• Неодамнешно
Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

DEN 5039.84
Достапно на барање

Количина на стоки

[АДАПТАЦИЈА] Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 Чеви Силверадо 1500 (Патничка Страна). ОДГОВАРА САМО ЗА МОДЕЛОТ НА ЛЕР ВЕРЗИЈА, А НЕ ЗА ХАЛОГЕНИ ФАРОВИ!!!. [КАРАКТЕРИСТИКИ] Ура фаровите обезбедуваат голема заштита и не се оштетени од удари и вибрации. Тие се издржливи и сигурни. Целосно запечатената структура го подобрува водоотпорното ниво, ефикасно спречува влага да влезе во внатрешноста на фарот. Дот одобрени. Адаптација на сите временски услови. Направено со висококвалитетен КОМПЈУТЕР, пмма материјал. [ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ] Напредната УВ облога се нанесува на објективот на фаровите, за заштита на објективот од гребнатини и пукнатини, како и ОД УВ зраци. ДРЛ, високо/ниско светло, трепкачи сите во еден оем дизајн. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] Дизајниран Приклучок (2) Предизвика какви било проблеми = Контактирајте не за решение; (3) Неисправни = Добијте нова замена; (4) секој проблем со нашите светла, само контактирајте не!. Ура фаровите обезбедуваат голема заштита и не се оштетени од удари и вибрации. Тие се издржливи и сигурни. Целосно запечатената структура го подобрува водоотпорното ниво, ефикасно спречува влага да влезе во внатрешноста на фарот. Дот одобрени. Адаптација на сите временски услови. Направено со висококвалитетен КОМПЈУТЕР, пмма материјал.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот-
  • Неодамнешно

Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот-

DEN 284.64

Дизајнот за одводнување работи доста добро во дневна употреба, спречувајќи ги капаците или преостаната

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона