• Неодамнешно
LLAMN Телефон Носителот 12 Инчен 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи Носителот

LLAMN Телефон Носителот 12 Инчен 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Функции за заштита и поддршка. Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон. Висока дефиниција, голем екран, особено погоден за гледање филмови. Штандот на основата може да го прилагоди аголот на гледање, кој е погоден за играње игри и гледање филмови. Ова ќе ја намали непријатноста и визуелниот замор предизвикани од долго фокусирање на мал екран. Функции за заштита и поддршка.Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон.Висока дефиниција, голем екран, особено погоден за гледање филмови.Штандот на основата може да го прилагоди аголот на гледање, кој е погоден за играње игри и гледање филмови.Ова ќе ја намали непријатноста и визуелниот замор предизвикани од долго фокусирање на мал екран.Спецификација : Проект : зголемување на екранот На Мобилниот телефон големина на екранот : 12"Материјал : акрилна леќа + абс школка : 256*166*23мм/10.08*6.54*0.91 големина на пакување : 160*170*30мм/6.3*6.69*1.18 тежина на интернет : 120 применливи мобилни телефони : мобилни телефони во рамките на 7,6 инчи функција на екранот : зголемување, заштита на очите, стентнота : овој производ може да се користи и со држач за телефон на биро (не е вклучен).забелешки : Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Благодарам!Поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од околу 1-3мм.1 х мобилен телефон 3д екран лупа за лупа модел и Додатоци За Градење Хоби, Хардвер И Алатки За Зголемување На Алаткитеофисни Производи Лупеслампи За Накит, Основи И Светилки за Биро за Нијанси.

Повеќе детали

Project:
Mobile phone screen magnifier
Screen size:
12
Material:
acrylic lens + ABS shell
Size:
256*166*23mm/10.08*6.54*0.91in
Packing size:
160*170*30mm/6.3*6.69*1.18in
Net weight:
120g
Applicable mobile phones:
mobile phones within 7.6 inch screen
Function:
magnification, eye protection, stent
Note:
This product can also be used with a desk phone stand (not included).:
notes:
Due to different displays and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown on the picture. Thank you!:
Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of about 1-3mm.:
1 x mobile phone 3D screen magnifying glass:
Magnifiers:
Model & Hobby Building Accessories, Hardware & Tools:
Hobby Tool Magnifiers:
Office Products:
Jewelry Loupes:
Lamps, Bases & Shades:
Desk Lamps :

Избор на купувачи

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет
  • Неодамнешно

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет

DEN 3.00

* Одличен фрижидер, замрзнувач или контра складирање за овошје и зеленчук Изработени од висококвалитет

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички
  • Неодамнешно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината...

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри
  • Неодамнешно

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри

DEN 1552.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен В�

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци
  • Неодамнешно

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

DEN 5039.84

[АДАПТАЦИЈА] Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 Чеви Силверадо 1500 (Патничка Страна) ОДГОВАРА САМО ЗА МОДЕЛОТ НА �

ФЕПИТО 30 Пакувања Неонска Боја Партија Очила За Сонце Рефус За роденден забава Материјали Третираат Торба Полнила За Плажа
  • Неодамнешно

ФЕПИТО 30 Пакувања Неонска Боја Партија Очила За Сонце Рефус За роденден забава Материјали Третираат Торба Полнила За Плажа

DEN 415.84

Количина : вклучува 30 парчиња Детски Очила за Сонце, 10 бои; Издржливи материјали : изработени од полипроп

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен
  • Неодамнешно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен

DEN 1.00

АКРИЛНИ ТЕЛЕФОНСКИ ЈАЖИЊА не може да се користи за губење на мобилни телефони и други предмети, но може �