• Неодамнешно
Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет вклучува Чај Контејнери

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

* Одличен фрижидер, замрзнувач или контра складирање за овошје и зеленчук . Изработени од висококвалитетна задебелена и издржлива пластика Без бпа. Може да се наредени и складирани, уредни и убави, заштедувајќи простор, така што фрижидерот е организиран, уреден и чист, удобен и практичен. Може да се исчисти во машина за миење садови. * Овој контејнер за складирање овошје и зеленчук ослободува складирање, обезбедува организирана домашна esетика со одлични живописни бои и заштедува простор во фрижидерот. Ренданата отстранлива фиока за вметнување овозможува чистење и одводнување на содржината. * Цврстиот капак на контејнерот овозможува редење за дополнителен простор за складирање на фрижидерот. Користете држач за овошје и зеленчук за уредно организирање на вашиот фрижидер и елиминирање на сите слаби картони купени во продавница. Елегантниот јасен дизајн овозможува лесна видливост на содржината на контејнерот. * Капакот со двојна брава отпорен на печат на контејнерот е погоден за фрижидер, замрзнувач, оставата, чајната Кујна, фрижидер, кујнски ормари, Р.в., Airbnb. Овие разноврсни контејнери се совршено решение за организирање фрижидери, преносна кутија за носење овошје и зеленчук дизајнирана да го олесни складирањето и транспортот на производите, исто така погодна за бонбони, јајца, ореви и други кујнски производи. Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба за Фрижидер Замрзнувач Оставата, Чајната Кујна Пакет вклучува (2) Чај Контејнери.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот