• Неодамнешно
А-Премиум Радијатор За Течноста За Ладење На Моторот Со Транс. Масло Кулер Компатибилен Со Chevy Impala 2004-2005, Монте Карло 2004-2005, Гран-При 04-08 &засилувач; Buick LaCrosse, Buick Привле

А-Премиум Радијатор За Течноста За Ладење На Моторот Со Транс. Масло Кулер Компатибилен Со Chevy Impala 2004-2005, Монте Карло

DEN 2.67
Достапно на барање

Количина на стоки

[Опрема за возила] : Компатибилен Со Buick Allure 2005-2009, Лакрос 2005-2009; Компатибилен Со Chevrolet Impala 2004-2005 V6 3.4 L / 3.8 L; Компатибилен Со Pontiac Grand Prix 2004-2008 V6 3.8 L; Компатибилен Со Pontiac Grand Prix 2004-2008 V6 3.8 L-Автоматски Менувач. [ Референтен Број] : 2710, CU2710, 8012710, 10324030, 15140506. [Спецификации] : ① Вклучен Е Ладилник За Масло За Пренос : Да; ② Вклучен Ладилник За Моторно Масло : не; ● Висина На Јадрото : 30-1/2 инчи; ① Дебелина На Јадрото : 5/8 инчи; ● Ширина На Јадрото : 14-1/8 инчи; € Дијаметар на Влезот : 1-5/16 инчи;} Дијаметар На Излезот : 1-5/16 инчи. [Предност] : А-Премиум Радијаторот е произведен и тестиран според најстрогите стандарди за супериорни перформанси за враќање на перформансите на системот за ладење на возилото во оптимална работна состојба. [Поддршка На клиентите] : А-Премиум Радијатор За Течноста за Ладење на Моторот доаѓа со 1-Годишна Гаранција За Неограничена Километража; Бидејќи е сосема нов И цврст, Овој Радијатор За Течноста за Ладење На Моторот е идеален избор за директна замена. Ние исклучително го цениме вашето задоволство и се стремиме да ви обезбедиме добро шопинг искуство. 2005-2009 Привлечност V6 3.8 L Автоматски Менувач. 2005-2009 Лакрос V6 3.8 L Автоматски Менувач. 2004-2005 Импала V6 3.4 L Автоматски Менувач. 2004-2005 Импала V6 3.8 L Автоматски Менувач. 2004-2005 Монте Карло V6 3.4 L Автоматски Менувач. 2004-2005 Монте Карло V6 3.8 L Автоматски Менувач. 2004-2008 Гран При V6 3.8 L Автоматски Менувач. Компатибилен Со Буик Модели : . Компатибилен Со Шевролет Модели : . Компатибилен Со Понтијак Модели : .

Повеќе детали

Избор на купувачи

А-Премиум Склоп На Радијаторот На Течноста За Ладење На Моторот Со Ладилник За Масло За Пренос Компатибилен со Тојота Такома
  • Неодамнешно

А-Премиум Склоп На Радијаторот На Течноста За Ладење На Моторот Со Ладилник За Масло За Пренос Компатибилен со Тојота Такома

DEN 2207.84

[ Опрема за возила] : Компатибилен Со Тојота Такома 20162021 Л4 2,7 Л, Такома 20162021 В6 3,5 Л [Референтен Број] : 13565, К�

А-Премиум Радијатор За Течноста За Ладење На Моторот Со Ладилник За Масло За Пренос Компатибилен Со Тојота Пасео 1996-1999 Терсел
  • Неодамнешно

А-Премиум Радијатор За Течноста За Ладење На Моторот Со Ладилник За Масло За Пренос Компатибилен Со Тојота Пасео 1996-1999 Терсел

DEN 1167.84

19961999 Пасео Л4 1.5 Л Автоматски Менувач 19951999 Терсел Л4 1,5 Л Автоматски Менувач 1750, 1750, 1640011611, 1640011612, 1640011621, 164001