• Неодамнешно
[Летај Далеку] Везени Апликација Картичка носителот / Лична КАРТА Држач / Паричник Паричник Паричник

[Летај Далеку] Везени Апликација Картичка носителот / Лична КАРТА Држач / Паричник Паричник Паричник

DEN 175.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Чантата За Паричник За Ткаенина има целосно извезен и рачно апликиран дизајн со прекрасни дезени. Компактен, стилски држач за картички нуди неколку слотови за картички / ЛИЧНА КАРТА, два внатрешни џебови и велкро затворање. Носете ги сите ваши картички, сметки, белешки или што било со стил со рачно изработен уметнички паричник од ткаенина. Изработени од 100% квалитетни смачкани, збрчкани изгледаат памучни ткаенини. Мек и удобен за носење во раце. Мери 4,6 инчи широк х 3,5 инчи висок. Машина за перење и лесна за чистење. Inedетика И Функционалност Во Комбинација. Овој Симпатичен Држач За уметничка Картичка за ткаенина / Држач За ЛИЧНА КАРТА / Паричник За Чанта за Монети има целосно извезен и рачно апликиран дизајн со прекрасни ликови и дезени. Мери 4,6 инчи широк х 3,5 инчи висок. Компактен, стилски држач за картички нуди неколку слотови за картички / ЛИЧНА КАРТА, два внатрешни џебови и велкро затворање. Носете ги сите ваши пари, сметки, белешки или што било со стил со рачно изработен држач за уметничка картичка од ткаенина од ткаенина со везен и рачно апликиран дизајн. Овој забавен и шарен држач за картички е изработен со 100% квалитетен смачкан, збрчкан изглед на памучни ткаенини и може да направи совршен еколошки подарок. Мек и удобен за носење во раце. Носителот на картичката е совршен додаток за стилска девојка во движење. Прекрасните везени модели на апликации ќе додадат малку симпатичен одблесок на вашата облека. Овој мал држач за картички е голем и за организација и за стил. Тоа е исто така совршен подарок за вашата мала принцеза да ги чува сите нејзини скапоцени предмети. Овој повеќенаменски везен држач за картички за апликации е симпатичен додаток што мора да го имате.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со
  • Неодамнешно

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со

DEN 0.67

1.Торби со врвки : тие се совршени за фрлање на моите визиткартички и неколку примероци 2.Неверојатни за в

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци
  • Неодамнешно

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

DEN 5039.84

[АДАПТАЦИЈА] Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 Чеви Силверадо 1500 (Патничка Страна) ОДГОВАРА САМО ЗА МОДЕЛОТ НА �

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен