• Неодамнешно
СВЕЈАР Керамичко Шише Со Диспензерот За Маслиново Масло, Непроѕирна Крута Со Масло Го Штити Маслото За Да Ја Намали Оксидацијата, Погодно За Складирање На Масло, Оц

СВЕЈАР Керамичко Шише Со Диспензерот За Маслиново Масло, Непроѕирна Крута Со Масло Го Штити Маслото За Да Ја Намали Оксидацијата,

DEN 303.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Лесно За Чистење-изливот лесно се отстранува, што го прави диспензерот за масло полесен за чистење. Откако ќе го додадете маслото во шишето, треба да ја исчистите или избришете устата на шишето и изливите за да одговараат на шишето за долготрајна употреба. Мултифункционален-овој диспензер може да се користи не само за држење течности како маслиново масло и оцет, туку и за држење сируп од кафе, готвење вино, ладна пијалак, вино, јаболков оцет, лимонада, претходно измешани коктели, миење на устата, Разни преливи за салата итн. Доказ за истекување И Чувајте Ја Течноста Свежа-шишето е изработено од издржлива керамика која создава мазна глазура. Дизајниран со излив го олеснува отворањето и затворањето на шишето со оцет за продолжен рок на траење на течноста. И непроѕирното порцеланско шише го штити маслото од светлина и го прави да трае подолго. Модерен Дизајн-телото на шишето изгледа елегантно и нежно. Прецизното фрлање, дизајнот на телото на шишето со уникатен излив, може совршено да го истури маслото и оцетот нема да истече, правилна контрола на употребата на масло. Материјал и Процеси-Свејар керамичките оцетни вазни се направени од издржлива керамика за да формираат мазна глазура која не е лесна за гребење и може да се користи долго време.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Черсвил Живописно Шише Со Искра Вода со Лизгачки Врвен Капак 28оз-Сиво 2 Пакет-Признание За Благодарност На Вработените Благодарам
  • Неодамнешно

Черсвил Живописно Шише Со Искра Вода со Лизгачки Врвен Капак 28оз-Сиво 2 Пакет-Признание За Благодарност На Вработените Благодарам

DEN 2.33

ШИШЕ ВО СТИЛОТ НА ДВИЖЕЊЕ . Вклучува 2 пакет од 28 мл пластични шишиња со еден ѕид со лесна рачка за носење.

Контиго Детско Шише Со Вода Со Редизајнирана СЛАМА ЗА АВТОМАТСКО ИСПУШТАЊЕ, 20 мл, боровинка &засилувач; Зелено Јаболко &засилувач;
  • Неодамнешно

Контиго Детско Шише Со Вода Со Редизајнирана СЛАМА ЗА АВТОМАТСКО ИСПУШТАЊЕ, 20 мл, боровинка &засилувач; Зелено Јаболко &засилувач;

DEN 0.33

Производ 1 : Капакот За Лесно Чистење е дизајниран да ги елиминира ќошињата и пукнатините каде што нечис�

КУЈИФДС Лавици За Сушење Шишиња, Решетки За Сушење Против Прашина Шише Кутија За Чување Шишиња Против Прашина Организатор За
  • Неодамнешно

КУЈИФДС Лавици За Сушење Шишиња, Решетки За Сушење Против Прашина Шише Кутија За Чување Шишиња Против Прашина Организатор За

DEN 2.33

Се користи за складирање и сушење на големи простори, а вишокот вода се собира во долниот послужавник...

Кисангел 2 парчиња Преносни Шишиња Со Шишиња Повеќенаменски Подарок Со Деца Домашно Складирање Во Прав Професионална Колика
  • Неодамнешно

Кисангел 2 парчиња Преносни Шишиња Со Шишиња Повеќенаменски Подарок Со Деца Домашно Складирање Во Прав Професионална Колика

DEN 852.00

ШИШИЊА со БАВЕН ПРОТОК можете да го дадете како подарок за бебе или мало дете на туш за бебиња, роденден �

Силиконско шише со силиконски силикони со удобност и мека флексибилна брадавица - исцелно меки шишиња за бебиња за новороденче
  • Неодамнешно

Силиконско шише со силиконски силикони со удобност и мека флексибилна брадавица - исцелно меки шишиња за бебиња за новороденче

DEN 3.00

Нашето силиконско шише за бебиња е незгодно и има меко, чувство на кожата Нашето силиконско шише за беби

Тодмоми 3 парчиња База На Врвови За Новороденчиња Широк Стабилен Контејнер За Хранење Со Широк отвор Чување На Млеко Од Уста
  • Неодамнешно

Тодмоми 3 парчиња База На Врвови За Новороденчиња Широк Стабилен Контејнер За Хранење Со Широк отвор Чување На Млеко Од Уста

DEN 2.33

Фидер за новороденчиња : Нашите шишиња за нега на бебиња се мали и лесни, преносливи и удобни Контејнер з

Јосу Теле Шише Хранење, Нерѓосувачки Челик Фарма Животни Теле Крава Хранење Цевка Млеко Шише Фидер Теле Пиење Шише Вода Медицина
  • Неодамнешно

Јосу Теле Шише Хранење, Нерѓосувачки Челик Фарма Животни Теле Крава Хранење Цевка Млеко Шише Фидер Теле Пиење Шише Вода Медицина

DEN 639.84

Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Предметот : Теле Шише Материјал : Нерѓосувачки Челик+ЈП Тежина : Прибл...

Кисангел Шишиња за Доенчиња 8 парчиња Контејнер За Складирање На Мајчино Млеко Колекција На Новороденчиња Ширум Шише За Доење
  • Неодамнешно

Кисангел Шишиња за Доенчиња 8 парчиња Контејнер За Складирање На Мајчино Млеко Колекција На Новороденчиња Ширум Шише За Доење

DEN 1099.04

Шише За Складирање : Шише За Собирање гради : Лесен и пренослив за лесно носење, исто така, нема да донесе

Брумат Рехидратација Мини Детско Шише Со Вода | Изолирано Шише Со Вода Отпорно На Истекување За Деца Со Водена Менза Од
  • Неодамнешно

Брумат Рехидратација Мини Детско Шише Со Вода | Изолирано Шише Со Вода Отпорно На Истекување За Деца Со Водена Менза Од

DEN 360.00

ГИ ОДРЖУВА ПИЈАЛОЦИТЕ ЛАДНИ : шишето за вода за деца со рехидратација брумат е најфункционалното шише з�