• Неодамнешно
Заштитна капа за возрасни со штит за лице, рибарска капа Анти сонце капаче, лажено мачко животно

Заштитна капа за возрасни со штит за лице, рибарска капа Анти сонце капаче, лажено мачко животно

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

платно. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветровити и испуштени во прав, можат ефикасно да ги блокираат капките и плунката на јавни места за да го заштитат вашето здравје. Последно во две димензии, обемот на главата е 22,6 инчи (57,5 см) и 21,2 инчи (54 см). ☀ Светла тежина и преносна, лесна за пакување и тркалање на торбата и џебот. Лесно за чистење, во меѓувреме, повторна употреба и издржлив. ☀ Изработената ткаенина од платно ви обезбедува заштита од сонце додека сонцето тепа и ве одржува кул и удобно. Subубезно за излегување, патување, затворено, на отворено, патување, екскурзии, вежбање, превенција на изгореници од сонце, итн. Платно. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветровити и испуштени во прав, можат ефикасно да ги блокираат капките и плунката на јавни места за да го заштитат вашето здравје. Последно во две димензии, обемот на главата е 22,6 инчи (57,5 см) и 21,2 инчи (54 см). ☀ Светла тежина и преносна, лесна за пакување и тркалање на торбата и џебот. Лесно за чистење, во меѓувреме, повторна употреба и издржлив. ☀ Изработената ткаенина од платно ви обезбедува заштита од сонце додека сонцето тепа и ве одржува кул и удобно. Subубезно за излегување, патување, затворено, на отворено, патување, екскурзии, вежбање, превенција на изгореници од сонце, итн. Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Ако имате какви било прашања или предлози, добредојде да ни испратите порака.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Црни ленти за реда, 2 парчиња отпорни на солза на 'рѓа, прецизно шиење на висока цврстина, врзани ленти, цврста конструкција
  • Неодамнешно

Црни ленти за реда, 2 парчиња отпорни на солза на 'рѓа, прецизно шиење на висока цврстина, врзани ленти, цврста конструкција

DEN 0.33

Силна јачина : Цврстата конструкција и уникатното шиење дополнително ја подобруваат јачината на лентит