• Неодамнешно
Мепра АЗБ10П71105 Фантазија Овошје Вилушка - [Пакет од 24], Розова, 17.5, Нерѓосувачки Челик Машина За Миење Садови Безбедно Садови

Мепра АЗБ10П71105 Фантазија Овошје Вилушка - [Пакет од 24], Розова, 17.5, Нерѓосувачки Челик Машина За Миење Садови Безбедно

DEN 5654.40
Достапно на барање

Количина на стоки

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈНИ : Мепра е позната по иновациите во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери Како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ДОЖИВЕЈТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : Фантазијата Рамен Софтвер Од Мепра е совршена комбинација помеѓу бојата и софистицираноста. Дизајнирани Во Италија, комплетите За Прибор за Јадење се достапни во 28 бои и целиот сад е безбеден за миење садови. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : комплетот за прибор за јадење е направен со густ нерѓосувачки челик. Стаклото со влакна на смолата на рачката обезбедува максимална осветленост на бојата. Ултразвучно заварување на рачката зафат обезбедува совршен зафат. ОВОШНА ВИЛУШКА МЕПРА : Достапна во комплет од 24, Оваа Овошна Вилушка е долга 17,5 см. Има рачка Во Розова Боја и се користи за комплетирање на поставките на масата. Го претпочитаат ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Достапно во комплет од 24, Оваа Овошна Вилушка е долга 17,5 см. Има рачка Во Розова Боја и се користи за комплетирање на поставките на масата. Го претпочитаат ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација помеѓу бојата и софистицираноста. Дизајнирани Во Италија, комплетите За Прибор за Јадење се достапни во 28 бои и целиот сад е безбеден за миење садови. Прибор за Јадење мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Кабилок Деликатни 20 ПАРЧИЊА Нерѓосувачки Челик Три-тина Вилушка Овошна Чепкалка За Заби Вилушки За Торта Салата Овошје
  • Неодамнешно

Кабилок Деликатни 20 ПАРЧИЊА Нерѓосувачки Челик Три-тина Вилушка Овошна Чепкалка За Заби Вилушки За Торта Салата Овошје

DEN 3.33

Лесен за чистење и складирање, убав за секојдневна употреба или како подарок Изработен од силен, издржл�

Бестонзон 4 парчиња Десертна Вилушка Нерѓосувачка Вечера За Златна Храна Предјадење Торта Кралски Забави Садови Божиќна Трпеза
  • Неодамнешно

Бестонзон 4 парчиња Десертна Вилушка Нерѓосувачка Вечера За Златна Храна Предјадење Торта Кралски Забави Садови Божиќна Трпеза

DEN 343.04

Вилушка За Дегустација на торти : дизајнот на вилушки Со Долга рачка го олеснува берењето овошје, колачи

ЛИФКОМЕ Облека Прачка Додатоци 4 парчиња Облека Вилушка Легура Облека Вилушки Глава Облека За Домаќинство Вилушка Глава Облека
  • Неодамнешно

ЛИФКОМЕ Облека Прачка Додатоци 4 парчиња Облека Вилушка Легура Облека Вилушки Глава Облека За Домаќинство Вилушка Глава Облека

DEN 912.00

ЛЕСЕН за УПОТРЕБА Лесен за инсталирање, удобен и издржлив, многу практична алатка за закачување облека..

СГТД 20 парчиња Западен Сет За Вечера Нерѓосувачки Челик Добро Полирање Со Огледало Виолетова Позлатена Метална Вилушка За Вечера
  • Неодамнешно

СГТД 20 парчиња Западен Сет За Вечера Нерѓосувачки Челик Добро Полирање Со Огледало Виолетова Позлатена Метална Вилушка За Вечера

DEN 2216.48

Квалитет : овој сет е изработен од нерѓосувачки челик.(Потсетник : не ставајте сребрени садови во вода, б�