• Неодамнешно
Трипар Црн Метал Украс Прикажи Дрво И Накит Организатор - 16 Инчен Жица Украс Штанд И Ѓердан Држач Декор со 11 Раце

Трипар Црн Метал Украс Прикажи Дрво И Накит Организатор - 16 Инчен Жица Украс Штанд И Ѓердан Држач Декор со 11 Раце

DEN 703.68
Достапно на барање

Количина на стоки

ПОКАЖЕТЕ ГИ ВАШИТЕ СПОМЕНИ и специјални парчиња накит со овој карактеристичен штанд за прикажување украси. Цврсти метални гранки на штандот за накит поддржуваат орнаменти, ѓердани и нараквици без свиткување или доделување. СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА ЗА прикажување на вашите топчиња на врвот на комода, биро или шалтер, Штандот За Украси Од Трипар има димензии 16"Ч кога е целосно склопен и 10"В.Раширете празнично расположение низ целиот дом. ИСКЛУЧИТЕЛНА СТАБИЛНОСТ од металната тркалезна основа ви овозможува да ги споделите негуваните орнаменти со доверба. Овој стилски штанд за украс од жица или дрво за накит има заострен врв што може да собере прстени или скромен ангелски врв. Мултифункционалното дрво за прикажување украси може да се користи преку целата година дома или комерцијално. Користете Го како велигденско јајце или закачалка за фотографии; поставете го држачот за украси како минималистички приказ на накит во вашиот бутик или занаетчиска кабина. Висококвалитетно издржливо и цврсто дрво од чанта, изградено да трае. Внимателно изработен со најквалитетен материјал.

Повеќе детали

Избор на купувачи

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,
  • Неодамнешно

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,

DEN 432.00

Аквариум чување 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја ов

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи
  • Неодамнешно

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи

DEN 3.00

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со
  • Неодамнешно

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со

DEN 0.67

1.Торби со врвки : тие се совршени за фрлање на моите визиткартички и неколку примероци 2.Неверојатни за в

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот