• Неодамнешно
Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет вклучува Чај Контејнери

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

* Одличен фрижидер, замрзнувач или контра складирање за овошје и зеленчук . Изработени од висококвалитетна задебелена и издржлива пластика Без бпа. Може да се наредени и складирани, уредни и убави, заштедувајќи простор, така што фрижидерот е организиран, уреден и чист, удобен и практичен. Може да се исчисти во машина за миење садови. * Овој контејнер за складирање овошје и зеленчук ослободува складирање, обезбедува организирана домашна esетика со одлични живописни бои и заштедува простор во фрижидерот. Ренданата отстранлива фиока за вметнување овозможува чистење и одводнување на содржината. * Цврстиот капак на контејнерот овозможува редење за дополнителен простор за складирање на фрижидерот. Користете држач за овошје и зеленчук за уредно организирање на вашиот фрижидер и елиминирање на сите слаби картони купени во продавница. Елегантниот јасен дизајн овозможува лесна видливост на содржината на контејнерот. * Капакот со двојна брава отпорен на печат на контејнерот е погоден за фрижидер, замрзнувач, оставата, чајната Кујна, фрижидер, кујнски ормари, Р.в., Airbnb. Овие разноврсни контејнери се совршено решение за организирање фрижидери, преносна кутија за носење овошје и зеленчук дизајнирана да го олесни складирањето и транспортот на производите, исто така погодна за бонбони, јајца, ореви и други кујнски производи. Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба за Фрижидер Замрзнувач Оставата, Чајната Кујна Пакет вклучува (2) Чај Контејнери.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба
  • Неодамнешно

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба

DEN 3.33

【Пакетот вклучува】 : ќе добиете пластични кеси за еднократно употреба на 50 парчиња со рачки Средната г�

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�