• Неодамнешно
Пентел XBGRN3F3 Око Плус Парчиња Пополнете, 0,01 инчи, Златен Портокал

Пентел XBGRN3F3 Око Плус Парчиња Пополнете, 0,01 инчи, Златен Портокал

DEN 6.72
Достапно на барање

Количина на стоки

Карактеристики : Наполнете За пенкала за прилагодување со живописни бои. Боја на мастило : Златно портокалова. Дијаметар на топката : 0,01 инчи (0,3 мм). Материјал : Чип : нерѓосувачки челик; Цевка : Полипропилен; Игла Делови : ПОМ. Ова ултра фино пенкало со мастило со мастило е специјално дизајнирано за Збогатување со вашиот избор на дијаметар на топката во боја што ви се допаѓа. Јасни живописни бои за непречено пишување.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта
  • Неодамнешно

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта

DEN 1.67

●3во1 Пречка За Перењеима страни на корпата за отпадоци за полесно да се одделат обоените алишта и белки

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици
  • Неодамнешно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици

DEN 111.84

·2 парчиња ракавици отпорни на топлина за стилизирање на косата.Нема Повеќе Изгореници : дали некогаш ст