• Неодамнешно
Силиконска Моќност SP020TBPHDA60S3KAZ Пренослив HDD 2tb 2.5 Вклучен Тип-C Кабел, USB 3.0 Компатибилен, IPX4, Водоотпорен, Отпорен на Удари и Отпорен На Гребење

Силиконска Моќност SP020TBPHDA60S3KAZ Пренослив HDD 2tb 2.5 Вклучен Тип-C Кабел, USB 3.0 Компатибилен, IPX4, Водоотпорен, Отпорен

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Опремен СО ЛЕД светилка за напојување и пристап до податоци. Површинска обработка која е отпорна на гребење. IPX4 водоотпорен и отпорен на удари. ВКЛУЧЕН ИНДИКАТОР ЗА ЛЕР.1 Gen1 (компатибилен СО USB3. Гаранција : 3 години гаранција. Водоотпорен за секојдневна употреба. Површината на мрежната шема е обработена за да се спротивстави на гребнатини и отпечатоци од прсти. Поддржува 3.2 mm Тежина : 8.0 Компатибилни Поддржува Windows 10/8. Перформанси отпорни на удари на американските воени стандарди.3 mz (228 - 336 g) (во зависност од капацитетотматеријал : Гума/Пластика Боја : Црн Интерфејс : USB 3. Практичен софтвер "Сп Графичка Контрола" : пригодна алатка за управување со податоци, како што се резервна функција и шифрирање на датотеки (преземање од ПРОИЗВОДИТЕЛОТ HP). Тој е Во согласност Со Американскиот Воен Тест За Пад Стандард мил-СТД810ГР метод и го помина тестот за пад од 3,3 стапки( 1 м22 см), за да можете да го заштитите од каков било ризик во секојдневниот живот. Кабел носење дизајн кој е отпорен на гребење и лесен за држење. ** Преземете го софтверот на почетната страница НА СП. Тоа е домашна поддршка, така што можете да бидете сигурни **за да добиете гаранција за производот и услуги за поправка, ве молиме регистрирајте ги информациите за производот купен на почетната страница НА СП.х Работна Температура : 12°F до 122°F (5°C до 55°C). Влажност на складирање : -40°C до 70°C работен напон : DC5 V (напојување преку USB) Сертификација : CE/FCC/BSMI/Зелена точка/WEEE/Ro HS/KCC/RCM Патент : Tw Патент Бр. МОЖЕ да се чува преку УСБ-кабелот за лесен транспорт на неуредни кабли. 3-Годишна Гаранција За Производот "3-Годишна Гаранција За Производот". Оклоп А60 Серија Пренослив Хард Диск моделот вклучува 2 USB Тип-C кабли и Тип-а кабел; може да се користи не само за уреди опремени со традиционален тип-конектор, туку и за уреди опремени со тип-C конектор (Mac, итн.1/8/7/Виста/Xp, mac Os 10.0 интерфејс со голема брзина. Кабел за складирање дизајн.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна
  • Неодамнешно

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна

DEN 372.80

Име на производот : печат клип Карактеристики на производот : овој производ прифаќа висококвалитетен за

2 Парчиња Скара Прибор За Складирање Скара Алатка За Складирање Торба Преклопен Оксфорд Скара Торба За Носење Водоотпорна Скара
  • Неодамнешно

2 Парчиња Скара Прибор За Складирање Скара Алатка За Складирање Торба Преклопен Оксфорд Скара Торба За Носење Водоотпорна Скара

DEN 287.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 2 парчиња торба за складирање алатки за скара во различни стилови, доволно

Лути Ајкула Печатени Силиконски Случај За AirTags Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За
  • Неодамнешно

Лути Ајкула Печатени Силиконски Случај За AirTags Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За

DEN 1.67

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен
  • Неодамнешно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен

DEN 1.00

АКРИЛНИ ТЕЛЕФОНСКИ ЈАЖИЊА не може да се користи за губење на мобилни телефони и други предмети, но може �

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени
  • Неодамнешно

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени

DEN 972.80

54(висина Х ширина) Кујната е често неуредна поради многуте работи. Капакот е направен од природно дрво, б

100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот
  • Неодамнешно

100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот

DEN 191.84

Пакетот вклучува : 100 парчиња вреќи за складирање храна што може повторно да се затворат во едно пакувањ�