• Неодамнешно
J·R·Лента За Регенератор За Коса На Лигет | Состојки Базирани На Растенија | Нула Отпад Биоразградлив, сулфат &засилувач; Без Суровост | Ја Остава Косата Здрава, Чиста

J·R·Лента За Регенератор За Коса На Лигет | Состојки Базирани На Растенија | Нула Отпад Биоразградлив, сулфат &засилувач; Без

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

НЕГУВАЊЕ РЕГЕНЕРАТОРСКА ЛЕНТА : целосно природната лента За длабоко уредување На Ј. Р. Лигет е луксузна и формулирана за да ја храни и навлажнува вашата коса користејќи органски состојки. Ефективниот пакет од 3 бари, ја остава косата мека кондиционирана и мазна. БЕЗ СУЛФАТ : Доживејте прекрасно чиста, мека и мазна коса. Нанесете ретко користејќи ги рацете или директно користете ја шипката за повеќе климатизација, а потоа исплакнете. Лесно исчешлајте ја косата без заплеткување, оставајќи ја мека со природен сјај и без летање. СИТЕ РАСТИТЕЛНИ СОСТОЈКИ : овие шипки содржат органски одгледувана трева од луцерка која обезбедува високо ниво на антиоксиданси што помага да се врати природниот сјај на вашата коса. Сите состојки се" РАСТИТЕЛНИ " (вклучувајќи го и пакувањето). НОВА БАРИЕРА ЗА СВЕЖИНА : Еколошки, нашата ексклузивна внатрешна обвивка добиена од растенија ја задржува свежината на шипката и го проширува суптилниот мирис на нашите органски есенцијални масла. Концентрираната лента е исплатлива и трае долго, совршена за патниците. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ВО КОРНИШ, НХ : Рачно исечени, нема две решетки од регенераторот На Ј. Р. лигет се сосема слични! Тие се направени со користење на истите методи кои биле вработени пред повеќе од 100 години во Нова Англија. Џ. Р. лигет е време почестен, воспоставен бренд купувачи доверба.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Шамоистура Манука мед &засилувач; Јогурт Мулти-Акција Третман Остави-Во Регенератор-Хидрат + Поправка, Шеа Влага Кадрава Коса
  • Неодамнешно

Шамоистура Манука мед &засилувач; Јогурт Мулти-Акција Третман Остави-Во Регенератор-Хидрат + Поправка, Шеа Влага Кадрава Коса

DEN 151.84

НАВЛАЖНУВАЧКИ МЕД МАНУКА : Медот Манука доаѓа од пчели кои ја посетуваат Грмушката Манука Во Нов Зеланд

Органски Регенератор За Семе Од Грозје За Кадрава Коса - Мирис На Бобинки Од Ванила - Омекнува И Дефинира Откачена, Намотка,
  • Неодамнешно

Органски Регенератор За Семе Од Грозје За Кадрава Коса - Мирис На Бобинки Од Ванила - Омекнува И Дефинира Откачена, Намотка,

DEN 2.67

ЦРНА СОПСТВЕНОСТ И ИЗРАБОТЕНИ ВО САД : Curl Mix е гордо црна сопственост и управувана, и секој производ Curl Mix

Формула За Кокосово Масло На палмер Влага Гро Фризерски Крем За Коса, Ресторативно Отсуство Во Регенератор За Да Се Минимизира
  • Неодамнешно

Формула За Кокосово Масло На палмер Влага Гро Фризерски Крем За Коса, Ресторативно Отсуство Во Регенератор За Да Се Минимизира

DEN 96.00

Хидратантна Фризура : оваа фризура богата со кокосово масло ја заглавува влагата за да помогне да се мин

ЛЕЛЕ Кожата Наука Коса Регенератор-кокос &засилувач; Масло Од Авокадо-Вратете Ја Сувата, Оштетена Коса-Зголемете Го Сјајот-Намалете
  • Неодамнешно

ЛЕЛЕ Кожата Наука Коса Регенератор-кокос &засилувач; Масло Од Авокадо-Вратете Ја Сувата, Оштетена Коса-Зголемете Го Сјајот-Намалете

DEN 135.68

Третман За Поправка на коса За Оштетена КосаНашиот регенератор за оштетена коса ја оживува вашата коса

Не ништо Многу Чувствителна Магла За Влага-Навлажнувачки И Условен Спреј за Отпуштање во Магла - мирис без, Мирис, Веган, Хипоалергичен,
  • Неодамнешно

Не ништо Многу Чувствителна Магла За Влага-Навлажнувачки И Условен Спреј за Отпуштање во Магла - мирис без, Мирис, Веган, Хипоалергичен,

DEN 416.00

ОСТАВИВО МАГЛА : мирисслободен навлажнувачки и климатизација оставиво магла ОМЕКНЕТЕ И ХИДРИРАЈТЕ : сп�

Сапунска Кутија За Коса Регенератор бар Со Кокосово Масло За Навлажнување И Негување На Сувата Оштетена Коса-Цврст Регенератор
  • Неодамнешно

Сапунска Кутија За Коса Регенератор бар Со Кокосово Масло За Навлажнување И Негување На Сувата Оштетена Коса-Цврст Регенератор

DEN 1.33

НАВЛАЖНУВАЧКИ РЕГЕНЕРАТОР за сува, оштетена коса ја реапирсира косата и брави во сјај со кокосово масло

XMONDO Коса Wavetech Бранови Шампон | Вегетаријанска Формула Со Семе Од Сончоглед &засилувач; Масло Од Семе Од Грозје За Зајакнување
  • Неодамнешно

XMONDO Коса Wavetech Бранови Шампон | Вегетаријанска Формула Со Семе Од Сончоглед &засилувач; Масло Од Семе Од Грозје За Зајакнување

DEN 1.67

БИДЕТЕ СМЕЛИ и ПРАВЕТЕ БРАНОВИ : Добијте меки и податливи бранови што светат Овој шампон ќе ја зголеми х�

Шикаи-Природен Чајно Дрво Масло Регенератор, Направени Со Етерични Масла Од Нане &засилувач; Чајно Дрво За Освежување &засилувач;
  • Неодамнешно

Шикаи-Природен Чајно Дрво Масло Регенератор, Направени Со Етерични Масла Од Нане &засилувач; Чајно Дрво За Освежување &засилувач;

DEN 0.33

ЕКСТРА НЕЖНО, БЕЗБЕДНО ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО : овие шампони нема да ја одземат косата од маслата што се тол

Држи Задебелување На Косата Шампон &засилувач; Регенератор Сет-Третман За Чистење На Косата И Губење На Косата-Повторно Растење
  • Неодамнешно

Држи Задебелување На Косата Шампон &засилувач; Регенератор Сет-Третман За Чистење На Косата И Губење На Косата-Повторно Растење

DEN 2.33

Задебелување Шампон И Балсам Пакет За Мажи : Подобра коса е само исплакнете со Држи Задебелување Шампон