• Неодамнешно
Zyhobby 7075 1,75 Alu тешка услуга серво-половина рак фустаба М3- [црвена]

Zyhobby 7075 1,75 Alu тешка услуга серво-половина рак фустаба М3- [црвена]

DEN 335.84
Достапно на барање

Количина на стоки

1,75in тешка служба на серво-половина од рака за Футаба М3. 100% сосема нов, тешки стегач. Боја : црвена. Висококвалитетен CNC машински алуминиум. Содржина на пакетот : 1 x Серво рокенрол рака. 1,75 "АЛУ тешка услуга на серво-половина рак, компатибилен со Futaba сервос, тешки прицврстувачи со висок квалитет CNC машини за алуминиум : црвена боја е за големина на фустата : 1,75 инчен пакет содржина : 1 x серво рокер рокер рака.

Повеќе детали

Избор на купувачи

25 кг дигитален серво мотор со висок вртежен момент метална опрема и не'рѓосувачки челик опрема серво за RC роботски ползички
  • Неодамнешно

25 кг дигитален серво мотор со висок вртежен момент метална опрема и не'рѓосувачки челик опрема серво за RC роботски ползички

DEN 287.84

[Нов модел] DS3225mg 25kg водоотпорен дигитален серво Може да се користи широко за роботи, механички раце, авто