• Неодамнешно
Сефора Холидеј Вибрации Сенка Палета, 0.053 Унца

Сефора Холидеј Вибрации Сенка Палета, 0.053 Унца

DEN 143.84
Достапно на барање

Количина на стоки

- Користете Ја Четката За Усни За Усни За Собирање На Сефора (продадена одделно) за да помогнете во лизгање на сјајот за усни на усните. Создадете и допрете го вашиот сопствен изглед за шминка со оваа мини палета која содржи 30 високопигментни сенки за очи во мат, треперливи и сјајни завршетоци; шест сјајни сјаеви за усни; и три пудри за лице што ќе ги користите како хајлајтер, бронзер и руменило, плус две мини четки за допир во движење.СЕ-ВО-ЕДНО : Се што ви треба за совршен изглед во една палета на шминка. ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : време за прослава, радост и поминување време заедно - сезоната на празници е исто така време за задоволство на себе и на другите. Единственото ограничување е вашата имагинација. Ќе ги сакате затоа што можете да создадете бесконечна количина на различни стилови и изглед на шминка.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Верони Мат Сенки Палета Високо-Пигментирани Кафеави Сенки Палета Мат Сјајот Нагласи Шминка Палета Долготрајни Мазна Пигментирани
  • Неодамнешно

Верони Мат Сенки Палета Високо-Пигментирани Кафеави Сенки Палета Мат Сјајот Нагласи Шминка Палета Долготрајни Мазна Пигментирани

DEN 1.67

①Прекрасен изглед 8 бои Мат сенка за очи, контурирање засенчување, малку сјајна пудра, хајлајтер, румени

Усна Smacker Искра &засилувач; Сјај Сенка Шминка Палета, Сирена Палета Трепет | Божиќ Шминка Колекција | Одмор Подарок | Подарок
  • Неодамнешно

Усна Smacker Искра &засилувач; Сјај Сенка Шминка Палета, Сирена Палета Трепет | Божиќ Шминка Колекција | Одмор Подарок | Подарок

DEN 120.00

Искра каде и да одите Измешајте и совпаѓајте сенки за очи, хајлајтер и руменило за совршена нијанса на "т

Комплет За Шминка За Празнични Подароци чиста Ви Се-Во-Едно Есенцијален Пакет За Почетници Вклучува Палета За Сенки За Очи Коректор
  • Неодамнешно

Комплет За Шминка За Празнични Подароци чиста Ви Се-Во-Едно Есенцијален Пакет За Почетници Вклучува Палета За Сенки За Очи Коректор

DEN 271.68

Чистиот Комплет За Шминка СеВоЕдно е дизајниран за задебелени букви и убави Високо пигментирани и долг�

Местото На јувија Портокалова, Злато Сенка Палета-Професионална Око Шминка, Пигментирани Сенки Палета, Шминка Палета за Боја
  • Неодамнешно

Местото На јувија Портокалова, Злато Сенка Палета-Професионална Око Шминка, Пигментирани Сенки Палета, Шминка Палета за Боја

DEN 2.33

ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : нашите палети за сенки се одличен подарок за секој што ужива да носи сенка за очи и сак

Сиба Ноктите Уметност Палета со 5 Ноктите Четки Поставува Смола Ноктите Мешање Палета полски Боја Мешање Плоча Златен Раб Држач
  • Неодамнешно

Сиба Ноктите Уметност Палета со 5 Ноктите Четки Поставува Смола Ноктите Мешање Палета полски Боја Мешање Плоча Златен Раб Држач

DEN 1.67

Список на пакети : ќе добиете 1 еез палета на уметност за нокти со розова смола, 5 еез четки со двојни крае�

Шминка Револуција Вчита Палета, Шминка Сенка Палета, Вклучува 15 Нијанси, Трае Цел Ден, Вегетаријанска &засилувач; Суровост
  • Неодамнешно

Шминка Револуција Вчита Палета, Шминка Сенка Палета, Вклучува 15 Нијанси, Трае Цел Ден, Вегетаријанска &засилувач; Суровост

DEN 204.16

БОГАТИ И ДЛАБОКО ПИГМЕНТИРАНИ : Овие високо пигментирани нијанси ќе ви дадат долготраен изглед на шминк

Детски Божиќни Додатоци За Коса Нов Божиќен Снешко Печатење Машна Фиба За Празнични Шноли За Девојки Бисерни Клипови Мали
  • Неодамнешно

Детски Божиќни Додатоци За Коса Нов Божиќен Снешко Печатење Машна Фиба За Празнични Шноли За Девојки Бисерни Клипови Мали

DEN 1.00

●Фина Изработка} Овие Божиќни Додатоци За Коса Се Изработени од Висококвалитетни Полиестерски Влакна,