• Неодамнешно
Vanknight Playstation 4 PS4 Контролори Кожа Винил Налепници Кожи Налепници 2 Пакувања Кен

Vanknight Playstation 4 PS4 Контролори Кожа Винил Налепници Кожи Налепници 2 Пакувања Кен

DEN 131.20
Достапно на барање

Количина на стоки

Кожата на налепниците одговара ЗА КОНТРОЛОРИТЕ PS4. Налепници, вклучувајќи 2 x ps4 контролори кожи. Не вклучувајќи вистински контролори. Специјален дизајн со прецизно сечење за да одговара на вашиот КОНТРОЛЕР PS4. Заштитете ја целата конзола и контролори од прашина и гребнатини. Доаѓа со 1 сет на PS4 конзола налепница (пред+назад) + 2 контролори кожата. Добрата кожа од налепници не само што помага да ја заштитите вашата машина од прашина и гребнатини, туку и да ја одржувате во добар изглед. Налепница лесна за инсталирање и отстранување, нема да остане гребнатинка кога ќе се отстрани кожата на налепниците.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот-
  • Неодамнешно

Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот-

DEN 284.64

Дизајнот за одводнување работи доста добро во дневна употреба, спречувајќи ги капаците или преостаната

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg