• Неодамнешно
Изолирана Кутија За Ручек Риба Сидро Пикник Торби За Ручек Кутија За Вечера За Мажи, Возрасни, Жени

Изолирана Кутија За Ручек Риба Сидро Пикник Торби За Ручек Кутија За Вечера За Мажи, Возрасни, Жени

DEN 271.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Големина : 9, 8Х7, 8Х3, 2ИНЧ/25Х20Х8СМ. Вреќата за оброци за топлинска изолација и ладно зачувување има доволно простор и помага да се одржува храната свежа и топла, што ви овозможува да уживате во свежа храна во секое време, насекаде. Таа е погодна за летна и зимска употреба. Материјал : оваа кутија за ручек е изработена ОД 600Д полиестер, алуминиумска обвивка изолирана од храна со фин изолиран материјал. Вреќата за оброци со вода и масло е отпорна на нечистотија и лесно се брише. Пренослив : кутијата за ручек дизајнирана со тока за собирање и цврста рачка, лесна и удобна за носење, многу соодветен сад за оброци за работа и училиште, пикник или забава. Бенто, овошјето може постојано да се става внатре што ќе ве направи добар апетит. Апликација : оваа торба за ручек може да се стави во фрижидер што ќе ја направи вашата храна свежа и вкусна. Погодно за употреба како торба за ручек, торба за пикник, торба за перење или торба за пазарење, исто така, козметичка торба за чување тоалет за време на патувањето. Гаранција : Ако ја добиете нашата торба за ручек со каков било проблем со квалитетот, ние ќе ви вратиме или ќе ви ја испратиме замената без двоумење. СПЕЦИФИКАЦИЈА МАТЕРИЈАЛ : 600 D Полиестер ГОЛЕМИНА : 9.8 X7.8 X3.2 INCH/25 X20 X8 CM ТЕЖИНА : 220 Грама КАРАКТЕРИСТИКИ : ❀Топлина зачувување и ладна презервација ❀Голем капацитет ❀Здрав справи со ❀Нечистотија-отпорни и лесно да се чисти ❀Водоотпорен & масло доказ ❀Моден дизајн ❀Лесни & преносни АПЛИКАЦИЈА : ♥Тоа може да се користи како ручек торба, пикник торба, дребулии торба или шопинг торба, исто така, козметички торба за чување toiletry за време на патување. Тоа може да се користи за пикник, партија, кампување, спорт, качување планина.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Алаза Акварел Симпатична Лама Портрет Со Камилица На Виножито Голема Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Мека Ладилник
 • Неодамнешно

Алаза Акварел Симпатична Лама Портрет Со Камилица На Виножито Голема Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Мека Ладилник

DEN 1.67

Големина : 12 х 8,8 х 10,2 инчи Материјал : Полиестер +ПЕВА(Внатрешна Површина На Контејнерот) Капацитет : прос

Торба За Кутија ЗА Ручек ЈИНЕКСИ За Жени/Мажи/Возрасни/Деца, Кулер За Ручек За Повеќекратна Употреба Изолиран Од Животни, Тактички
 • Неодамнешно

Торба За Кутија ЗА Ручек ЈИНЕКСИ За Жени/Мажи/Возрасни/Деца, Кулер За Ручек За Повеќекратна Употреба Изолиран Од Животни, Тактички

DEN 95.84

[Материјал На Торба За Ручек] надворешниот материјал на оваа изолирана кутија за ручек е оксфордска тка�

Фосфна Торба За Ручек Изолирана За Момчиња Девојчиња Кутија За Ручек Училиште Работа Канцеларија Патување Пикник Пешачење Плажа
 • Неодамнешно

Фосфна Торба За Ручек Изолирана За Момчиња Девојчиња Кутија За Ручек Училиште Работа Канцеларија Патување Пикник Пешачење Плажа

DEN 0.67

€®Голем Капацитет И Високи Перформанси€8.5€5€8 Инчи, Голем, Но Деликатен Капацитет, Може Да Собере Овош�

Фризер Фризер Љубов Бербер Алатка Ручек Торба Истекување Отпорна На Повеќекратна Употреба Кулер Кутија Чанта За Канцеларија
 • Неодамнешно

Фризер Фризер Љубов Бербер Алатка Ручек Торба Истекување Отпорна На Повеќекратна Употреба Кулер Кутија Чанта За Канцеларија

DEN 1568.00

Оксфорд ткаенина Произведено во САД или Увезено Изработен Од Оксфордска ткаенина, овој пакет мраз е топ

Мирно Природно Изгрејсонце покрај Речни Шумски Дрвја Облаци Плевел Сонце Одраз На Вода Еднократно Ручек Торба Изолирана Кутија
 • Неодамнешно

Мирно Природно Изгрејсонце покрај Речни Шумски Дрвја Облаци Плевел Сонце Одраз На Вода Еднократно Ручек Торба Изолирана Кутија

DEN 1209.60

Ја игра улогата на топлинска изолација и може да се исчисти со салфетка Дамките може да се избришат дире

cfpolar Кафемат Торба За Носење Древна Египетска Водоотпорна Торба За Носење Патувања Топлинска изолација Пренослива За Патување,
 • Неодамнешно

cfpolar Кафемат Торба За Носење Древна Египетска Водоотпорна Торба За Носење Патувања Топлинска изолација Пренослива За Патување,

DEN 2.67

Повеќекратно Складирање : горниот дел од главниот оддел и предниот оддел на вреќата за машина за кафе се

Беспрекорна Симпатична Девојка Од Нилски Коњ На Плажа Патка Шема Кутија За Ручек Торба За Ручек Држач За Изолирана Торба За
 • Неодамнешно

Беспрекорна Симпатична Девојка Од Нилски Коњ На Плажа Патка Шема Кутија За Ручек Торба За Ручек Држач За Изолирана Торба За

DEN 2.67

*Материјал : Полн полиестер, водоотпорен и висока еластичност Лесната торба за ручек со затворање со пат

Героткр Торба За Ручек Жени, Кутија За Ручек, Кутија За Ручек За Жени, Изолирана Торба За Ручек, Машка Кутија За Ручек, Силуета
 • Неодамнешно

Героткр Торба За Ручек Жени, Кутија За Ручек, Кутија За Ручек За Жени, Изолирана Торба За Ручек, Машка Кутија За Ручек, Силуета

DEN 1536.00

● Големина На Кутија за ручек : 18х12х29 см / 7, 1х4, 7х11, 4 инчи ● Материјал За Торба за ручек : Кутијата за Руче�

СЕИЏИ Симпатична Куче Печатење Пренослив Ручек Торба За Чување Храна Изолирани Ладилник Пикник Случај Тотес Термички Бенто Чанта
 • Неодамнешно

СЕИЏИ Симпатична Куче Печатење Пренослив Ручек Торба За Чување Храна Изолирани Ладилник Пикник Случај Тотес Термички Бенто Чанта

DEN 3102.88

Процес на производство : Трансфер печатење Дополнителна структура : еден главен џеб, засилена мрежа за н

ВООВЦ Кокосово Дрво Ананас Текстура Кутија За Ручек Торбичка Чанта За Ручек Изолирана Поладна Кутија За Ручек За Мажи Жени Училишни
 • Неодамнешно

ВООВЦ Кокосово Дрво Ананас Текстура Кутија За Ручек Торбичка Чанта За Ручек Изолирана Поладна Кутија За Ручек За Мажи Жени Училишни

DEN 2.00

Големина : 11,5 х 11,5 х 5 инчи Користете ја вашата омилена храна и однесете ја со вас во канцеларија, самопос�

Функционална Торба За Ручек Топлинска Изолирана Кутија За Ручек Торба За Пикник Ладилник Голема Торба За Плажа Торба Чанта За
 • Неодамнешно

Функционална Торба За Ручек Топлинска Изолирана Кутија За Ручек Торба За Пикник Ладилник Голема Торба За Плажа Торба Чанта За

DEN 3.33

Употреба на висококвалитетни еколошки материјали, добар ефект на топлинска изолација, двојна употреба

Ибеина Изолирана Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба За Жени, Голема Кутија За Ручек За Возрасни со топлинска Торба За Возрасни
 • Неодамнешно

Ибеина Изолирана Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба За Жени, Голема Кутија За Ручек За Возрасни со топлинска Торба За Возрасни

DEN 319.84

Можете да земете свој ручек на работа, на училиште или некој во движење што би сакал да консумира обилен

Дизни Бебе Јода Ручек Кутија со Вода Шише Во Собата - Пакет Со Бебе Јода Ручек Торба, Шише Со Вода, Налепници, Повеќе | Војна
 • Неодамнешно

Дизни Бебе Јода Ручек Кутија со Вода Шише Во Собата - Пакет Со Бебе Јода Ручек Торба, Шише Со Вода, Налепници, Повеќе | Војна

DEN 239.20

Кутија за Ручек бебе Јода Со Комплет Шише Со ВодаПакет Со Торба За Ручек За Бебиња Јода, Шише Со Вода, Нал

2-Та Торба За Ручек Изолирана Од Детството За Мажи И Жени - Ролтоп Кутија За Ручек со 2 Странични Мрежести Џебови &засилувач;
 • Неодамнешно

2-Та Торба За Ручек Изолирана Од Детството За Мажи И Жени - Ролтоп Кутија За Ручек со 2 Странични Мрежести Џебови &засилувач;

DEN 1.00

ЕДНОСТАВНА ТОРБА ЗА РУЧЕКДоволно простор внатре за да го спакувате ручекот; два странични џебови можат

Изолирана Торба За Ручек За Мажи Жени, Etnvow Голема Кутија За Ручек Отпорна На Истекување, Мека Торба За Ладилник Со Двојна
 • Неодамнешно

Изолирана Торба За Ручек За Мажи Жени, Etnvow Голема Кутија За Ручек Отпорна На Истекување, Мека Торба За Ладилник Со Двојна

DEN 208.00

●Двослојна Торба За Ручек ● голема торба за ручек со димензии 10,3" х 7,5" х 8,3" Различни намирници може да с�

Никроад Анимирана Торба За Ручек За Филм Кора ' Лајн, Новина Аниме Кутии За Ручек, Издржлива Изолирана Торбичка За Повеќекратна
 • Неодамнешно

Никроад Анимирана Торба За Ручек За Филм Кора ' Лајн, Новина Аниме Кутии За Ручек, Издржлива Изолирана Торбичка За Повеќекратна

DEN 1249.60

Поради Објективните Фактори На Компјутерскиот Дисплеј и Друга Опрема, Тоа Ќе Доведе До Моделот Може Да �

Героткр Торба За Ручек Жени, Кутија За Ручек, Торба За Ручек За Мажи, Мала Торба За Ручек, Изолирана Кутија За Ручек, Среќен
 • Неодамнешно

Героткр Торба За Ручек Жени, Кутија За Ручек, Торба За Ручек За Мажи, Мала Торба За Ручек, Изолирана Кутија За Ручек, Среќен

DEN 568.00

● Големина На Кутија за ручек : 23х14, 5х20, 5 см / 9, 1х5, 7х8, 1 инчи ● Материјал За Торба за ручек : Кутијата за Ру

Хоходи Симпатична Лисица Лисја Шема Торба За Ручек Патент Кутија За Ручек За Мажи Жени, Преносни Кеси За Складирање Ручек
 • Неодамнешно

Хоходи Симпатична Лисица Лисја Шема Торба За Ручек Патент Кутија За Ручек За Мажи Жени, Преносни Кеси За Складирање Ручек

DEN 2.33

Модерни отпечатоци од сите страни, супер слатки и привлечни, одговараат на многу прилики, идеална е торб

Pocecles Морски Видри Модел Еднократно Протекување Кулер Ручек Торба За Работа Во Канцеларија Патување Пикник Плажа, Полиестер
 • Неодамнешно

Pocecles Морски Видри Модел Еднократно Протекување Кулер Ручек Торба За Работа Во Канцеларија Патување Пикник Плажа, Полиестер

DEN 212.64

①Трендовски Дизајн Од кои можете да изберете различни отпечатоци и бои, како што се сончоглед, животно,

Торби за ручек За Жени Мажи, Изолиран Авион Со Торбичка За Ручек На Небото Со Прилагодлив Ремен За Рамо За Училиште, Работа,
 • Неодамнешно

Торби за ручек За Жени Мажи, Изолиран Авион Со Торбичка За Ручек На Небото Со Прилагодлив Ремен За Рамо За Училиште, Работа,

DEN 319.68

€Голем Простор Q Димензија : 12.2 'H X 7.1" LX 7.1 " W, Мала Тежина : само 0.35 фунти Нашата изолирана торба за ручек и�

Знаме На Гордоста На Бигендер Изолирана Торба За Ручек Кутија За Оброци За Работа Училиште Пикник Пловење Плажа Риболов
 • Неодамнешно

Знаме На Гордоста На Бигендер Изолирана Торба За Ручек Кутија За Оброци За Работа Училиште Пикник Пловење Плажа Риболов

DEN 2.00

Висококвалитетни материјали : Издржлива Оксфордска ткаенина и одлична изолација вградената постава од

Богатства КАРОЛИНА LH9382PK-8808 розова француски булдог Ручек Торба, Изолирани Еднократно Ручек Кутија За Работа Во Канцеларија
 • Неодамнешно

Богатства КАРОЛИНА LH9382PK-8808 розова француски булдог Ручек Торба, Изолирани Еднократно Ручек Кутија За Работа Во Канцеларија

DEN 2.67

Изолирана Поладна Торба За Ручек 600 негира полиестер / пвц главен оддел со патент; соодветни рачки со ши�

Данбсинд Симпатична Торба За Ручек За Девојчиња Момчиња Каваи Изолирана Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба - Торбичка
 • Неодамнешно

Данбсинд Симпатична Торба За Ручек За Девојчиња Момчиња Каваи Изолирана Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба - Торбичка

DEN 2.67

€Совршен Капацитет ШИРОКА ПРИМЕНА оваа каваи торба за ручек не е погодна само за работа, туку и за многу

торба за Храна Торба За Ручек Торба За Фрижидер Изолирана Торба За Ручек Кутија За Термичка Ладилна Торба Преклопување Моден
 • Неодамнешно

торба за Храна Торба За Ручек Торба За Фрижидер Изолирана Торба За Ручек Кутија За Термичка Ладилна Торба Преклопување Моден

DEN 448.00

● Висококвалитетен Материјал : надворешниот дел од вреќата за храна е изработен од издржлива катјонска