• Неодамнешно
Палура Длабоко Регенератор

Палура Длабоко Регенератор

DEN 524.80
Достапно на барање

Количина на стоки

Што Е тоа : МАСЛО ОД АВОКАДО, МАСЛО ОД АРГАН, ГИ ПОПРАВА ВРСКИТЕ ЗА КОСА. За Кого Е : ДИРЕКТНО, БРАНОВИДНО, КАДРАВО, НАМОТАНО, ОБРАБОТЕНО во БОЈА. Запознајте го регенераторот за градење обврзници што ви е потребен за да го вратите оштетувањето на косата. Како да се користи : По миење со шампон И со влажна коса, нанесете го регенераторот на должините и краевите и масирајте низ целата коса. Оставете да делува околу 5 минути, а потоа исплакнете темелно. Колку често : овој регенератор за градење обврзници може да се користи секое трето перење и најдобро е поврзан со Хидратантниот Шампон С.О. с. Тест : чувствителна кожа или скалп? Препорачуваме прво да спроведете тест за лепенка!.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ОГХ Некогаш Зацрвстувањето + Бразилецот Кератин Терапија Коса-Измазнување Регенератор Со Кокосово Масло, Какао путер &засилувач;
 • Неодамнешно

ОГХ Некогаш Зацрвстувањето + Бразилецот Кератин Терапија Коса-Измазнување Регенератор Со Кокосово Масло, Какао путер &засилувач;

DEN 1.67

ЗАЈАКНУВАЊЕ и ОМЕКНУВАЊЕ : ексклузивна мешавина со кокосово масло, кератински протеини, масло од авокад

Не ништо Многу Чувствителна Магла За Влага-Навлажнувачки И Условен Спреј за Отпуштање во Магла - мирис без, Мирис, Веган, Хипоалергичен,
 • Неодамнешно

Не ништо Многу Чувствителна Магла За Влага-Навлажнувачки И Условен Спреј за Отпуштање во Магла - мирис без, Мирис, Веган, Хипоалергичен,

DEN 416.00

ОСТАВИВО МАГЛА : мирисслободен навлажнувачки и климатизација оставиво магла ОМЕКНЕТЕ И ХИДРИРАЈТЕ : сп�

Органски Регенератор За Семе Од Грозје За Кадрава Коса - Мирис На Бобинки Од Ванила - Омекнува И Дефинира Откачена, Намотка,
 • Неодамнешно

Органски Регенератор За Семе Од Грозје За Кадрава Коса - Мирис На Бобинки Од Ванила - Омекнува И Дефинира Откачена, Намотка,

DEN 2.67

ЦРНА СОПСТВЕНОСТ И ИЗРАБОТЕНИ ВО САД : Curl Mix е гордо црна сопственост и управувана, и секој производ Curl Mix

Чесната Компанија Кондиционирање На Отплеткувач На Коса 3-Пакување | Регенератор За Оставање + Зајакнувачки Спреј | без Солзи,
 • Неодамнешно

Чесната Компанија Кондиционирање На Отплеткувач На Коса 3-Пакување | Регенератор За Оставање + Зајакнувачки Спреј | без Солзи,

DEN 1.33

Оставете лесен регенератор за коса отплеткува јазли + ја остава косата податлива, мека и навлажнета...

Потребно Е Регенераторот. Мирис-Слободен. Хидратантен Третман За Скалпот + Косата. Хијалуронска Киселина. Хипоалергично. Некомедогени.
 • Неодамнешно

Потребно Е Регенераторот. Мирис-Слободен. Хидратантен Третман За Скалпот + Косата. Хијалуронска Киселина. Хипоалергично. Некомедогени.

DEN 448.00

НЕГА на КОЖАТА ЗА СКАЛПОТ : регенератор за надополнување со Хијалуронска Киселина за хидратација и заја

Воздушен Сафир Оставете Во Регенератор-Регенератор За Коса Без Сулфат Натопен Со Кокосово Масло - Регенератор За Обоена Коса
 • Неодамнешно

Воздушен Сафир Оставете Во Регенератор-Регенератор За Коса Без Сулфат Натопен Со Кокосово Масло - Регенератор За Обоена Коса

DEN 1.00

Негување, Заштитен Регенераторисклучително отсуство во заштитата за стилизирање што ја штити вашата к�

Нора Рос Виолетова Регенератор Со Екстракт Од Лук За Сите Видови На Коса Со Арган Масло, Кератин, Масло Од Сусам, Коприва Лист,
 • Неодамнешно

Нора Рос Виолетова Регенератор Со Екстракт Од Лук За Сите Видови На Коса Со Арган Масло, Кератин, Масло Од Сусам, Коприва Лист,

DEN 399.20

Ја ПРОМОВИРА ЗДРАВАТА КОСА : аргановото масло на Нора Рос и хидратантниот регенератор на алое вера длаб�

Белисо Биотин Спреј За Заштита Од Топлина За Коса Со Мароканско Масло Од Арган-Оставете Во Длабок Регенератор За Сува Оштетена
 • Неодамнешно

Белисо Биотин Спреј За Заштита Од Топлина За Коса Со Мароканско Масло Од Арган-Оставете Во Длабок Регенератор За Сува Оштетена

DEN 1.00

Една од најдобрите работи за производите за стилизирање на косата На Белисо е колку се разноврсни...

Етика Отплеткана Отплеткување Цврст Регенератор бар за Бебе &засилувач; Деца-Сулфат-Слободен, Пластика-Бесплатно, Вегетаријанска,
 • Неодамнешно

Етика Отплеткана Отплеткување Цврст Регенератор бар за Бебе &засилувач; Деца-Сулфат-Слободен, Пластика-Бесплатно, Вегетаријанска,

DEN 2.00

ОТПЛЕТКАНА е веганска лента за регенератор направена за кадравивурли или супер фини летови, што и да ја

ЛЕЛЕ Кожата Наука Коса Регенератор-кокос &засилувач; Масло Од Авокадо-Вратете Ја Сувата, Оштетена Коса-Зголемете Го Сјајот-Намалете
 • Неодамнешно

ЛЕЛЕ Кожата Наука Коса Регенератор-кокос &засилувач; Масло Од Авокадо-Вратете Ја Сувата, Оштетена Коса-Зголемете Го Сјајот-Намалете

DEN 135.68

Третман За Поправка на коса За Оштетена КосаНашиот регенератор за оштетена коса ја оживува вашата коса

J·R·Лента За Регенератор За Коса На Лигет | Состојки Базирани На Растенија | Нула Отпад Биоразградлив, сулфат &засилувач; Без
 • Неодамнешно

J·R·Лента За Регенератор За Коса На Лигет | Состојки Базирани На Растенија | Нула Отпад Биоразградлив, сулфат &засилувач; Без

DEN 0.67

НЕГУВАЊЕ РЕГЕНЕРАТОРСКА ЛЕНТА : целосно природната лента За длабоко уредување На Ј Р Лигет е луксузна и

XMONDO Коса Wavetech Бранови Шампон | Вегетаријанска Формула Со Семе Од Сончоглед &засилувач; Масло Од Семе Од Грозје За Зајакнување
 • Неодамнешно

XMONDO Коса Wavetech Бранови Шампон | Вегетаријанска Формула Со Семе Од Сончоглед &засилувач; Масло Од Семе Од Грозје За Зајакнување

DEN 1.67

БИДЕТЕ СМЕЛИ и ПРАВЕТЕ БРАНОВИ : Добијте меки и податливи бранови што светат Овој шампон ќе ја зголеми х�

Видери Пеперминт &засилувач; Чајно Дрво Регенератор-Формулиран Со Алое Вера И Масло Од Семе Од Шипинка За Коса Третирана Со
 • Неодамнешно

Видери Пеперминт &засилувач; Чајно Дрво Регенератор-Формулиран Со Алое Вера И Масло Од Семе Од Шипинка За Коса Третирана Со

DEN 1.00

● Најдобро За Коса Третирана Со Кератин Сега можете длабоко да ги нахраните скалпот и косата со Регене�

Формула За Кокосово Масло На палмер Влага Гро Фризерски Крем За Коса, Ресторативно Отсуство Во Регенератор За Да Се Минимизира
 • Неодамнешно

Формула За Кокосово Масло На палмер Влага Гро Фризерски Крем За Коса, Ресторативно Отсуство Во Регенератор За Да Се Минимизира

DEN 96.00

Хидратантна Фризура : оваа фризура богата со кокосово масло ја заглавува влагата за да помогне да се мин

Пурезеро Биотин Регенератор - 12 Фл Унци-Формула Против Разредување-Волумен, Подебела, Пополна Коса - Нула Сулфати, Парабени,
 • Неодамнешно

Пурезеро Биотин Регенератор - 12 Фл Унци-Формула Против Разредување-Волумен, Подебела, Пополна Коса - Нула Сулфати, Парабени,

DEN 3.00

ЗАЈАКНУВАЊЕ И ПОПРАВКА : Колекцијата На Биотин Пурезеро е сензуална и уникатна формула која ја зајакнув

Сапунска Кутија За Коса Регенератор бар Со Кокосово Масло За Навлажнување И Негување На Сувата Оштетена Коса-Цврст Регенератор
 • Неодамнешно

Сапунска Кутија За Коса Регенератор бар Со Кокосово Масло За Навлажнување И Негување На Сувата Оштетена Коса-Цврст Регенератор

DEN 1.33

НАВЛАЖНУВАЧКИ РЕГЕНЕРАТОР за сува, оштетена коса ја реапирсира косата и брави во сјај со кокосово масло

РЕКАМИЕР Отпуштен Регенератор Детанглер + 2 Хидра Поправка СОС | Сува Оштетена Коса Третман | Чешел Крем Стил Лосион | Тратамиенто
 • Неодамнешно

РЕКАМИЕР Отпуштен Регенератор Детанглер + 2 Хидра Поправка СОС | Сува Оштетена Коса Третман | Чешел Крем Стил Лосион | Тратамиенто

DEN 0.33

МАРОКАНСКИ РЕГЕНЕРАТОР ЗА МАСЛО ОД АРГАН : кремот За чешлање На Рекамиер е одличен за смирување на сува,

Марк Ентони Поправка Отсуство Во Третман, Поправка На Обврзници +Спасување-Поправки, Зајакнува &засилувач; Одржува Обврзници
 • Неодамнешно

Марк Ентони Поправка Отсуство Во Третман, Поправка На Обврзници +Спасување-Поправки, Зајакнува &засилувач; Одржува Обврзници

DEN 3.00

Останете Силни : системот За Поправка На Врски е формулиран со Спасување, комплекс развиен за обнова и о�

Сапун Кутија Остави-Во Регенератор, Грива Скроти, Остави Во Регенератор Спреј За Да Го Скроти Разлетувањето, Мазна Летаат Далеку,
 • Неодамнешно

Сапун Кутија Остави-Во Регенератор, Грива Скроти, Остави Во Регенератор Спреј За Да Го Скроти Разлетувањето, Мазна Летаат Далеку,

DEN 159.84

СПРЕЈ ЗА ДЛАБОКО УРЕД ја хидрира, измазнува, сјае и ја отплеткува косата само со шприц Прославете податл