• Неодамнешно
100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот Живот Материјали За Самоза?

100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот

DEN 191.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Пакетот вклучува : 100 парчиња вреќи за складирање храна што може повторно да се затворат во едно пакување, што е голема количина за ваша употреба и замена, или можете да ги споделите со другите. Удобен за употреба : транспарентен дизајн на прозорецот што овозможува брз поглед на содржината внатре, проверете дали сте ја затвориле заптивката на патентот цврсто за да спречите истекување и да обезбедите свежина. Материјал : овие вреќи за повторно затворање се направени од издржлива полиетиленска суровина, нетоксичен и сигурен материјал, можете безбедно да ставите предмети во нив. Кесите може да се користат одново и одново. Патент што може повторно да се затвори : можете рачно да го запечатите делот од патентот или да го загреете отворениот горен дел над патентот, корисно е да се задржи водата, влагата, прашината и мирисите надвор, така што ќе се постигне ефект на складирање. Широки Апликации : торбичката со фолија е добар додаток за дома, училиште и канцеларија use.It многу погоден за пакување зрна кафе, сол за капење, бонбони, пилули, шеќер, ориз, колачиња, чај, ореви, сушено овошје, закуски, пуканки, говедско месо отсечени или какви било мали додатоци што сакате да ги чувате. Спецификација : Карактеристика : Еколошки Дизајн : Отворен врв Со солзави засеци, Проѕирен Прозорец, Материјал За Лента За Запечатување : Метален Милар И Алуминиумска Фолија Големина : 10х 15 см/3,93 х 5,9 инчи (Прибл.) Количина : 100 Парчиња Апликација : Колачиња, Сушено овошје, ужинка, жито, чај, лекови, кафе Зошто Ги Избирате Нашите Миларни Кеси? Торбата отпорна на мирис обезбедува одлична цврстина со лента за запечатување, многу погодна за затворање и отворање, црните кеси со патент се затвораат повторно. Фолија кеси се погодни за кафе, грав, бонбони, шеќер, ориз, печење, колаче, чај, ореви, сушено овошје, сушено цвеќе, прав, закуска и повеќе храна долгорочно складирање. Исто така може да се одржи пилула, маска, витамини, медицина или украси, електронски компоненти итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба
  • Неодамнешно

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба

DEN 3.33

【Пакетот вклучува】 : ќе добиете пластични кеси за еднократно употреба на 50 парчиња со рачки Средната г�

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови
  • Неодамнешно

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови

DEN 126.08

Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Заврши Повлечете Лакови Подарок Завиткување Лакови За Денот На Вљуб