Безжична, преносна со мала тежина] и лесен за употреба (0,8 фунти).

Повеќе детали

[ Strong Suction Deep Cleaning ] :

Избор на купувачи

Колектор За Прашина За нокти 360° Ротирачки Нагоре Насока На Ветерот Пренослив Силен Вшмукувачки Десктоп Правосмукалка За Уметник
 • Неодамнешно

Колектор За Прашина За нокти 360° Ротирачки Нагоре Насока На Ветерот Пренослив Силен Вшмукувачки Десктоп Правосмукалка За Уметник

DEN 242.08

Усвојува квалитетен абс материјал, безбеден и еколошки, цврст и цврст, издржлив за употреба...

Моресек Рачен Вакуум Безжичен Автомобил Вакуум, 120w Лесен Безжичен Правосмукалка За Раце На Полнење, Пренослив Мини Моќен Правосмукалка,
 • Неодамнешно

Моресек Рачен Вакуум Безжичен Автомобил Вакуум, 120w Лесен Безжичен Правосмукалка За Раце На Полнење, Пренослив Мини Моќен Правосмукалка,

DEN 143.84

Дневни Зделки Дозвола 50% Попуст Само Премиер Најдобри Зделки Денес Со Купон : ? Сите стоки Купуваат 1 Зашт

Алсам Мини Вакуум, Моќен Автомобил Вакуум Безжично Полнење, Рачен Вакуум За Прашина, Песок, Трошки, Ултра-Лесен Пренослив Вакуум
 • Неодамнешно

Алсам Мини Вакуум, Моќен Автомобил Вакуум Безжично Полнење, Рачен Вакуум За Прашина, Песок, Трошки, Ултра-Лесен Пренослив Вакуум

DEN 2296.80

Безжичен Дизајн : Без кабел за напојување, пренослив и лесен Користејќи вградена циклонска технологија,

Bzdzmqm Дома Автомобил Безжичен Правосмукалка, 9000pa Преносни Двојна Намена Мали Правосмукалка Автомобил Правосмукалка, Сува/Влажни
 • Неодамнешно

Bzdzmqm Дома Автомобил Безжичен Правосмукалка, 9000pa Преносни Двојна Намена Мали Правосмукалка Автомобил Правосмукалка, Сува/Влажни

DEN 3984.00

Може да ја исчисти внатрешноста на вашиот автомобил, софата, тепихот, мебелот, па дури и тастатурата! Обе

ТОПИНЦН Безжична Рачна Правосмукалка ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ На Полнење Мини Рачна Правосмукалка Со Силна Моќност Пренослива Рачна
 • Неодамнешно

ТОПИНЦН Безжична Рачна Правосмукалка ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ На Полнење Мини Рачна Правосмукалка Со Силна Моќност Пренослива Рачна

DEN 716.80

Лента за продолжување : Доаѓа со две продолжни шипки, кои можат да ви овозможат да чистите насекаде, вклу

Ekcrea Компатибилен со Dreame T30 безжичен рачен вакуум чистач Поправка Резервни делови рачки за склопување на телото на школка
 • Неодамнешно

Ekcrea Компатибилен со Dreame T30 безжичен рачен вакуум чистач Поправка Резервни делови рачки за склопување на телото на школка

DEN 0.33

Компатибилен со Dreame T30 безжичен рачен вакуум чистач за поправка Резервни делови се справи со склопот на

вокороад Автомобил Правосмукалка Безжичен, 19000pa Моќно Вшмукување На Полнење Силен Безжичен Рачен Правосмукалка, 30 Минути
 • Неодамнешно

вокороад Автомобил Правосмукалка Безжичен, 19000pa Моќно Вшмукување На Полнење Силен Безжичен Рачен Правосмукалка, 30 Минути

DEN 3.00

€●Безжичен И Пренослив ● Кажете им збогум на оние тешки традиционални стап метла вакуум! Овој рачен ва

Безжична Рачна Правосмукалка, Преносна Правосмукалка За Раце Ницебеј Со Вшмукување 15KPA, ПРАВОСМУКАЛКА ЗА МИНИ Автомобил СО
 • Неодамнешно

Безжична Рачна Правосмукалка, Преносна Правосмукалка За Раце Ницебеј Со Вшмукување 15KPA, ПРАВОСМУКАЛКА ЗА МИНИ Автомобил СО

DEN 1.67

Алатката за четка е погодна за чистење теписи, ќебиња и тастатури Млазницата на пукнатината може да ви п

Безжичен Автомобил Правосмукалка, Мини Рачни Вакуум &засилувач; Воздух Прашина 2-во-1, Полнење Висока Моќ Автомобил Правосмукалка
 • Неодамнешно

Безжичен Автомобил Правосмукалка, Мини Рачни Вакуум &засилувач; Воздух Прашина 2-во-1, Полнење Висока Моќ Автомобил Правосмукалка

DEN 3.33

ЗА БРЗО ЧИСТЕЊЕ : ? Ова е рачна правосмукалка за автомобили со голема моќност за агли и пукнатини до кои о

БАНВЕИ 3 во 1 Правосмукалка, Правосмукалка За Автомобили, Правосмукалка за Полнење, Рачна Правосмукалка 9000pa 3-во-1 Мини Правосмукалка
 • Неодамнешно

БАНВЕИ 3 во 1 Правосмукалка, Правосмукалка За Автомобили, Правосмукалка за Полнење, Рачна Правосмукалка 9000pa 3-во-1 Мини Правосмукалка

DEN 592.00

Можете исто така да го користите за чистење на сите други работи со мала пукнатина.Компактна Големина : �

Wdbby рачен вакуум, правосмукалка за рака безжичен безжичен со ли-јонска батерија, моќен влажен сув вакуум за автомобили, скали
 • Неодамнешно

Wdbby рачен вакуум, правосмукалка за рака безжичен безжичен со ли-јонска батерија, моќен влажен сув вакуум за автомобили, скали

DEN 2.00

6, високоефикасна филтрација : ХЕПА е висококвалитетен филтер материјал, неговата густина е многу погол�

Ксунион R6d6H8 Пренослив Рачен Автомобил Правосмукалка Безжична Правосмукалка Влажна И Сува Рачна Правосмукалка Пумпа За Гуми
 • Неодамнешно

Ксунион R6d6H8 Пренослив Рачен Автомобил Правосмукалка Безжична Правосмукалка Влажна И Сува Рачна Правосмукалка Пумпа За Гуми

DEN 847.84

Апс Увезени Предвремено затворање Силно Вшмукување Длабоко Чистење : Моќна Моќност на Вшмукување 6000 Pa Т