• Неодамнешно
J·R·Лента За Регенератор За Коса На Лигет | Состојки Базирани На Растенија | Нула Отпад Биоразградлив, сулфат &засилувач; Без Суровост | Ја Остава Косата Здрава, Чиста

J·R·Лента За Регенератор За Коса На Лигет | Состојки Базирани На Растенија | Нула Отпад Биоразградлив, сулфат &засилувач; Без

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

НЕГУВАЊЕ РЕГЕНЕРАТОРСКА ЛЕНТА : целосно природната лента За длабоко уредување На Ј. Р. Лигет е луксузна и формулирана за да ја храни и навлажнува вашата коса користејќи органски состојки. Ефективниот пакет од 3 бари, ја остава косата мека кондиционирана и мазна. БЕЗ СУЛФАТ : Доживејте прекрасно чиста, мека и мазна коса. Нанесете ретко користејќи ги рацете или директно користете ја шипката за повеќе климатизација, а потоа исплакнете. Лесно исчешлајте ја косата без заплеткување, оставајќи ја мека со природен сјај и без летање. СИТЕ РАСТИТЕЛНИ СОСТОЈКИ : овие шипки содржат органски одгледувана трева од луцерка која обезбедува високо ниво на антиоксиданси што помага да се врати природниот сјај на вашата коса. Сите состојки се" РАСТИТЕЛНИ " (вклучувајќи го и пакувањето). НОВА БАРИЕРА ЗА СВЕЖИНА : Еколошки, нашата ексклузивна внатрешна обвивка добиена од растенија ја задржува свежината на шипката и го проширува суптилниот мирис на нашите органски есенцијални масла. Концентрираната лента е исплатлива и трае долго, совршена за патниците. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ВО КОРНИШ, НХ : Рачно исечени, нема две решетки од регенераторот На Ј. Р. лигет се сосема слични! Тие се направени со користење на истите методи кои биле вработени пред повеќе од 100 години во Нова Англија. Џ. Р. лигет е време почестен, воспоставен бренд купувачи доверба.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ОГХ Некогаш Зацрвстувањето + Бразилецот Кератин Терапија Коса-Измазнување Регенератор Со Кокосово Масло, Какао путер &засилувач;
 • Неодамнешно

ОГХ Некогаш Зацрвстувањето + Бразилецот Кератин Терапија Коса-Измазнување Регенератор Со Кокосово Масло, Какао путер &засилувач;

DEN 1.67

ЗАЈАКНУВАЊЕ и ОМЕКНУВАЊЕ : ексклузивна мешавина со кокосово масло, кератински протеини, масло од авокад

Пантен Балсам Близнак Пакет Со Коса Третман, Поправка &засилувач; Заштита За Оштетена Коса, Безбедно За Боја Третирани Коса
 • Неодамнешно

Пантен Балсам Близнак Пакет Со Коса Третман, Поправка &засилувач; Заштита За Оштетена Коса, Безбедно За Боја Третирани Коса

DEN 319.84

НАПОРНАТА Работа Ја Поттикнува косата со моќна мешавина на ПроВ хранливи материи и антиоксиданси, така

SheaMoisture Бебе Длабоко Регенератор Манука Мед &засилувач; Лаванда За Деликатна Коса И Кожата Ноќна Кожа И Нега на Коса Режим
 • Неодамнешно

SheaMoisture Бебе Длабоко Регенератор Манука Мед &засилувач; Лаванда За Деликатна Коса И Кожата Ноќна Кожа И Нега на Коса Режим

DEN 1.00

Нов Шамоистура Бебе Манука Мед Нежно трчајте со прстите од коренот до краевите; Оставете регенератор во

Чудо Еликсир Колекција Џојс Жиро Негување Регенератор-Хидрати &засилувач; Ревитализира, Идеален За Сите Типови На Коса, 8 Fl.
 • Неодамнешно

Чудо Еликсир Колекција Џојс Жиро Негување Регенератор-Хидрати &засилувач; Ревитализира, Идеален За Сите Типови На Коса, 8 Fl.

DEN 352.00

ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСАСовршен За сите типови и текстури на коса, нашиот хидратантен регенератор об

Шамоистура Кокос и Хибискус Навивам Подобрување На Смути Во Комплет Со Шеа Влага Јамајка Црна Рицинусово Масло Остави Во Регенератор,
 • Неодамнешно

Шамоистура Кокос и Хибискус Навивам Подобрување На Смути Во Комплет Со Шеа Влага Јамајка Црна Рицинусово Масло Остави Во Регенератор,

DEN 0.67

ПОДОБРУВАЊЕ НА СМУТИ ЗА КОНТРОЛА НА РАЗЛЕТУВАЊЕ : Нашиот крем за виткање со свилен протеин и масло од ни�

ОГХ Калење + Кокос Кадрици Виткање Коса Путер, Длабока Влага Остави Во Маска за Коса &засилувач; Третман Со Кокосово Масло,
 • Неодамнешно

ОГХ Калење + Кокос Кадрици Виткање Коса Путер, Длабока Влага Остави Во Маска за Коса &засилувач; Третман Со Кокосово Масло,

DEN 117.60

Скроти разлетување и мазни кадрици со оваа длабока влага кадрава коса Путер Помешан со кокосово масло, �

Аномалија Нега На Коса-Регенератор За Коса Со Путер Од Авокадо &засилувач; Мурумуру Путер | Хидрат &Засилувач; Заштита | Сулфат
 • Неодамнешно

Аномалија Нега На Коса-Регенератор За Коса Со Путер Од Авокадо &засилувач; Мурумуру Путер | Хидрат &Засилувач; Заштита | Сулфат

DEN 1088.00

Нашиот лесен регенератор за оставање помага во хидратација на сите типови коса без да ги оптоварувате п

Не ништо Многу Чувствителна Магла За Влага-Навлажнувачки И Условен Спреј за Отпуштање во Магла - мирис без, Мирис, Веган, Хипоалергичен,
 • Неодамнешно

Не ништо Многу Чувствителна Магла За Влага-Навлажнувачки И Условен Спреј за Отпуштање во Магла - мирис без, Мирис, Веган, Хипоалергичен,

DEN 416.00

ОСТАВИВО МАГЛА : мирисслободен навлажнувачки и климатизација оставиво магла ОМЕКНЕТЕ И ХИДРИРАЈТЕ : сп�

Потребно Е Регенераторот. Мирис-Слободен. Хидратантен Третман За Скалпот + Косата. Хијалуронска Киселина. Хипоалергично. Некомедогени.
 • Неодамнешно

Потребно Е Регенераторот. Мирис-Слободен. Хидратантен Третман За Скалпот + Косата. Хијалуронска Киселина. Хипоалергично. Некомедогени.

DEN 448.00

НЕГА на КОЖАТА ЗА СКАЛПОТ : регенератор за надополнување со Хијалуронска Киселина за хидратација и заја

Органски Регенератор За Семе Од Грозје За Кадрава Коса - Мирис На Бобинки Од Ванила - Омекнува И Дефинира Откачена, Намотка,
 • Неодамнешно

Органски Регенератор За Семе Од Грозје За Кадрава Коса - Мирис На Бобинки Од Ванила - Омекнува И Дефинира Откачена, Намотка,

DEN 2.67

ЦРНА СОПСТВЕНОСТ И ИЗРАБОТЕНИ ВО САД : Curl Mix е гордо црна сопственост и управувана, и секој производ Curl Mix

Видери Пеперминт &засилувач; Чајно Дрво Регенератор-Формулиран Со Алое Вера И Масло Од Семе Од Шипинка За Коса Третирана Со
 • Неодамнешно

Видери Пеперминт &засилувач; Чајно Дрво Регенератор-Формулиран Со Алое Вера И Масло Од Семе Од Шипинка За Коса Третирана Со

DEN 1.00

● Најдобро За Коса Третирана Со Кератин Сега можете длабоко да ги нахраните скалпот и косата со Регене�

Алфапарф Милано Полу Ди Лино Дијамантски Сјај Осветлувачки Регенератор За Коса - Без Сулфат-За Нормална Коса-Безбеден На Коса
 • Неодамнешно

Алфапарф Милано Полу Ди Лино Дијамантски Сјај Осветлувачки Регенератор За Коса - Без Сулфат-За Нормална Коса-Безбеден На Коса

DEN 768.00

Алфапарф Милано Полу Ди Лино дијамант осветлувачки регенератор е италијански салон квалитетен произво

Воздушен Сафир Оставете Во Регенератор-Регенератор За Коса Без Сулфат Натопен Со Кокосово Масло - Регенератор За Обоена Коса
 • Неодамнешно

Воздушен Сафир Оставете Во Регенератор-Регенератор За Коса Без Сулфат Натопен Со Кокосово Масло - Регенератор За Обоена Коса

DEN 1.00

Негување, Заштитен Регенераторисклучително отсуство во заштитата за стилизирање што ја штити вашата к�

ВЕЛИЧЕСТВЕН Чист Регенератор За Масло Од Арган За Коса - За Сите Типови Коса, Жени И Мажи, Без Сулфати, Без Парабени-Идеален
 • Неодамнешно

ВЕЛИЧЕСТВЕН Чист Регенератор За Масло Од Арган За Коса - За Сите Типови Коса, Жени И Мажи, Без Сулфати, Без Парабени-Идеален

DEN 2.33

Величествениот Чист Регенератор За Масло Од Арган е направен со чисти, природни и органски состојки; бе�